עבור לתוכן
 • חדשות

  כל מה שצריך לדעת על WWE 2K Battlegrounds: להיט ההיאבקות החדש

  ב-18 לחודש, יצא המשחק WWE 2K Battlegrounds, שהוא משחק ההיאבקות האחרון מבית 2K. ריכזנו לכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם נכנסים לזירה.


  במשחק ישנם חמישה סוגים שונים של מצבי משחק (מודים), שמו של המוד הראשון הוא "Exhibition Matches", במוד זה אתה משחק כאחד ה"סופרסטארים" של המשחק כנגד סופרסטאר אחר אשר נשלט ע"י המחשב. 
  שמו של מצב המשחק הוא "Campaign Mode", במוד הזה השחקן נלחם כאחת מ-7 דמויות חדשות כנגד הסופרסטארים של המשחק. המוד הזה מחולק לשבעה אזורים שונים, ככל שהשחקן מביס יותר דמויות יותר אזורים נפתחים. בכל אזור ישנן זירות שונות וסופרסטארים שונים. ככל שהשחקן ישחק במוד זה הוא יתוגמל בפריטים שונים כגון; סופרסטארים, בוסטים, וכדומה.


  Battlegrounds-fighters.png.592a06c4d61f1a21fe7f1e1467033c70.png

   

  המוד "King of the Battleground" או בעברית "מלך שדה הקרב" הוא הבאטל רויאל של המשחק. במוד זה המטרה שלך היא להעיף אנשים מהזירה וככל שהשחקן נשאר יותר זמן בזירה כך גם יצבור יותר נקודות. במוד זה ארבעה אנשים מתאבקים בזירה, בעוד שארבעה נוספים מחכים מחוץ לזירה ונכנסים כאשר היריבים שבתוך הטבעת נפסלים. המשחק נגמר כאשר השחקן עומד אחרון בזירה.

  המוד הרביעי הוא מוד הטורנירים, במוד הטורנירים ייערכו משחקים אשר קבועים לשעות מסוימות, וכאשר אתה מנצח במשחק אתה מקבל פרסים.

  שמו של המוד החמישי הוא מוד הקסטומיזציה, במוד זה השחקן יכול ליצור סופרסטארים חדשים וזירות חדשות, ברמת קסטומיזציה מאוד גבוהה. ניתן לשנות גובה, פנים, עור, ומשקל גוף וכדומה בסופרסטארים. ובזירות ניתן להוסיף כבלים חדשים לזירה, שוליים חדשים, ועוד.

   

  Battlegrounds-image.jpg.98b6d58d99f404172b37d8a57d4afb75.jpg
   

  לדמויות המשחק קוראים סופרסטאר. יש יותר מ־70 סופארסטארים במשחק. לכל סופרסטאר יש קלאס מסויים (מעמד), אשר משפיע על הלחימה של אותו סופרסטאר.

  במשחק ישנם "Power-Ups" (כוחות מיוחדים), בכל תחילת משחק שחקן יכול לבחור שלוש כוחות מיוחדים אשר ישרתו אותו במהלך המשחק. שחקן יכול להשתמש במשחק רק כאשר יש לו מספיק אנרגיה אשר נצברת במהלך הקרב. למשחק יש שתי מערכות כסף, אחת שקוראים לה "Battleground Bucks" ושנייה שקוראים לה "Golden Bucks". את ה-"Battlegrounds Bucks" ניתן להשיג רק על ידי משחק, בעוד שאת ה-"Golden Bucks" ניתן להשיג אך ורק בעזרת קנייה בכסף. כל הדברים במשחק ניתנים להשגה על ידי ה-"Battlegrounds Bucks"  וה-"Golden Bucks" רק יעזרו להשיג דברים יותר מהר.

   

  האם הייתם קונים את המשחק? שתפו אותנו בתגובות!

   

  Korki

  תחביבים: גייל, לשחק בגייל, להיות וורדן בגייל, למרוד בגייל.
  המוטו שלי לחיים: When nothing is going right, go left.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...