עבור לתוכן
 • ביקורות

  ביקורת לסרט ELI

  הסרט הכי מפחיד שראיתם?

  הסרט ELI" יצא בתאריך 18.10.2019 מבית "Netflix" ועדיין לאחר כמה שנים זוכה לאהדה רבה מצופי סרטי האימה ההדוקים. יש המון סרטי אימה מפחידים, מרתקים ומעוררי חששה, אבל הסרט "ELI" יגרום לך להזיות.
  הסרט מספר על ילד בשם "ELI" שסובל ממחלה נדירה שבעצם אומר שהוא אמור להישאר בתוך בועת פלסטיק כדי לא להיות חשוף לעולם החיצוני.

  בתחילת הסרט "ELI" מתאשפז במרפאה מבודדת לטיפול ניסיוני ששם הסיפור באמת מתחיל. המחלה של "ELI" זה רק סיפור הרקע המפתיע של חיו. ובעצם תוך כדי הטיפול הניסיוני "ELI" מתחיל להזות דברים, שבעצם זה המציאות. כתיבת הדמויות נותנת תחושה של סרט "עצל", ההתמקדות היא רק בדמות הראשית "ELI" שמצד אחד זה כמובן דבר טוב להתמקד בדמות ראשית, אבל גם לא נתנו המון רקע על דמויות נוספות שגם נותנות לנו הצופים, חלק בלתי נפרד מהעלילה. אפשר לומר שהשחקן המשחק את דמותו של "ELI" באמת שחקן מעולה, נותן לנו להרגיש אותו ולמען האמת כאילו להיות בדמותו לכמה רגעים. אבל האכזבה מגיעה מצד בחירת השחקנים הנוספים. רמת המשחק של אימו לא נותנת לנו את ההרגשה שהסרט והסיפור "אמיתי". הכל נראה מאוד מבויים ולא כמו שסרט אימה "אמיתי" צריך להיות. אבל מגיע גם טוויסט בעלילה שמוחק לנו את כל חווית הצפייה הלא הכי טובה, ומראה לנו שזה בין סרטי האימה הכי מפחידים, מזעזעים וגורמים להישאר במתח.
  image.thumb.png.8b7f866934628eb76d8e77c6ba80cc97.png

  ככל שהזמן של הסרט עובר מתגלים עוד ועוד דברים שלא עלה במוחינו הפרוע. היוצרים באמת עשו עבודה טובה אבל אפשר להגיד גם מנגד שהכותבים קצת שיבשו את הסרט עצמו. הסרט "ELI" הוא ללא ספק סרט אימה מעולה, אבל ללא כמה פיקשושים בכתיבה, עריכה ואפקטים היו יכולים להביא את הסרט למקום הרבה יותר גבוה בדירוג. התפנית בעלילה מגיעה דווקא בסוף הסרט, ברגע הכי לא צפוי. בדיוק מתי שלא חשבנו. התפנית הזו בעלילה מקפיצה את הסרט "ELI" כמה רמות מעל ואפילו הפכה אותו לסרט מדהים ובלתי שנכח. רואים שהשקיעו המון בסרט, אם זה בעלילה, בסאונד ובאפקטים המאוד טובים יש לציין וחדשניים. למרות כמות הרבה של סרטי האימה, הסרט "ELI" לוקח אותנו למקום שונה ונותן מקום חדש ואחר לסרטי האימה. נטפליקס עשו זאת שוב!

  AxlRose1

  תחביבים: Guitar
  המוטו שלי לחיים: תמשיכו לנשום

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...