עבור לתוכן
 • MetaHuman - האם אפיק יעניקו לנו את השלב הטכנולוגי הבא?

  העתיד כבר כאן! עם תוכנה חדשה שתאפשר לכם להיות אנשים חדשים לגמרי, עם הציוד הנכון.

  כלי חדש שניתן ליצור איתו דמויות מציאותיות, מטורף, נכון?  ככה נחשף על ידי חברת Epic Games ובורא על ידי Unreal Engine. הפרויקט יקבל את השם "MetaHuman" ותפקידו יהיה לאפשר פרופורציות, אנושיות ומציאותיות למשחק. מטרתו העיקרית של הפרויקט הוא להפחית משמעותית את הזמן שהאולפנים משקיעים על ליצור דמויות שנראות מציאותיות, תהליך שיכול לקחת שבועות ואפילו חודשים. כך נאמר על ידי Epic, ובאתרם אמרו "להחיות אנשים דיגיטליים בזמן אמת משכנע ומאתגר ובעיקר גוזל זמן. מה שעלינו לדעת שזה יכול לקחת המון חודשים של מחקר, ציוד משוכלל והמון צוות.  

   

   יצאו שני סרטונים לגבי התקדמות הפרויקט, הראשון הכיל את אפשרויות הבחירה, ההתאמה של הדמויות למציאות, ורמת הפירוט שאפשר להעניק להן, על כמעט כל פרט אפשרי. הסרטון השני הציע דגימה של הפרויקט בחינם, לכל מי שרק רוצה, עם שדרוגים של כמעט כל מה שהיה בסרטון הקודם, הסבר מאוד קטן על איך גורמים לדמות מחשב לדבר בלייב, מערכות הפירוט שקיבלו חידושים רבים, ורמת הדיוק של התוכנה, עם העתק מדויק של המציאות, כל תזוזה שלכם, אפילו תזוזות השיער, יהיו מועתקים ויגיעו לדמות. הפרויקט אמור לעבוד בצורה פשוטה, אתם מעצבים דמות, ויכולים "להתלבש" עליה, כמובן שצריך לזה ציוד מסוים, אבל היא אמורה לזוז ולתפקד כמוכם בצורה כמעט מציאותית, אם זה בדיבור, תזוזת השיער, ואם זה מעקב אחרי כל פעולה ופעולה שלכם. 


  משחקים גדולים הולכים לקבל דברים כאלו במהירות לתוך טריילרים, כמו בטריילר למשחק "Senua's Saga: Hellblade II" שאחת הדמויות הראשיות נבנתה בעזרת MetaHuman. כנראה שנוכל לראות סצנות מסוימות במשחקי מחשב שנבנו בעזרת MetaHuman, בנוסף לכך. הטריילר לא יהיה הפעם האחרונה ששמענו על שימוש בתוכנה, בעתיד מתוכננים לצאת משחקים רבים שמשתמשים בתוכנה כאחת מאבני היסוד של המשחק, דמויות רבות יהפכו למציאותיות, ועם אפיק שממשיכה לאתגר את עצמה עם תוכניות חדשות והישגים פורצי דרך על מנת לדחוף את הפרויקט קדימה, השמיים הם הגבול. ב־2018 הפרויקט נלקח לבדיקה על ידי קבוצת 3Lateral והם הצליחו ליצור את השחקנית הסינית "Bingjie Jiang" בתוכנה הזאת, בצורה מציאותית לגמרי, והציבו רף חדש ליצירת הדמויות ה"ריאליסטיות". 3Lateral היו אלו שהכינו את הטריילר של "Senua's Saga: Hellblade II" ועובדים עם Unreal Engine כחלק מהקבוצה הראשית בפרויקט "MetaHuman". 


  אפיק באמת דוחפת את הרף הטכנולוגי לשלב אחד קדימה, אבל, השאלה שצריך לשאול היא "האם התוכנה תתאים לציפיות?". מה אתם חושבים? כתבו לנו בתגובות!! 

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...