עבור לתוכן
 • עדכונים

  אירוע BlizzCon הקרוב יביא לנו מידע חדש לגבי Overwatch 2

  מפתחי Overwatch 2 עם הודעה חשובה ו־Overwatch חינמי לשיחוק?!

  אם חיכיתם לאוברוואטץ' 2, תצטרכו לחכות עוד כמה חודשים, מכיוון ש-Jeff Kaplan אישר שאוברוואטץ' 2 מתוכנן ל-BlizzCon Online בפברואר. בעדכון המפתחים החדש אישר jeff Kaplan שהמעריצים ילמדו פרטים נוספים ב־BlizzCon Online שיתקיים בתאריך 19-20 בפברואר. האיוונט שימשך יומיים יהיה באינטרנט ולא כמו בדרך כלל ב־Anaheim ,California. בגלל המגפה COVID-19, בליזארד הכריזו שהם ידלגו על הקטע הפיזי של האיוונט של 2020, ויארחו אותו באינטרנט ב‏־2021 כמו הרבה אירועים אחרים כמו GDC ,PAX והפסטיגל שגם עברו לאינטרנט השנה בגלל המשבר. 

  לכל מי שחי מתחת לאבן, אוברוואטץ' 2 הוא המשך למשחק ה־PvP התחרותי של בליזארד, שירחיב את סיפור המשחק ויקומו, בעזרת המוד PvE הולכים לצאת דברים חדשים כמו מפות תחרותיות, מודים, וגיבורים. אבל השידרוגים האלו יצאו קודם לאוברוואטץ' בחינם. שאר מפגש המפתחים דיבר על עדכונים חדשים והחינמיים כמו מפת Deathmatch שנקראת "Kanezaka" שממוקמת ביפן, Kanezaka היא מפה חינמית שכרגע זמינה לבדיקה ב־Public Test Region. 


  בנוסף לעדכון לגביי אוברוואטץ' 2, יש גם הנחות למשחק. עד ל־4 בינואר, הגרסה המשופרת של המשחק ב־50% הנחה ועולה ₪64 והגרסה הרגילה בהנחה של 25% ועולה ₪48. בנוסף להנחות שיש כרגע המשחק ניתן לשיחוק לתקופה קצרה של ניסיון בחינם ובגרסת הניסיון של המשחק אפשר לשחק בכל הדמויות, בכל המודים, בכל המפות הזמינות במשחק הרגיל וכל התקדמות שתעשו בתקופת הניסיון תשמר גם בגרסה המלאה של המשחק במידה ותחליטו לקנות אותה. תקופת הניסיון החינמי היא עד לרביעי בינואר.

  MasterKala

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...