עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק החדש - Marvel's Spider-Man 2 המשחק הטוב ביותר של ספיידרמן?

  האם המשחק החדש של ספיידרמן ישבור שיאים?

  לאחר השני המשחקים האחרונים של ספיידרמן שיצאו ל- Playstation 4,5 והם Marvel's Spider-Man, Marvel's Spider-Man:Miles Morales. יצא טריילר של המשחק בתאריך 09.09.2021, המשחק החדש עומד לשלב את שני המשחקים הקודמים במשחק אחד חדש ומטורף!. המשחק תוכנת על ידי החברה "Insomniac Games" ביחד עם החברות Marvel Games וחברת Playstation.המשחק עומד לצאת ויהיה בלעדי ל- PlayStation 5 דבר שאומר שהגרפיקה והאיכות יהיו מדהימות לחלוטין. בתחילת הטריילר רואים את השניים נלחמים בפושעים וקול ברקע. בתחילת הטריילר שומעים את הקול  אומר " מאז שאני זוכר את עצמי, חיפשתי שווה ערך.." המשפט נאמר על השני הספיידרמנים ועל השילוב והחוזק שלהם ביחד, כמובן שבהמשך הטריילר שומעים עוד משפטים שקשורים לאותו עניין.
   


  לאחר ששני הספיידרמנים מסיימים להילחם עם הפושעים, הם עוצרים ומסתכלים על סמטה שנמצאת באזור ופתאום שומעים קול מוזר ומוכר. לאחר מכן מופיע Venom בפתאומיות. דבר שמעיד על הופעתו במשחק בתור האויב הראשי. לפי תאוריית המעריצים כנראה שה "Symbiote"(חיידק) של Venom הולך להידבק את אחד הספיידרמנים ויהיה קשור לאחת המשימות של המשחק. מנהל המשחק "Ryan Smith" ומנהל היצירתי "Bryan Intihar" יחזרו לעמוד בראש התכנות של המשחק החדש יחד עם רוב צוות הפיתוח בחברת "Insomniac".
  בנוסף , המדבבים של "Miles Morales", "Peter Parker"  עומדים לחזור ולשחזר את תפקידם בהתאמה בתוך המשחק החדש. לפי הטריילר המשחק עומד לצאת בשנת 2023 ולמעריצים נשאר עוד זמן עד לקבלת התאריך של יציאת המשחק.

  Ohayon

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...