עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשך של סיפור-Deltarune chapter 2

  המשחק Deltarune חלק שני

  המשחק Deltarune הוא משחק המחולק לפרקים, הפרק השני של המשחק Deltarune מתרחש יום אחרי הפרק הראשון, בתחילת המשחק תיצרו עיר משלכם. בפרק השני הדמויות Kris ו-Susie מוצאים את ה־"Dark world" שונה מהאחד שהיה בפרק הראשון. ה־"Dark world" שבפרק השני הוא עולם בסגנון סייבר, והשם שלו הוא "Cyber world". קצת זמן אחרי שתכנסו ל"Cyber world" תכירו את הדמות Queen, Queen היא דמות מצחיקה מאוד והקרבות שלה במשחק הם כמה מהקרבות הכי מהנים בDeltarune לפי חוות דעת של השחקנים. בעולם של Deltarune יש דמות הנקראת Knight, הKnight יוצר "Dark Fountains", בלי ה"Dark Fountains" ה"Dark World" לא יוכל להתקיים. בפרק השני של Deltarune, ההחלטות שלך כן משנות את מהלך המשחק. בנוסף תוכלו להחליט החלטות שיגרמו לכם לשחק את המשחק במצב Snowgrave, שבו תגרמו לדמות Noelle (דמות שתהיה בצוות שלכם בחלקים מהמשחק) להקפיא את אויבכם ולשנות את הסיפור.
   


  את הפרק השני של המשחק Deltarune תוכלו לשחק על המכשירים PlayStation 4,Nintendo Switch וPC.
  המשחק הוא מזווית top-down כמו הפרק הראשון, זאת זווית שהשחקן רואה את העולם מעל הדמות שלך. הסוג קרב בפרק זה הוא כמו הפרק הראשון, סוג הקרב הוא turn-based, אבל הפעם אם אתה מרחם על מספר אויבים מאותו סוג הם יבואו לעיר שלכם. 
  למשחק יצאו 7 פרקים, נכון לעכשיו יצאו רק 2 פרקים. בתור שחקן המשחק מצחיק מאוד וכדאי לכולם לשחק את הפרק הראשון ואת הפרק השני, המשחק חינם לגמרי וניתן להשיג אותו באפליקציות “Steam” על המחשב(PC),ב־"Nintendo eShop" על Nintendo Switch וב־"Playstation Store" ב־PlayStation 4.

  GenJox

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...