עבור לתוכן
 • גיימינג

  Sonic הדמות המהירה ביותר בעולם הגיימינג

  ההיסטוריה של הדמות Sonic

  Sonic הוא אחת מהדמויות המוכרות ביותר בעולם הגיימינג אבל, האם אתם יודעים את ההיסטוריה שלו? .בתחילת שנות ה-90 החברה "Sega" רצתה ליצור דמות שתופיע בהרבה משחקים על הקונסולה "Sega Genesis" (ידועה  גם בתור "Mega Drive"), כי החברה "Nintendo" הייתה הרבה יותר מוצלחת מהם בעולם הגיימינג באותה תקופה.
  במשך תקופה זאת החברה "Sega" התחילה ליצור רעיונות לדמות שיוכלו לשנות את המצב. בהתחלה הם חשבו על דמות ארנב, אבל הרעיון בסוף לא התקבל ולבסוף חשבו על קיפוד כחול בשם "Sonic". המשחק הראשון של "Sonic" ששמו "Sonic the Hedgehog" יצא בתאריך 23 ביוני, 1991. מאז יצאו עוד מספר משחקים  לקונסולה "Sega Genesis" הכוללים את הדמות. מאותה תקופה החברה "Sega" התחילה להצליח הרבה יותר בעולם הגיימינג והפכה למתחרה רצינית בשביל "Nintendo".
   


  כמובן שלדמות "Sonic" יש משחקי 3D (תלת-מימד).  המשחק 3D הראשון שלה הוא "Sonic 3D Blast". המשחק נחמד מאוד וזה ניסיון ראשוני מצוין למשחק 3D של "Sonic". יש שני משחקים בסדרת משחקי “Sonic”שהם אהובים על ידי רבים, "Sonic Adventure" ו-"Sonic Adventure 2". המשחקים כוללים מספר דמויות לשחק וסיפור מעניין ואני ממליץ לכולם לשחק בהם, אפשר לקנות את שניהם (המשחק הראשון בגרסה מחודשת יותר) בחנות המשחקים "Steam". הדמות "Sonic" היא דמות אהובה על ידי רבים וחברת "Sega" לא תפסיק לייצר משחקים בקרוב הכוללים את הדמות בתוכם.

  GenJox

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...