עבור לתוכן

Ghosting בשרת ה-Jail.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול HyperActive
  • יניב
  • 16
  • 128 הודעות
מה המילה גוסטינג אומרת לך? בוא נתחיל ככה.

למה גוסטינג = להגיד דבר שקרה/יקרה בזמן שאתה מת

וזה לא קשור לרדאר.

הבנתי מה שאתה אומר וגם הבנתי את המשמעות של גוסטינג. נכון שלפי המשמעות מה שאני אומר הוא לא נכון, אבל לדעתי בשרת Jail זה מותר כל עוד המידע מגיע ממישהו מהקבוצה שלך על מישהו מהקבוצה היריבה. וזה כן קשור לרדאר כי הרדאר אומר בדיוק מה שהסיטי שמת יכול להגיד, וזה לא נחשב גוסטינג.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 26
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

משתמשים מובילים באשכול זה

Meowman
  • 14
  • 228 הודעות
(נערך)
אם זה נכון, לדעתי צריך קצת לעדן את המושג גוסטינג בשרת..

ותפסיק כבר לעשות צחוק מהקהילה הזאת. לא מצחיק פשוט וכבר העירו לך על זה שחקנים בשרת הjail ואתה לא מתייחס בכלל. נראלך מצחיק כל הפורונו שלמעלה?? מה אתה ילד בן 6?

אתה צודק, אבל יש פה משהו מפגר לגמריי כי יש לסיטי מטרה בדיוק כמו שלטרור יש מטרה (למרוד\להגיע לאלר). הסיטי יכולים לעזור אחד לשני. הרי זאת המטרה שלהם אז למה סתם להקשות עליהם. במילא יש ראדר שמראה את המיקום...

אם קשה לך לראות הומור אז אני מצטער ובחיים לא העירו לי משהו על הומור חוץ מ-"לא מצחיק" אל תנסה להוציא אותי בנאדם שעושה צחוק מהקהילה כי לשנות חוק לאיך שבאלך רק כי אתה מחליט זה לעשות צחוק אבל לשים בדיחה לא מצחיקה זה לא פוגע בשום קהילה.

נערך על ידי UrGameRapTEAM
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• יניב
  • 16
  • 128 הודעות
אם קשה לך לראות הומור אז אני מצטער ובחיים לא העירו לי משהו על הומור חוץ מ-"לא מצחיק" אל תנסה להוציא אותי בנאדם שעושה צחוק מהקהילה כי לשנות חוק לאיך שבאלך רק כי אתה מחליט זה לעשות צחוק אבל לשים בדיחה לא מצחיקה זה לא פוגע בשום קהילה.

אתה מנסה לעשות לי מאשכול רציני צחוק. כי אנשים מגיבים כאן תגובות רציניות ואתה בא עם התמונה הלא רצינית הזאת במיוחד שאתה אדמין כך שמצפים ממך לקצת יותר רצינות.

אני אישית קצת מאוכזב ממך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Meowman
  • 14
  • 228 הודעות
אתה מנסה לעשות לי מאשכול רציני צחוק. כי אנשים מגיבים כאן תגובות רציניות ואתה בא עם התמונה הלא רצינית הזאת במיוחד שאתה אדמין כך שמצפים ממך לקצת יותר רצינות.

אני אישית קצת מאוכזב ממך.

התמונה הייתה רצינית לגמרי סיפקתי לך בדיוק מה גוסטינג אומר באלך להמשיך לנסות להוציא אותי המטומטם כאן אתה מוזמן לעשות את זה בהודעות בסטים או פורום.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• יניב
  • 16
  • 128 הודעות
התמונה הייתה רצינית לגמרי סיפקתי לך בדיוק מה גוסטינג אומר באלך להמשיך לנסות להוציא אותי המטומטם כאן אתה מוזמן לעשות את זה בהודעות בסטים או פורום.

נכון, אבל החצים למעלה והחלונות למעלה לא היו רציניים במיוחד. בקיצור דיי להתווכח.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Evya M
  • אביתר
  • 103
  • 553 הודעות

אני חושב שאתה טועה, ghosting בעברית זה רוחות, יעני רואים ולא נראים ואם מישהו מספר משהו בזמן שהוא רואה ולא נראה (מת) שמישהו בקבוצה שלו לא יודע,

זה כן גוסטינג

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• יניב
  • 16
  • 128 הודעות
אני חושב שאתה טועה, ghosting בעברית זה רוחות, יעני רואים ולא נראים ואם מישהו מספר משהו בזמן שהוא רואה ולא נראה (מת) שמישהו בקבוצה שלו לא יודע,

זה כן גוסטינג

נכון דיי התבלבלתי באשכול. לכן מה שאני אומר זה שצריך לשנות קצת את המושג גוסטינג בשרת לפי מה שאמרתי, כי ההגדרה המלאה של גוסטינג לדעתי לא מתאימה לשרת גייל. כי בכל זאת כמו שלטרור יש מטרה גם לסיטי יש מטרה ולהגיד מידע מינימלי כשאתה מת לדעתי זה מינימום.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• יניב
  • 16
  • 128 הודעות
צודק לגמרי, סוף סוף משהוא מציע את זה.

אמרת את זה בעצמך ואמרו אחרים, גוסטינג זה כשאתה מגלה למשהוא מידע על היריב שלו כשאין לו את היכולות לדעת זאת בעצמו, אבל אם נודה בזה אין שוב הבדל בין לצרוח במיק שניה לפני שאת מת שהוא בחדר כושר/כדורגל ( What Ever ) ללכתוב בצאט של הסיטי/טרור. בסופו של דבר אתה נותן מידע שלא הועבר אליך ברמאות, אלה מידע שהייתה לך היכולת לגלות ולכן זה לא גוסטינג, או ניצול של העובדה שאתה מת, כי את אותו הדבר בדיוק יכולת להגיד כשהיית חי.

בדיוק, כשבאתי בהתחלה לשרת היה נראה לי תמוהה שאסור לרשום את זה בצאט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות

לא צריך להוסיף את האפשרות לגוסטינג בשרת גם ככה יש בשרת בלי סוף(ואדמינים אל תגידו שאין או שצביא הוכחות וניתן באן...להביא הוכחות כי אני לא מתכוון לפרוץ לאנשים למחשב בשביל להוכיח שקיבלו גוסטינג בהודעה פרטית או סקייפ).

"הגוסטינג" שאתה מציע בעצם זה אינפו רגיל לחלוטין מה שיגרום לתוצאה של ספאם או גוסינג אמיתי (לא צריך להסביר לך מזה כבר כי הסברת את זה מצויין בהתחלה)

לא חשבת על ההשלחות שזאת אומרת ספאם יתר על כאלה שרושים:

למעלה

למעטה

תא שקוף

מאחוריך

וכ'ו ויש כאלה שחסרי טקט שיבינו את זה אחרת וירשמו כמה hp הורידו לו דרך הקונסול עם איזה נשק הוא היה מה שמו מוצאו גילו איפה הוא היה מה הוא עושה...(בלה בלה בלה)

זה גוסטינג גבר.

בסך הכל זה רעיון טוב פשוט לא יעבוד :(

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• יניב
  • 16
  • 128 הודעות
לא צריך להוסיף את האפשרות לגוסטינג בשרת גם ככה יש בשרת בלי סוף(ואדמינים אל תגידו שאין או שצביא הוכחות וניתן באן...להביא הוכחות כי אני לא מתכוון לפרוץ לאנשים למחשב בשביל להוכיח שקיבלו גוסטינג בהודעה פרטית או סקייפ).

"הגוסטינג" שאתה מציע בעצם זה אינפו רגיל לחלוטין מה שיגרום לתוצאה של ספאם או גוסינג אמיתי (לא צריך להסביר לך מזה כבר כי הסברת את זה מצויין בהתחלה)

לא חשבת על ההשלחות שזאת אומרת ספאם יתר על כאלה שרושים:

למעלה

למעטה

תא שקוף

מאחוריך

וכ'ו ויש כאלה שחסרי טקט שיבינו את זה אחרת וירשמו כמה hp הורידו לו דרך הקונסול עם איזה נשק הוא היה מה שמו מוצאו גילו איפה הוא היה מה הוא עושה...(בלה בלה בלה)

זה גוסטינג גבר.

בסך הכל זה רעיון טוב פשוט לא יעבוד :(

זה לא יגרום לספאם, ואם יגרום לספאם בשביל מה יש אדמינים?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
ואם יגרום לספאם בשביל מה יש אדמינים?

כדיי שינתנו גאג ומיוטים ואז כל השרת יהיה שקט כמו שרת קייזי ריק (מה אתה מנסה לומר בזה שאם אתה חושב שמישו מספים אתה תתן לו גאג... מדהים ככה אדמין לא פועל וזה בושה שאתה חושב שזה מה שנכון לעשות בתור אדמין)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• יניב
  • 16
  • 128 הודעות
כדיי שינתנו גאג ומיוטים ואז כל השרת יהיה שקט כמו שרת קייזי ריק (מה אתה מנסה לומר בזה שאם אתה חושב שמישו מספים אתה תתן לו גאג... מדהים ככה אדמין לא פועל וזה בושה שאתה חושב שזה מה שנכון לעשות בתור אדמין)

אם מישהו יספים אני אתן לו גג בדיוק כמו שאם מישהו יקלל במיקרופון הוא יקבל מיוט...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם