עבור לתוכן

עזרה בלבחור משחק

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Trokar
  • guri
  • 14
  • 454 הודעות
אני לא חושב שזה משחק שמתאים למחשב.. אולי ל xbox \ ps

אבל למחשב? ברצינות?

אני משחק אותו במחשב.. מה הבעיה? אחלה משחק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 21
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

משתמשים מובילים באשכול זה

S4muRaY
  • נוי
  • 14
  • 484 הודעות

אני ממליץ לך על הrust והרוקט לייג אני אישית מאוד אוהב את הרוקט לייג ואני שמעתי על הראסט המון דברים טובים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• 4 weeks later...
3l_Di4bl0
  • 11
  • 36 הודעות

רוקט ליג - משחק מעולה, שעות של הנאה והרבה מאוד מקום להשתפר. מזכיר את קאנטר בקטע הזה.

ראסט - שיחקתי (דרך פמילי שייר), המצב הישרדותי יכול להיות מעניין ויכול להיות ממש משעמם, זה נראה לי מהדברים שמשתפרים פי אלף כשיש לך חברים שמשחקים. ה Battle Royale די סבבה, קרה לי הרבה פעמים שישבתי וחיכיתי יותר מדי זמן עד שכולם יכנסו לסרבר. מבחינה ויזואלית יכול להיות יפה מאוד אבל יש שם באגים (עצים מופיעים ונעלמים, וגם בלי קשר חיות שעוברות דרך הרים). הרובים מתנהגים ממש מוזר לדעתי, לא אהבתי איך שהם עשו אותם. קח בחשבון שהכל עוד יכול להשתנות, המשחק עדיין לא גמור.

The Division - לא שיחקתי אישית, אבל מחברים וצפייה הבנתי שלא משהו. קהילת המולטיפלייר דועכת, אין תרומה גדולה מדי לכסף, הרבה מאוד חרישה עד שכיף לך. גם זה משחק שיעצבן אותך לשחק בלי חברים.

JC3 - שיחקתי קצת אצל חבר ושמעתי עוד הרבה, אם אתה אוהב את הסטורי של GTA בקטע של הגיימפליי אני לא רואה סיבה שלא תהנה ממנו.

אם אתה רוצה המלצה נוספת, Witcher 3 הוא אחד מהמשחקים הטובים שאני מכיר, גם Tomb Raider. משחקי סטורי מעניינים עם גיימפליי מעולה, יפים מאוד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

The pro lol
  • עידן
  • 13
  • 648 הודעות
תקשיב אני מאווד מאוד אוהב rust ו rl אבל זה בגלל שיש לי עם מי לשחק מבין?

אתה צריך למצוא חבורה של חברים שכיף לך לשחק איתם ויש להם גם את המשחק, או פשוט לקנות את המשחקים ב ps4..

או שלקנות משחק של story ואז זה לא משנה קהילה של משחק אבל זה בכללי האופציות כדי שלא ילך הכסף לבזבוז אם סתם באלך להוציא כסף אז לא דע..

תאמין לי שהוא כבר מצא עם מי לשחק בשניהם. נכון שקל!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doublechin
  • 10
  • 115 הודעות

אני קניתי רוקט ליג וקונה היום ארמה 3 קל מאוד לחליט שלב ראשון זה לוודא שהמחשב יריץ שלב שני לוודא שיש את המשחק לחברים שאתה אוהב לשחק איתם וזהו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
תאמין לי שהוא כבר מצא עם מי לשחק בשניהם. נכון שקל!!

טוב ה delay חברה, רק 4 שבועות או משהו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shekel-Fucker
  • עומר
  • 75
  • 880 הודעות

אפשר לנעול.

כבר לא רלוונטי, קניתי משחק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.