עבור לתוכן

כמה דברים שמעצבנים אותי ב teamspeak.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

WinterHoly
  • ?
  • 34
  • 1.2k הודעות
תראה לי חדר עכשיו ירוק שיש בוא אנשים,בנאדם שנכנס כל עוד אין לו חבר אחד שנמצא בחדר הוא לא יתחיל לשלוח הודעות לאנשים היי אפשר להצטרף יחשבו שהוא מוזר.

מוזר ? שאני הגעתי לקהילה באתי בתור שחקן, לא הכרתי אף אחד, שלחתי לאנשים הודעות פרטיות "מה נשמע" "אפשר להצטרף" וכו', תנסה ותאמין לי שתתחבר עם רוב הקהילה כי אני לא מאמין שיש פה מישהו שיגיד לך "תעוף פה" או "אף אחד לא רוצה אותך פה".

אנחנו קהילה מספיק גדולה ואני לא מאמין שמישהו יכול להרגיש לא רצוי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 20
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

יוצר/ת האשכול Hwol
  • Bar
  • 11
  • 230 הודעות
1. אי אפשר לברך כל אחד חדש מהסיבה הפשוטה: אנחנו קהילה מספיק גדולה בשביל לא להיות בקטע של כולם מכירים את כולם

2. אין סיכוי שאתה עכשיו הולך ומפיל את כל העניין על הנהלת הפורום והטימספיק ואני אומר לך שהם עושים את העבודה הטובה ביותר.

מחפש להתלונן? להעביר ביקורת? לא ככה.

סתם אשכול מיותר

קודם כל אני לא מפיל את זה על ההנהלה אני פשוט מעביר לכם משהו שאתם יכול לשנות,יש קהילות גדולות יותר שבשביל הסדר זה פשוט לרשום בנאדם ולדבר איתו קצת להסביר לו על הקהילה וזה לוקח בידיוק דקה וחצי מהזמן,האיתי בקהילה הרבה יותר גדולה מזאת מדבר איתך על 150 אנשים ישראלית לפני כמה שנים וזה היה פשוט נהדר להכיר אנשים חדשים שמיצרפים לקהילה לדבר איתם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Hwol
  • Bar
  • 11
  • 230 הודעות
מוזר ? שאני הגעתי לקהילה באתי בתור שחקן, לא הכרתי אף אחד, שלחתי לאנשים הודעות פרטיות "מה נשמע" "אפשר להצטרף" וכו', תנסה ותאמין לי שתתחבר עם רוב הקהילה כי אני לא מאמין שיש פה מישהו שיגיד לך "תעוף פה" או "אף אחד לא רוצה אותך פה".

אנחנו קהילה מספיק גדולה ואני לא מאמין שמישהו יכול להרגיש לא רצוי.

קיצר אני הייתי מעוניין שאחד הדרגות הגבוהות בקהילה יכתוב מה הוא חושב על זה אם אפשר בנתיים אתה יכול לנעול את האשכול כי אני חושב שהוא מתחיל להיות פשוט ספאם שחוזר על עצמו.

בברכה hwol.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MitMan
  • מאור
  • 435
  • 1.3k הודעות

ויכוח מיותר.....

אני לא מכיר הרבה בקהילה ואשמח להכיר אבל אותך בטימספיק לא ראיתי פעם אחת ביומיים האחרונים.

אתה מוזמן להיכנס לחדר שלי אשמח לשחק איתך.

אני מבקש להפסיק עם הויכוחים סטינו מהנושא מספיק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Hwol
  • Bar
  • 11
  • 230 הודעות
ויכוח מיותר.....

אני לא מכיר הרבה בקהילה ואשמח להכיר אבל אותך בטימספיק לא ראיתי פעם אחת ביומיים האחרונים.

אתה מוזמן להיכנס לחדר שלי אשמח לשחק איתך.

אני מבקש להפסיק עם הויכוחים סטינו מהנושא מספיק.

אני מחובר הרבה זמן לטייםספייק כבר כמה ימים רצופים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

שלום hwol,

מבין את כל הדעות והצעות שלך, אני אישית רוצה לעשות חלק ממה שכתבת פה, פשוט להנהלה הגבוהה אין כרגע זמן לזה, אני אנסה להתחיל לעבוד על חלק מהדברים שיש לי בראש ואתה ועוד אנשים רוצים.

תודה וסוף שבוע נעים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים