עבור לתוכן
 • גיימינג

  התחלה של סיפור-Deltarune chapter 1

  המשחק Deltarune חלק ראשון

  המשחק Deltarune הוא משחק הנוצר על ידי "Toby Fox" המחולק לפרקים, נכון לעכשיו יש רק שני פרקים. המשחק מאוד דומה למשחק Undertale ואפילו חולק כמה דמויות משותפות. בפרק הראשון הדמויות Kris ו־Susie הולכים להביא גיר למורה בבית ספר ומוצאים את עצמם בעולם “Dark world”, אחרי קצת זמן Krisו־Susie  מכירים את הדמות Ralsei ומשם הקבוצה ממשיכה לטייל בעולם, בכדי שהם יוכלו לחזור לעולם שממנו באו, העולם “Dark world” הוא עולם מעניין המכיל עשרות דמויות מעניינות ומשונות, כמו במשחק Undertale, אתם תוכלו לבחור אם לתקוף או לרחם על אויבכם, אבל הפעם זה לא ישנה את סוף המשחק. יוצר המשחק "Toby Fox" דאג שהמשחק יהיה מצחיק, בדיוק כמו המשחק Undertale. הסיפור של המשחק מעניין והדמויות הראשיות משונות ומצחיקות ברמה שתחברו אליהם ברגע.
   

   

  למשחק Deltarune יש קרבות שונים מהמשחק Undertale, הסגנון קרב הוא עדיין Turn-based(סגנון קרב שבו אדם נלחם מול השני בתורות ולא באותו זמן), כמו במשחק Undertale. המשחק Deltarune הקבוצה שלך יכול להכיל יותר מיצור חי אחד. במשחק Undertale בכל הקרבות השחקן היה לבדו נגד מספר אויבים. הפעם בפרק הראשון של המשחק Deltarune, הפעם יש לכם קבוצה שתלחם אתכם בקרבות, הקבוצה יכולה להשתנות מדי פעם במהלך המשחק. במשחק הזווית שאתה רואה את העולם היא top-down(זווית שאתה רואה את העולם מעל הדמות שלך), לפי דעתי המשחק באמת נפלא ואפשר לראות לפי הפרק הראשון שהמשחק עומד להמשיך להיות מהנה ומוצלח גם בפרק השני.
   את המשחק Deltarune תוכלו לשחק על PC,PlayStaishon 4 וNintendo switch, נכון לעכשיו המשחק חינם לגמרי ואני ממליץ להוריד ולנסות לשחק בו.

  GenJox

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...