עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק Battlefield 2042 מקבל עדכון ענק שמחזיר לשחקני המשחק תקווה בEA

  האם העדכון הענק יחזיר לשחקני המשחק תקווה בEA?

  המשחק Battlefield 2042 שיצא רק לפני כמה חודשים (אוקטובר 2021) חווה ירידת שחקנים משמעותית, מכמות של כ100 אלף שחקנים לכמעט 3 אלף שחקנים פעילים. הירידה המשמעותית הזאת נגרמה עקב הבעיות הרבות שהיו במשחק כבר בהתחלתו, שגרמו למשחק לא מאוזן בנשקים, דמויות, ואפילו כלי רכב, באגים רבים, בעיות כלליות עם הגדרות המשחק שגרמו לירידות ועליות חדות של FPS, לאחר חודשים רבים שלא נוצר שינוי או ניסיון לשינוי הבעיות הרבות במשחק, רוב שחקניו נטשו אותו. אך עדכון 4.0 מביא למשחק את האיזון שלו ונותן לשחקנים סיבה לחזור.


  העדכון שמשנה בעצם את רוב הבאגים והבעיות שהיו במשחק, מוסיף גם דברים חדשים למשחק, כמו Voice chat, שיהיה זמין באופן פרטי (הקבוצה המצומצמת שלך - שהתחילה את המשחק איתך) או באופן הקבוצה שנבחרה עבורך ( רבעיית השחקנים שהוקצו כקבוצה ביחד ). בנוסף לכך, בעיות גדולות כמו בעיית ה־Scoreboard שגרמה להמון שחקנים לתסכול רב, בגלל שלאחר בקשות רבות להוספת ה־Scoreboard היה איתו בעיות ולפי שחקנים רבים היה עדיף אותו במשחק בעוד חצי שנה מאשר במצב שהוא היה בו, תוקן. והוספה תוכנה שתשמר אותו מעודכן על מנת לתת לשחקנים חוויה יותר מרועננת של הלוח, וחווית הנשקים של המשחק שקיבלה המון תלונות עקב החלפת החלקים לנשק (Weapon Attachments) הלא מספקת והבעייתית, שלא נתנה לשחקנים להרגיש את ההשפעות של חלקים מסוימים על הנשק. לפי EA “חווית הנשק הולכת להיות שונה עם כל החלפה, ובאמת להראות את החשיבות של נשקים עם חלקים מסוימים ואת ההשפעות על הנשק בהחלפת חלק” אלו דוגמאות מהתיקונים והשינויים הרבים שבוצעו למשחק, לקריאת כל התיקונים והשינויים תוכלו ללכת לדף העדכון המלא
  https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-4-0
  image.thumb.png.759886fb467c7401fd5a5e6a9d4d7156.png
  בגלל ששלושת משחקי הבאטל פילד הקודמים עוקפים את Battlefield 2042 בכמות השחקנים, EA מנסה לעשות מאמצים רבים להחזיר את השחקנים למשחק. נמסר בנוסף לכך שבוצע שינוי בהשגת הXP שדרוש להשגת נשקים על מנת ששחקנים יוכלו להשיג את נשקיהם במהירות גבוהה יותר, על מנת שיוכלו להנות מחווית משחק מספקת ואיכותית יותר. EA גם הוסיפה לכך שעדכון נוסף הולך לצאת בסוף מאי שימשיך להסיר באגים ולשנות את המשחק לטובה על מנת שהשחקנים יוכלו לחזור למשחק טוב יותר מהמשחק שהכירו.

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...