עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
 • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..
 • זכויות יוצרים באתרי פורומים

  אתר Yourgame.co.il הוא אתר פופלרי וגדול אשר ביום מתפרסמות בו עשרות הודעות טקסט, תמונות ותוכן נוסף. הנהלת האתר אינה יכולה לפקח ולהתעדכן בכל המתפרסם, לכן במידה ואתה בעל עסק, אתר והינך רואה כי אתרינו עבר על זכויות היוצרים וכי משתמש \או צוות האתר פרסם תוכן שלדעתך עבר על החוק ו\או נגנב מאתרך, אנא עדכן אותנו בטופס הצור קשר.

  בנוסף כי, בית המשפט קבע - 
  להלן כתבה שהתפרסמה באתר וואלה!
  הפורומים לא אחראיים (להלן - Yourgame): 

  ציטוט

  בית המשפט קבע שבעלי פורומים באינטרנט לא אחראים להפרת זכויות יוצרים בידי גולשים. 
  בית משפט השלום בתל אביב קבע כי פורום האוכל של אורט אינו אחראי להפרת זכות יוצרים ביצירות של מגזין "על השולחן" שהועלו לאתר בידי גולשים, מאחר שהיצירות הוסרו מהאתר לאחר שאורט קיבלה הודעה על כך. 
  בנוסף קבע בית המשפט כי אין הצדקה לחייב באופן גורף בעל אתר שמנוהלים בו פורומים לבדוק כל הודעה ששולח משתתף בפורום. בית המשפט מצא כי העלות הכלכלית של חיוב אתרים כדוגמת פורום האוכל של אורט בגין הפרת זכות יוצרים - על אף שההודעות הוסרו לאחר קבלת ההודעה - תהיה גבוהה. בית המשפט גם פסק כי אילו היתה אורט מחויבת בעלויות אלו, היא לא היתה יכולה להמשיך לקיים את הפורומים והיה נפגע אינטרס ציבורי חברתי חשוב. 

  http://news.walla.co.il/?w=/4007/1106759 


  באמצעות עמוד צור הקשר, תוכלו לפנות אלינו ונסיר את התוכן על-ידי שיקול דעתינו. אנא קטלג את הפנייה תחת קטגוריית 'הסרת תכנים' ונבדוק זאת במהרה. 
  אנו מתחייבים להסיר את ההודעה מהר ככל האפשר, במידה ונושא זה יהיה רלוונטי. 

  מומלץ לקרוא גם :: תנאי שימוש

 • 12,704 משתמשים

  26 מחוברים

  284,965 פוסטים

×
×
 • צור חדש...