WolfRayett

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  46
 • נקודות

  155 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1

WolfRayett זכה בפעם האחרונה ב 24 במרץ

לWolfRayett היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

3 יהיה בסדר

1 עוקב

אודות WolfRayett

 • יום הולדת 26/08/2003

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  רון טייב
 • יוטיובר
  לא
 1. דיון טלפונים

  כיתה ד'. Infinity X
 2. יש עכשיו באג עם חיים היום שאדוסנייק היה עם 100 חיים וIts_Omg היה עם 200. הצלחתי לצלם את שאדוסנייק רק עם ה100 חיים.
 3. באג Loot Bag Bug

  שם מדווח על הבעיה\באג:WolfRayet פירוט על הבעיה\באג:כשלוחצים על הלוט באג אז הוא נעלם ולא נותן כלום צילום של הבעיה (במידה ויש): תסתכלו בדיסקורד משום מה אני לא יכול לשלוח ולהעלות ליוטיוב Discord:WolfRayet#3398 הערות:
 4. היה כיף קראנו את ההגדה של פסח ובשלב שצריך לקחת את העוף דוד שלי ניער אותו והעיף לסבא שלי את זה על הפנים. שעה אחריי זה צחקנו. מצאתי את האפיקומן וקיבלתי כסף מכל דוד. היה אכגל טעים הלכנו בלילה לקנות גלידה בתחנת דלק והגליה של דוד שלי לא הייתה כשרה לפסח אז הוא הלך להקיא בשירותים. בקיצור חג מהסרטים!
 5. פרסום Factions Season 6 Q&A

  אני מציע לשנות כמה דברים בשרת: 1.לעשות רשימה מיוחדת של איוונטים שתקבע מתיי כל איוונט ושכולם יוכלו לראות אותה. שלא יודיעו שבוע מראש רו יפתחו על זה כל פעם פורום. 2.לעשות הדרכב לכל החדשים שנכנסים לשרת. אני ראיתי הרבה מאוד שחקנים חדשים שפרשו בגלל שהם לא ידעו מה עושים בשרת הזה. 3.לעשות פורום עם הסברה על כל הקסטום אינצאנטס. 4.להוסיף עוד שרתים כגון; The pit ועוד. 5.להוסיף עוד קיטים לסקייוורס. זהו לבנתיים.
 6. תלונה תלונה

  תנעלו את זה כבר!
 7. תלונה תלונה

  לא לא אני אמרתי לך את המספר של נבו ולא אני לא אמרתי לך את השם משפחה שלו ולא לא אני אמרתי לילדים מהכיתה לקלל אותו זה אתה שקיללת אותו!
 8. איזה שיר אתם הכי אוהבים?

  אני אוהב את השיר Drake-God Plan's.
 9. תלונה תלונה

  מאור אל תתערב. הייתי שותף לפשע שלך? אני לא זה שהצקתי לצוות כל הזמן. זה אתה! תפסיק להתחנף לאנשים ולחשוב שמגיע לך הכל. זהו קיבלת באן תיהיה בשקט. אתה כל פעם עושה דברים שאסור ואז רתה בוכה. לצאת מהבאן בלעדייך? אני בכלל לא קיבלתי באן על אותה הסיבה. לפעמים שתיקה שווה זהב. "יכול להיות נבו יום אחד יוריד לנו את הבאן" מה אתה חושב שהם בכלל מתייחסים לאנשים שבקהילת המיינקראפט. שנה אני שולח לנבו הודעות בווצאפ פתאום הוא נזכר לענות "הוואצאפ לא נועד כדי דתשלח לי הודעות יש מקומות אחרים" אמרתי לו תענה בדיסקורד הוא אמר "אני לא יענה בשום דבר אתה לא תשלח לי הודעות". בקיצור האוונר של השרת זה שצריך להקשיב לחוקים עושה משהו כנגד החוקים. כל פעם שרוצים לתת באן למישהו צריך הוכחה. אני באתי וישר קיבלתי באן על זה שסתם לא באלו שאני יהיה בשרת שלו. ממש בושה ליורגיים רק חבל שההנהלה הגבוהה לא מתייחסת אלינו. תאמין לי שיש עוד אנשים שעדים שהוא גם התייחס אליהם ככה!
 10. אני מבקש חנינה על מה שעשיתי. אם אפשר בבקשה להוריד לי את הבאן אני מאוד אשמח, או שתתחשבו בי. בתודה. רון-WolfRayet.
 11. לפני 24 שעות פרסמתי תלונה. 53 אנשים ראו אותה אבל אף אחד לא הגיב. לאחר כ-שעה מפרסום התלונה שלי מישהו פתח תלונה חדשה. לאחר חמש דקות נבו הגיב לו בתלונה. ואחריי זה פתחו עוד תלונה וגם עידו ענה בתלונה שם. עכשיו למה שלא יענו לי לתלונה? אני ממש עצוב שככה הצוות מתנהג לקהילה שלנו!
 12. תלונה תלונה

  שם מגיש התלונה: WolfRayet. סוג ההרחקה (מיוט\באן): Perm Ban. האדמין שביצע את ההרחקה: YourGame. אורך ההרחקה: Perm סיבת ההרחקה:BlackListed. תיאור המקרה: נבו רשם למישהו מהכיתה שלי שגם משחק ביורגיים שאני הולך לקבל הרחקה מהשרת לתמיד אז התקשרתי לנבו בשאלתי למה הוא אמר לי ככה מתחשק לי אני לא רוצה אותך בשרת שלי. הוכחות: Discord: WolfRayet#3398.
 13. בקשה PV 2/3

  שלום. כשהייתי הלפר לפני כמה ימים היה לי PV 2/3. לפני כמה ימים הורידו אותי מהלפר (על כלום אבל זה לא הנושא כרגע) ונעלמו לי כל הדברים בגלל שהורידו לי את ה-PV 2/3. אשמח אם תחזירו לי לכמה דקות את הגישה ל-PV 2/3 אקח משם את הדברים ותורידו לי את הגישה. בתודה; רון-WolfRayet.