עבור לתוכן
 • אינטרנט וטכנולוגיה

  שירות ה־ YouTube Premium הגיע לישראל!

  לאחר שהצליח במדינות רבות ברחבי העולם, השירות המצליח הגיע גם לישראל. מה הוא כולל?

  לאחר ששירות ה־YouTube Premium הגיע למדינות רבות ברחבי העולם, הגיע גם לישראל. מינוי ה־YouTube Premium הוא מינוי הכולל פיצ'רים חדשים כמו צפיה ללא פרסומות, הורדת סרטונים, צפיה ברקע ועוד.

  קיימות שני גרסאות למינוי: YouTube Premium ו־YouTube Music. מינוי ה־Premium יעלה 23.90₪ בחודש למשתמשי Android, אך למשתמשי מערכת ה־IOS, המינוי יעלה 31.90₪. כעת תוכלו לנסות את המינוי לחודש בחינם.

   

  מינוי ה־Premium יתן לכם את האפשרות להוריד סרטונים למכשיר הטלפון שלכם, בהם תוכלו לצפות ללא חיבור לרשת. הסרטונים בהם תצפו יהיו ללא פרסומות, ותוכלו לצפות ב־YouTube גם אם עברתם לאפליקציה אחרת או אם סגרתם את הטלפון. בנוסף, משתמשי ה־Premium יקבלו תכנים יחודיים של YouTube הזמינים רק למשתמשי Premium, וגם את את כל הפיצ'רים של מינוי ה־Music היותר זול.

   

   

  מינוי ה‏־YouTube Music היא הגרסה זולה יותר של המינוי, הכוללת פיצ'רים אך ורק לאפליקצית ה־Youtube Music. מינוי ה־Youtube Music יעלה 19.90₪ למשתמשי Android, ולמשתמשי IOS המינוי יעלה 27.90₪. גרסה זו של המינוי תיתן לכם לשמוע מוזיקה ללא פרסומות, האזנה ברקע גם אם הטלפון כבוי והורדת שירים אותם תוכלו לשמוע ללא חיבור לרשת.

   

  image.png.9b9501ea7e013ece3c071b09bbeb80c7.png

   

  האפליקציה כוללת גם פיצ'רים בחינם כמו חיפוש חכם של שירים, הפיצ'ר יעזור לכם למצוא שיר שאתם זוכרים רק חלק קטן ממנו, בעזרת אלגוריתם של יוטיוב המשתמש בהיסטוריית ההאזנה שלכם. 

  פיצ'ר נוסף שהאפליקציה מציעה הוא "Offline Mixtape", הפיצ'ר יצור לכם רשימת השמעה חדשה בסוף כל יום בהתאם לטעם שלכם.

   

  מינוי ה־Premium זמין כעת באפליקצית YouTube.

  מה אתם חושבים על המינוי? אתם עומדים להשתמש בו? שתפו אותנו בתגובות!

  • אהבתי 2
  Bison

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...