עבור לתוכן
 • גיימינג

  כל העדכונים שיצאו לאחרונה ל־CS:GO בסיכום מרענן!

  העדכונים האחרונים בכתבה אחת!

  לאחרונה המשחק "CS:GO" מתחיל לקבל המון עדכונים קטנים פה ושם ובמיוחד היה אפשר לראות את זה בשבוע האחרון. המשחק נצרך בהמון עדכונים ככל הנראה בגלל ה־Operation שכרגע רץ ומעלה את הפעילות של השחקנים במשחק, אבל עם העלת הפעילות המון שחקנים מוצאים באגים חדשים שצריך לתקן אותם במהרה וגם הקהילה מאוד רוצה שיוסיפו תוכן חדש למשחק.

   

  בעדכון שיצא ב־15 למרץ היה ברובו תיקון של כמה באגים ובוסטים במפות ועדכון של המפה "Guard" מה־Workshop, תיקנו את הפקודה “env_fade” והוסיפו סקריפט חדש למשחק. העדכון לא יצא גדול בכלל ושקל כמה מגה בייטס מה שאיפשר להוריד אותו ממש מהר ולא להתעכב על ההורדה.
   

  העדכון שיצא לאחר העדכון הקודם הרבה יותר גדול ובנוסף לתיקון כמה באגים לא משמעותיים יצאה קפסולה של סטיקרים מאוד יפים ושלושה "Music Kits". בנוסף לזה בגלל שכבר היה אמור עוד מעט להתחיל השבוע האחרון ב־Operation חשפו היוצרים את המשימת Co-Op השנייה ב-Operation שיצטרכו השחקנים לעבור עם חבר. קפסולת הסטיקרים שיצאה מכילה בתוכה 20 מדבקות כאשר 10 מהן רגילות ועשר מהן HOLO. הקפסולה עולה 3.35 ש"ח והסטיקרים שם מאוד יפים.image.png.e26b94e3fca53cf8561767061d491796.png
   

  כמו כן יצאו גם שלושה "Music Kits" שעולות 16.95 ש"ח במצב הרגיר ו־26.95 ש" במצב ה־StatTrak. השירים שלהם נשמעים בסדר אבל תמיד מומלץ לשמוע את ה־"Music Kit" כמה פעמים לפני הקנייה כי יכול להיות שאתם לא תאהבו אותו. עוד דבר אחרון וחשוב מאוד זה שהעריכו את ה־Operation עד ה-30 לאפריל ומי שירצה לעשות את המשימות בעוד כמה משתמשים יספיק די בקלות בלי לחץ.

   

  s1ms1m

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...