עבור לתוכן
 • גיימינג

  העונה החדשה של פורטנייט כאן ובגדול!

  העונה החדשה של Fortnite מגיעה בסערה!


  העונה החדשה בפורטניט הפתיעה אותנו כמה פעמים שוב ושוב, עם רעיונות חדשים שהשפיעו על כל קהילת הגיימינג לפעמים, עם כניסת העונה החדשה, נראה שעוד כמה מהרעיונות האלו ממומשים, הרבה מאוד שינויים חלו שישפיעו על סיפור המשחק ופורטניט בכללי, שינויים רבים לדברים כמו המפה, שקיבלה שינויים רבים, ראשית כל האזור של "נקודת האפס" הפך למדבר ובמיוחד חולות. נוספה עיר חדשה בשם "Colossal Coliseum" שמבוססת על קולוסיאום רומי אבל כמובן עם נגיעות שקשורות לפורטנייט, לדוגמה "פילי הבננה" הפך לקייסר פילי. באזור זה תוכלו לדבר עם NPC'S  על מנת להשיג משימות בבאטל פאס, ובכל פעם שתכנסו במוד שונה העיצוב הפמיני של זירת הקרב של הקולוסיאום תהיה שונה. Salty Springs הוחלפה בעיר בשם Salty Towers שהיא שילוב של Salty Springs ו־Tilted Towers. עיר נוספת וחדשה קצת יותר דרומית שהתווספה היא Hunter Heaven, שתשמש כמקום המגורים של הציידים שהגיעו לעונה החדשה בתוכו כמובן יש איסטר אגים רבים. אחד מהם הוא שאפשר לראות את פילי הבננה כהאן סולו כלוא בקרבונייט ממלחמת הכוכבים - פרק 5: האימפריה מכה שנית. ועוד עיר שנוספה היא Stealthy Stronghold. 
  Desktop Screenshot 2020.12.05 - 19.36.53.04.png
  המון סקינים נוספו למשחק, רובם מקומיקסים וסדרות שמוכרות לנו, הסקינים שנוספו למשחק שהרבה מהם מבוססים על ציידים. החל מהשיתוף הפעולה עם
  Star Wars שהביא את The Mandalorian, גם ביבי יודה הגיע איתו כמובן. סקינים רבים בבאטל פאס הם של אותם הציידים, וגם לכל סקין יש את הציוד רקע שלו. לדוגמה למנדלוריאן יש מצנח שהוא החללית שלו. בשביל להשיג ציוד טוב לדמות תוכלו להשיג את רשימת המבוקשים ותוכלו לקבל על כל משימה שתצליחו מטילי זהב. כדי להשיג את מטילי הזהב תצטרכו לעשות משימות יחסית קטנות כמו הריגות של אנשים בעזרת נשק מסוים או שתצטרכו למצוא ציוד מסויים במפה, בעזרת המטילי זהב תוכלו לקנות נשקים או לשדרג אותם לפי הצורך. 

  מפת המשימות: 
  Desktop Screenshot 2020.12.05 - 19.33.12.88.png

  הסיפור רקע של העונה מתחיל בכך שגלקטוס גרם לכך שנקודת האפס תקרוס וג'ונסי מנסה לסדר את הבעיה בעזרת קריאה לעזרה של כל הציידים. וכך העונה מתחילה וכמובן שלסיפור יש מקום רב מאוד להתרחב אבל זה המידע שניתן לנו עד כה. נקודת האפס גרמה לכך שכמה יקומים התנגשו אחד עם השני, מקומות התאחדו וחזרו בזמן כמו Tomato Town, ו־Tilted Towers. המפה כולה התרחבה והתקטנה במקומות מסוימים בשביל להיות בצורה כמעט מושלמת המפה של החלק הראשון של פורטניט. רוב הדברים שהיו בחלק הראשון של פורטניט, עכשיו גם בחלק השני. בסיפור עצמו אנחנו מקבלים הרבה מידע מדמויות המשחק שאנחנו נמצאים בלולאת זמן ואנחנו כלואים בה, אנחנו יכולים לדעת את זה מכמה NPC'S שממוקמים במפה ואנחנו יודעים שיש דרך לברוח מהלולאה הזאת, אבל, התשובה לא ברורה. ככל שהזמן יעבור ככה הזיכרון של הדמויות יחזור אליהן, כי ככה עובדת לולאת הזמן בפורטניט, כמו בעונות הקודמות, הדמויות נכנסות דרך נקודת האפס, מאבדות את הזיכרון, ואחרי הרבה זמן מקבלות אותו בחזרה. 

   

  בעונה נוספו דרכים חדשות לשחק כמו להתחבא בחול, ונוספו גם נשקים רבים. הנשק הראשון שנוסף הוא ה־Amban Sniper Rifle שהוא הצלף שהגיע מהסדרה "The Mandalorian" הוא ישומש כסנייפר וגם ניתן להשתמש בו כנשק קר. נשק נוסף שנכנס למשחק הוא ה־Dragon's Breath Shotgun שזה הוא שוטגאן שטעון בתוכו 4 כדורים והוא משתמש בהם ביחד כך שהוא יכול להוריד סביבות ה170 נקודות חיים. בנוסף לנשקים הרגילים נוספו נשקיים אגדיים (Mythical ) שהם: Boom's Sniper Rifle ,The Dub ,Shadow Tracker ,Night Hawk. 

  המנוי החדש של אפיק גיימס "Fortnite Crew" הולך להיכנס למשחק ויעלה 11$. בשביל המחיר הזה תקבלו כל חודש 1000 V-Bucks, וגם סקין מיוחד שרק מי שקנה את המנוי יוכל לקבל. כל מי שקנה את המנוי החודשי יקבל את ה־BattlePass של העונה. לכל מי שתהה, המנוי לא יחליף את ה־BattlePass. הוא רק דרך נוספת להרוויח וויבאקס וסקינים, או לקנות את ה־Battlepass.

  העונה החמישית של פורטניט כבר כאן! עם סיפור שיכול להביא את המשחק לגבהים חדשים, עם שיתופי פעולה שרק ממשיכים להגיע, ואפילו מנוי חדש! אם אתם אהבתם את העדכון, את הסקינים, או את המפה החדשה, למה שלא תתנו למשחק צאנס? מה אתם חושבים על העדכון? חוזרים לשחק? כתבו לנו בתגובות!! 

  RedScarf

  תחביבים: תכנות, לשחק במשחקי מחשב, לדבר בדיסקורד, כתיבה ועוד.
  המוטו שלי לחיים: Appear weak when you are strong, and strong when you are weak.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...