עבור לתוכן
 • גיימינג

  עדכון חדש למשחק Battlefield 2042

  סידור הבעיות השבועיות במשחק Battlefield 2042

  המשחק Battlefield 2042 קיבל עדכון חדש המתקן באגים שונים. העדכון מגיע עם הבטחה לשינויים מהותיים יותר בשבוע הבא (מבחינת איזון וביצועים). תיקנו במשחק את בעיות ההתרסקות שחלק מהשחקנים נתקלו בהן, איזון וסידור רכבים מחדש, ומצבים שבהם לא היה ניתן להחיות אותך כמתוכנן וכחלק מהמשחק, ואפילו היו פעמים בהם הבוטים במשחק לא החיו אותנו והרסו את חווית המשחק, אך עכשיו יתנהגו כמתוכנן ויעשו את תפקידם. התיקונים כוללים הפחתה של התפשטות כדורים מכל כלי הנשק מלבד כלי הציד, דבר נוסף הוא Nerf (החלשה של הנשק) לנשק PP-29 שהיה בעל ביצועים גבוהים מדי מהמתוכנן.

  מצבי "אי החייאה" - מצבים שבהם לא היה ניתן להחיות שחקנים שמתו, קרו בדרך כלל כאשר שחקנים נהרגו בקרב למכשולים (חולות, מים וכו'), ובאג נוסף ודומה לכך היה מצב שבו השחקנים היו תקועים במצב מופל, ולא יכלו לצאת מהמצב הזה. שני הבאגים תוקנו, ואפילו התווסף דבר חדש והוא הוספת טיימר של 30 שניות ל"מצב מופל", שבמידת הצורך יאלץ להתבצע הפעלה מחדש.
  image.png.1fcea95a2ae8f577aff6cd010ef3473b.png

  כלי רכב השתנו, בנוסף כלי נשק של רכבים גם השתנו. בכלי MD540 Nightbird התותחים במסוק יעשו נזק לדבר שיפגעו בו, אבל לא נזק גדול מדי. לגבי התותח KA-520 Super Hokum ,הפחיתו את הנזק שהוא עושה ובנוסף התפשטות גדולה יותר של כדורים. האפקטיביות של ה"נשקים הקטנים" בכל כלי הרכב היבשתיים הופחתה. כלי רכב נוסף במשחק, לדבריהם של חברת "DICE" כלי הרכב בנוי בצורה דומה לרכב "LATV4", נשקו של הרכב עבר בדיקה ונשקו עובד כראוי בוודאות.

  Vaknin

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...