De1ux

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  760
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  6
 • נקודות

  4 [ תרום ]

De1ux זכה בפעם האחרונה ב 19 בנובמבר

לDe1ux היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

188 נורמל

אודות De1ux

 • יום הולדת 25/06/2001

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  מקסים

מצב רוח

 • מותש
 • אני מרגיש ... מותש
 1. De1ux

  אחלה שבעולם

  עוד יותר חמור שאדמין אינו יודע על מה הוא ירד, כנראה שלא הסבירו לו בצורה הגונה איפה הוא טעה ואיפה עליו להשתפר
 2. De1ux

  אחלה שבעולם

  תקשיב לי טוב אתה לא יכול לומר לי שאני לא מנסה לעזור זה אתם לא רוצים את העזרה שלי אז בעיה שלכם שיש לכם הרבה בעיות בשרתים, מיליון פעם פניתי להנהלה שלכם בתקווה לעזור אך זה נכשל. אני לא צריך שום הוכחה , אני לא הורדתי אותו ולא אתה ככל הנראה, תשאל את מי שצריך ותקבל את הדעה/תשובה הנכונה שלך בנושא.
 3. De1ux

  אחלה שבעולם

  אהלן, אני משחק בקהילת CS:GO כבר מספר שנים, הייתי פה בתפקידי הנהלה כמה פעמים פה ושם. לצערי הבנתי מה מתרחש בקהילה לאחר שהורידו אותי , אני מאוד מבואס שלא הצלחתי להבין מה קורה קודם. למי ששיחק פה לפני כמה שנים כנראה יכול להסכים איתי שהיו פה מנהלים טובים ופחות טובים אבל זה לא העניין, האוירה בשרתים בזמן האחרון פשוט בלתי נסבלת. אנשים עדים פה לדברים שלא אמורים לקרות כגון: 1. קשה לשחק בנוכחות של חברי צוות. 2. חברים צווות שאינם בקיאים בחוקים. אבל זה לא העניין , אשכול זה הוא אשכול שמכיל אך ורק את חוות דעתי לעיניין. נכון שאני שחקן רגיל, אבל היי, לא לשמוע בדעת שחקנים רגילים יכול להוביל לנזק רציני בקהילה. אני רוצה שתשימו לב למקרה שקרה לפני מספר ימים שכולל כפייה חמורה של הנהלהת הקהילה כלפי צוות השרתים , מבלי לחפור יותר מדי חבר צוות ירד כיוון שנתן לייק לתלונה שפתחו על צוות הקהילה. צוות השרתים הוא הינו צוות שמבצע את עבודתו מרצונו החופשי ואינו מקבל כל תשלום ולדעתי עבודת כפופה אך ורק למה שקורה בשרתים עצמם. לדעתי צוות השרתים הם לא נחשבים לגוף "פוליטי" (ביחד לפורום) ואינם מחוייבים להקשיב לסוג כזה של בקשות/פקודות. תקשיבו אני מדבר ברצינו אני לא רוצה שום דבר אני רק רוצה להמשיך לשחק בשרתי הקהילה בנוחות מבלי יהיו השפלות מכיוון הצוות כלפי השחקנים. לדעתי צוות הקהילה צריכים להתאפס כיוון שכל דבר יכול ליפול בעולם.
 4. אם אתה כרגע במשקל ממוצע עליך להתחיל במסה. בקצרה אתה צריך לבנות לעצמך תפריט אוכל ולאכול הרבה וכאשר אתה מתאמן על כוח השרירים מה שאומר שעליך לעבוד עם משקל גבוה וכמות נמוכה של חזרות. לאחר משהו כמו חצי שנה אתה נכנס לתוכנית של חיטוב שזה בעצם במילים אחרות דיאטה , מה שאומר שאתה מתאמן על סיבולת השרירים - אוכל פחות , עובד עם משקלים נמוכים על יותר כמות חזרות. (כמובן אירובי, ממליץ הליכה של לא יותר משעה) אם אתה כרגע נמצע במשקל יחסית גבוה אתה מתחיל בחיטוב וממשיך במסה. הסברתי לך פה בקצרה איך זה עובד אבל אתה צריך לחפש מאמן או מישהו שיעזור לך ויבנה לך תפריט ואימון. (האימונים שלי זה בדרך כלל יום לכתפיים ויד אחורית, יום חזה, יום רגליים, יום גב ויד קידמית.)
 5. תשמע לדעתי כדאי לך לעסוק בבודיבילדינג (חדר כושר) זה הכי כיף לדעתי
 6. אם הם לא יביאו שחקן שום מאמן לא יעזור להם, הם תמיד יהיו בתחתית של הטבלה.
 7. בלי רונאלדו היא קצת ברמה של קבוצה ליגה שניה. לנושא מראדונה ברור, הוא אחד משחקני עבר הכי טובים שהיו.
 8. תפסו ביצים התקיפו ואז קיבלו כמה כאפות ועכשיו נכנעים...
 9. שהמשחק יראה כמו בסיסן הראשון והשני