• קטגוריות

 • תוכן דומה

  • על-ידי IflaSh
   שלום שמי פלאש, אני שחקן בקהילת יורגיימ, בעבר גם הייתי מנהל שרת בקהילה הזאת, אני רוצה לדווח על מנהלי קהילת TF2 ומשום שכבר הגשתי תלונה בפורום של TF2 והגיבו בתגובה לא מספקת אם לא ילדותית ולכן אני מערער להנהלה הגבוה בתקווה לקבל עזרה או לפחות הסבר.
   קישור לאשכול: 
    
   שם הגשתי תלונה למה ההרחקה שקבלתי מהשרת אינה מוצדקת, אני מצאתי באג, פקודה שלא הייתה אמורה שתהיה למשתמש רגיל, אחרי שבדקתי כמה פקודות והפקודה הזאת עבדה, אפילו לא ניצלתי אותה. לאחר מכן, ישר קבלתי באן, ועוד ממנהל הקהילה(S4muray).
   והוא ענה לי בתגובה באשכול: "אני החלטתי שמגיע לך עונש על זה" כמובן הוא גם כתב שזה בגלל ניצול באגים אבל עוד פעם אני סך הכל מצאתי באג, אי אפשר לתת באן לכל מי שמוצא באג, איך אתם חושבים שמתקנים באגים? חברי צוות\משתמשים מוצאים באג ומדווחים למנהלים, אני לא הספקתי אפילו להגיב. ובנוגע לציטוט אני חושב שמנהל קהילה לא יכול להגיב ככה בחוסר רצינות לתגובת תלונה במיוחד שזה ביום הראשון שהשרתים נפתחו.
    
   עכשיו אעבור לנושא אחר, לא מזמן היה להם מפקח בשם IdanS, לאחר שהוא עצבן כל חבר צוות אפשרי בקהילה שאני נמצא בא כרגע לא אומר את שמה, בלעצבן אני מתכוון להציע להם לעבור ובתמורה שהם יקבלו תפקיד גבוה יותר במילים אחרות שוחד. וגם קילל חלק מחברי הצוות, פנינו למנהלי הקהילה והסברנו להם והראנו להם הוכחות מצולמות של חלק מהשיחות איתו בדיסקורד ובסטים הוא ירד ממפקח אבל עדיין נשאר כאדמין. אני הבאתי את הדוגמא הזאת מכיוון שכל ההנהלה שם היא כזאת והוא אחד מהוכחות שלי שצריך לעשות משהו בנידון.
    
   ובנוסף לכך לאחר שדיברנו והגענו להסכם עם עם המנהלים שהם לא יטרידו את חברי הצוות שלנו ואנחנו לא נטריד את שלהם, יום לאחר המנהל השני בשם "Barel" פנה לחבר הצוות שלנו בשם "GopnikPepe" והתרברב על כמה שהקהילה שלהם תהיה יותר טובה משלנו וכל מיני דברים על מנת למשוך אותו. מה שסיכמנו שלא יקרה.
   הוכחה:    מנהל הקהילה שלי פנה לבראל בפרטי והתלונן על כך, בתגובה בראל כתב לו בחוסר כבוד, וזלזל בוא ואמר שלא יקשיב לאחד כמוהו.
   אני מאמין שהם לא יכחישו את זה. לאחר השיחה חסרת הכבוד הזו, מנהל הקהילה שלי פנה למנהל השני בשם "S4muray" וכמובן זה היה כמו לדבר עם אבן, הוא התחיל להשתגע ולכתוב, בציטוט "עצה: אל תכניס את האף המסריח שלך לעניינים של אחרים".
    
   אני לא מתכוון להיות חסר כבוד עם כל ההאשמות האלו אבל אני מצפה לפחות לקבל הסבר או עזרה בנידון כי זה לא הגיוני שלקהילה שאני הייתי בה ומאוד נהנתי בתור חבר צוות עם מנהלים פגז פתאום תהפוך לקהילה תוקפנית שתעשה הכל רק בשביל שהיא תצליח, וחלק מהדברים פה הם סתם פוגעים בלי מטרה להצליח.
   תודה על הקריאה ומקווה שהמקרה יטופל.
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
  • על-ידי IflaSh
   שלום שמי במשחק הוא (שם מגיש התלונה): פלאש, נכנסתי לשרת גייל ביורגיים שהרגע נפתח, (סיבת ההרחקה): רציתי לבדוק פקודות בשביל לראות מה אני מסוגל בתור משתמש לעשות, ומשום מה היה לי אפשרות לעשות giveaway, עשיתי את בטעות כי חשבתי שאין לי גישות לכך, לאחר שעשיתי הגרלה מנהל הקהילה בשם "S4muray" עשה abort להגרלה והוריד לי את הגישות כמו שצריך, אך ישר לאחר מכן הוא שם לי (סוג ההרחקה): באן (אורך ההרחקה): לשעתיים.
   (הוכחה): קישור לתמונה של הבאן מהסורס: https://gyazo.com/50c2ac9c40c1187f1d43301c6fdf38ba
   הבאן לא מוצדק וכניראה רק משנאה כלפי משום שאני בקהילה אחרת.. ולא רצה את נוכחותי בשרת.
   אני מצפה להורדת הבאן וטיפול במנהל הקהילה... לא מבין למה אני צריך להתלונן על מנהל קהילה.
   הוכחה לכך שרשמתי את הפקודה רק פעם אחת וקיבלתי באן ללא אזהרה, הוא צריך להודות לי שמצאתי בכלל את הבאג כי אם לא אני אז כנראה מישהו אחר היה מוצא אותו וכנראה מנצל אותו: (הוכחה): https://gyazo.com/dc304e0d03fc052e9960dd83670a8554
    
   תודה רבה על הקריאה והמשך יום נעים :)
    
  • על-ידי yuvaldud
   שם מגיש ההצעה:heroman121
   תאריך הגשת ההצעה:19/4/18
   הצעה לשרת: (שם השרת)לכל השרתים
   פירוט על ההצעה:לדעתי כדאי להוסיף עוד הלפרים 
   מדוע אני חושב שההצעה שלי טובה:אני יודע שיש מלא הלפרים מודים וכאלה אבל כולם כמעט לא פעילים למשל עכשיו רק עידן מחובר וצריך לפחות שיהיה
   יותר מ3 הלפרים בכל שרת אחד בפאקשן אחד בפיראט אחד וקריאטיב אחד וככה נשמור על השמירה וכדאי להוסיף עוד אנשים סליחה אם זה לא 
   מתאים אבל זה הצעה שלי ולפני שעה בגלל לא היה הלפרים מודים ואדמינים וגם עם כן הם לא פעילים או afk
   קישור לפלאגין (במידה ויש):
   הערות:תענו בסקר אם אתם גם חושבים כמוני בוא ננסה להגיע ל10 הצבעות בכן
  • על-ידי Senor Shawn
   אני מעדיף מסך טוב כי לא אכפת לי להרוג את האוזניים של חברים שלי
  • על-ידי Senor Shawn
   איזה מסך אתם משתמשים שהוא 144 הרטז ומה אתם ממליצים?