עבור לתוכן
 • עדכונים

  עדכון חדש מבטל את אפשרות בחירת המפות בPUBG

   האפשרות תבוטל עם יציאתה של המפה החדשה "סאנהוק"

   לפני מספר עדכונים התווספה למשחק הבאטל רויאל הפופולארי PUBG את אחת האפשרויות המצופות ביותר מאז יציאתה של מפת המדבר - בחירת מפות, השחקנים יכלו לבחור את המפה שהם מעדיפים ולהכנס למשחק בה. המפתחים טענו אז כי הם יצרו גרסא של אפשרות בחירת מפות שלדעתם לא תיצור בעיות ליוצר המשחקים של המשחק. לפני עדכון זה שחקנים רבים שנכנסו למשחק במפה שלא אהבו, היו יוצאים ממנו באמצע, מה שהוביל להארכה בזמן ההמתנה בין משחק למשחק. בעיה זו האיטה את הקצב של המשחק עוד יותר, ולכן, שחקנים היו מאוד מרוצים מהאפשרות לבחירת המפה המועדפת עליהם במקום להסתמך על מזל בסיכוי של 50\50.

   

  בשבוע האחרון בבלוג הרשמי של מפתחי המשחק פורסם שעם יציאתה של המפה החדשה למשחק בעוד שבוע, אפשרות הבחירה תבוטל. המפתחים מסבירם שינוי זה בכך שיצירת שלושה תורים שונים לשלושה מפות לא יכול להיות קבוע במשחק מכיוון שעם יוצר המשחקים הנוכחי, יהיו שחקנים שפשוט לא יוכלו להכנס לשרת לפי בקשותיהם, ולכן זמני ההמתנה עד כניסה ללובי יהיו ארוכים מן הרגיל למפות מסוימות.

   

  ת�צ�ת ת��נ� ע��ר �pubg sanhok��

   

  אך בכל זאת, Bluehole מודעת לבעיה שעם יציאת המפה החדשה. רוב השחקנים ירצו לשחק אך ורק בה ולכן יצאו ממשחקים בכל מפה אחרת, ולכן עם יציאת המפה יוספו למשחק שלושה תורים שונים בכדיי לרצות את כל סוגיי השחקנים.

  - תור למשחק אך ורק עם המפה החדשה (Sanhok)

  - תור למשחק עם 2 המפות הישנות  (Sanhok,Miramar)

  - תור לכל שלושת המפות

  אפשר לשער שעם ירידת ההתלהבות מן המפה החדשה אפשרות בחירת המפות תבוטל לגמרי, או לפחות עד יציאתה של המפה הרביעית החורף הזה.

  מהי המפה האהובה עליכם?, האם אתם מתרגשים לקראת המפה החדשה? ספרו לנו בתגובות!

  • אהבתי 2
  • עצב 1
  Rainer

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...