עבור לתוכן
 • גיימינג

  Rainbow Six Siege Operation Neon Dawn - מגיעה במהירות, ובאה לשנות את דרך המשחק של כולנו!

  עם עדכון של 60GB, והרבה שינויים!

  העונה החדשה בריינבו סיקס מביאה לנו דמות חדשה, שינוי למפה שהייתה צריכה אחד במשך הרבה מאוד זמן, ואפילו שינויים שהיו חלק מחוקי המשחק. הדמות "Apha "Aruni מביאה את המשחק למקום אחר בעזרת היכולות שלה, כאשר היא מוגדרת כ־Defender, נראה שהיא יותר תוקפת מאשר מגנה. עם בחירת הנשקים של P10 RONI או Mk 14 EBR. הדמות "Aruni" הולכת להיות הדמות הראשונה שמוגדרת כ־Defender שתקבל את הנשק Mk 14 EBR. ל־Aruni הולכת להיות בחירה של נשק משני שתהיה האקדח "PRB92". עם בחירת גאדג'ט של Bulletproof camera או Barbed Wire. הדמות מוגדרת עם Armor 2 ו־Speed 2. 

  ל־Aruni הולכת להיות היכולת להתקין שערי לייזר מיוחדים על כל דלת, חומה, או פתח. הלייזרים שלה עובדים בצורה מאוד ישירה, כאשר שמים את הלייזרים, הם ידבקו למעל הפתיחה של הדלת/ הפתח/חומה ויצרו חומה של קוביות אדומות שניתן לראות ולירות דרכן. במידה ותרצו לעבור דרך קרני הלייזר, זה יעלה לכם בהרבה מהחיים שלכם. אם תרצו לזרוק Drone דרך הפתח המסוים, ה־Drone יהרס. אבל בדלתות יהיה פתח קטן בשביל ה־Drones שיוכלו לעבור. הלייזרים יהרסו את כל מה שיבוא דרכם, אנשים, גאדג'טים, ו־Drones. אבל, לאחר הרס של משהו (1), הלייזר הולך להיכבות ויתן לכם לעבור דרכו לקצת זמן. בשביל להפעיל מחדש את הלייזרים תצטרכו לחכות לסימון שיופיע על ה"מקרן" של הלייזרים, שעליו תצטרכו לירות בשביל להפעיל את המקרן מחדש. בנוסף לזה, הדמות תוכל לשבור חורים הרבה יותר גדולים מהדמויות הרגילות, הדמות תשתמש ביד שלה במקום בנשק שלה על מנת ליצור חור בקיר. (ל־Aruni יש יד רובוטית ורגל רובוטית). במידה ומגנים יעברו דרך הלייזר הם לא יקבלו דאמג מהם. הלייזרים יכבו בזמן שתעברו לידם (במידה ואתם בקבוצה עם Aruni).

  המפה Skyscraper מקבלת Rework. המפה החדשה לא תכלול את רוב המרפסות שהיו לה בעבר, ותיצור חיבור בין  2F House and 2F Restaurant. המפה תקבל שינוי בכך שרוב החלונות שלה יחסמו, וכל המדרגות שופצו ככה שלא יהיה ניתן לקבל זוויות לא הגיוניות על שחקנים אחרים.

  כמה דמויות קיבלו שינויים משלהן, Hibana לדוגמא, קיבלה שינוי שהיא יכולה לבחור בין 2-4-6 X-Kairos. בעבר מהרובה שלה נורו 6 X-Kairos בלי בחירה של כמה ואיך, היו לך 3 יריות של 6. אבל עכשיו זה ילך לפי 18 כדורים ותוכלו לבחור בין 2-4-6 כדורים על מנת לנצל יותר מהמשאבים שהיא מעניקה. Jäger הולך לקבל שינוי גדול, ה־Active Defense System שלו לא הולך להרוס 2 projectiles אחד אחרי השני, ככה שה־ADS הולך לקחת 10 שניות בשביל לקבל טעינה מחדש על מנת להרוס projectile נוסף לאחר ההרס הראשון. ול־Jäger ירדה כמות ה־ADS שהוא יכול לשים, מ־3 ל־2. השינוי הכי גדול יהיה ל־Echo. מה שיהרוס אותו לגמרי. ה־Yokai drone של Echo יהיו גלויים לעין גם בתקרה, ככה שההרס שלהם יהיה כמעט בלתי ניתן לעצירה. ו־Ash קיבלה עליה ל־3 M120 CREM Breaching Rounds במקום 2.  ל־Ash הוחלף ה־Claymore ל־Stun Grenades. ל־Twitch הוחלפו ה־Breach Charges ל־Stun Grenades. ל־Dokkabi הוחלפו ה־Stun Grenades ל־Frag Grenades, ול־Valkyrie הוחלף ה־Deployable Shield ל־Impact Grenades. מספר המגנטים של Wamai ירד ל־4 מ־5. 

  בשביל להוריד את ה־Runouts, למגנים יש זמן שהם לא יכולים לירות בזמן שהם בחוץ, הזמן הזה יהיה 2 שניות. וזה יוריד את כמות ה־Runouts בצורה משמעותית. בנוסף לכך, שחקנים שחוו בעברם את התסכול בניסיון הטמנת הפצצה, שבמקום לטמון אותה אתם מפילים אותה, בשביל הבעיה הזו יהיו  “no-drop zone” ככה שלא תוכלו להפיל את ה־Defuser, במטרה להפסיק את התסכול בהפלת הפצצה.  הצאט של המשחק הולך לקבל שינוי קטן, הצאט יקבל מסגרת ורקע משלו, בנוסף לכפתור שליחה מיוחד. תוכלו לראות את ההודעות האחרונות בצורה ברורה וטובה יותר. הצאט יקבל חלקה קטנה משלו בהגדרות הנגישות. 
  unknown.png
  הבאטל פאס יתחדש עם 100 רמות במקום 70! זאת אומרת שקרוב ל־30 פרסים חדשים יתווספו. וכל זה במחיר של 1200R6 Credits. שזה 40 שקלים למי שתהה. הבאטל פאס יכלול סקינים להרבה מהדמויות במשחק, אבל לא כולן. אז אולי הייתם רו צים לבדוק את הבאטל פאס בשביל לבדוק אם אתם באמת מקבלים את מה שאתם רוצים.

  העונה החדשה של ריינבו יצאה עם תחילת דצמבר. עם דמות חדשה, מפה משופרת, ושינויים לדמויות שאף אחד לא ביקש. מה אתם חושבים? אוהבים את העדכון? גם לכם הרסו דמויות שאהבתם? כתבו לנו בתגובות!!

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...