עבור לתוכן
 • עדכונים

  הפתעה מפנקת: אפליקציית Pokémon GO נלחמת בקורונה ומשאירה אותנו בבית

  המשחק "Pokémon GO" מצטרף למאבק בקורונה בכך שהוא מעניק הנחות משמעותיות ומוסיף שינויים גדולים על־מנת להשאיר אותנו בבית. 

  לאחר הרבה דיבורים ושמועות, הצעדים הראשונים של "Pokémon GO" למלחמה בקורונה החלו, עם כמה דברים קטנים כמו שילוש ה־XP וה־Stardust בתפיסת הפוקימון הראשונה בכל יום וכמה דברים פחות קטנים כמו שינויים למתנות, מעכשיו תוכלו לפתוח 30 מתנות ביום ותוכלו לסחוב עליכם ולשלוח לאחרים כ־20 מתנות ביום במקום 10. המתנות יכילו יותר פריטים בהן. בנוסף לזה נוספו חבילות חדשות שיעזרו למבודדים שאין להם כסף לבזבז. החבילות יעלו מטבע אחד (0.3 אגורות) ויהיה ניתן לקבל מהן 100 Poké Balls ומהחבילה האחרת יהיה ניתן לקבל 30 Incense באותו מחיר. כל שבוע החבילות יתחלפו באחרות, חלקן ישארו וחלקן לא. יהיה ניתן לקנות כל חבילה פעם אחת בשבוע. החבילה של ה־100 Poké Balls או 30 Incense הולכת להיות זמינה עד ל־30 במרץ בשעה 22:00 בשעון ישראל. 

   

  image.thumb.png.ec31f431883e995db1469c6443483341.png

   

  עם זאת, כמה דברים לא טובים קורים. איוונטים גדולים כמו האיוונט Lugia Raid Week ,Raid Hour ועוד, בוטלו עד להודעה חדשה. אבל, גם דברים טובים קורים בו זמנית. בקרבות הליגה (GO Battle League) נוספו עדכונים זמניים: עד ל־13 באפריל לא יהיה צורך בהליכה או תשלום ב־PokéCoin בשביל לפתוח את האפשרות לשחק, מה שאומר שאפשר לשחק בלי הפסקה.

  עד ל־1 במאי יהיה ניתן לשחק נגד חברים גם אם רמת החברות שלכם בפוקימון גו יחסית נמוכה. (רמת החברות ירדה מ־Ultra Friends - Best Friend ל־Good friend - Great friend). אז אם יש לכם חבר טוב ומשעמם לכם, תציעו לו לשחק נגדכם בפוקימון גו, ולכו תדעו מה יקרה, אולי תמצאו משחק אהוב חדש.
   

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...