עבור לתוכן
 • סרטים וסדרות

  ספרי קומיקס החדשים שעומדים לצאת בחודש פברואר!

  כל מה שאתם צריכים לדעת על הקומיקסים החודשיים מבית Marvel.

  חברת Marvel Comics חשפה את כל ספרי הקומיקס החדשים שעומדים לצאת למכירה בחודש פברואר, החודש עומדים להופיע בספרי הקומיקס גיבורים וצוותים חדשים שבהם יפגשו המעריצים את הצוות של "Secret X-Men" ובנוסף גם הולך להיות קומיקס חדש של "Iron Fist" שישתלט על Danny Rand. עם זאת, כמה מרגעי השיא של Marvel Comics כוללים סדרת קומיקס חדשה של Ghost Rider, הסדרה תקרא - "Spirit of Vengeance Johnny Blaze". הסדרה יוצאת לכבוד יום השנה ה-50 לדמות. המלחמה של Kingpin בגיבורי העל בניו יורק נמשכת בסדרת ספרי הקומיקס - "Devil's Reign" (שעומדת להסתיים במרץ), סדרת הקומיקסים של Spider-Man חוזרת כאשר אחד מאויביו הישנים והוותיקים שלו מקבל סוג של מהפך עם הופעת הבכורה של Queen Goblin, גם "Gwen Stacy" ו-"Miles Morales" משתלבים עם עוד גיבורי Marvel מוכרים אחרים בכותרים חדשים נפרדים אך דומים.

  image.png.3a8a0f53d88a1742ad48ae1a880c74b9.png
   

  הקומיקס Devil's Reign קורה כאשר ניו יורק תחת סכנה, Wilson Fisk הידוע בתור Kingpin נבחר לראש עיריית ניו יורק, והוא נשבר מבחינה נפשית וכל טיפת ההיגיון שנשארה ממנו נעלמה. לאחר שבירתו הוא שולט על צבא של נבלי-על, לאחר מכן Kingpin שם את מבטו על כל מי גיבורי העל החשובים והיקרים להם. אבל אפילו הוא אינו מודע לגודל הסכנה שהעמיד את העיר ניו יורק, את אזרחיה ואפילו את עצמו במלחמה נגד גיבורי העל של העיר. הקומיקס הראשון של Devil's Reign עומד לצאת בחודש פברואר הוא - "Devil's Reign #4" ויעומד למכירה בתאריך ה־09.02.22. ולפי האתר הרשמי של Marvel הקומיקס יעלה 4.99$.


  image.png.8946a7cb13e8c82368669ab00ea5de7a.png

  חגיגה גדולה, הרשע Cletus Kasady ידוע בתור רוצח סדרתי ביקום של Marvel. לנו הצופים עברו 30 שנה מאז ההיכרות הראשונה עימו. 30 השנים האלו היו שנים של מהומה, רצח ומפלצות. כאשר מסתכלים לאחור על הדמות Carnage בעברו וכיום, ניתן לראות את הרמזים הראשונים שיתקבלו אי פעם לעתיד הקרבות האלים שלו. השם של הקומיקס יקרא "Carnage Forever". הקומיקס הזה הולך להכיל מכלול מדהים של היוצרים ושל העלילה, ספר הקומיקס הראשון מביניהם עומד לצאת למכירה בתאריך 23.02.22 ולפי האתר הרשמי של Marvel הקומיקס יעלה 4.99$.

  image.png.4e2bf2b9188563fe4724b0ce10dc14a7.png

  חשוב לי לציין שזה רק חלק קטן מאוד מכל ספרי הקומיקס של Marvel Comics שעומדים לצאת החודש, לכל המעוניינים שרוצים לברר על שאר ספרי הקומיקס ניתן לבדוק באתר הרשמי של Marvel.

  Ohayon

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...