עבור לתוכן

צו ראשון (אפשר עזרה? חחח)

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

OriMatrif
  • אורי
  • 158
  • 928 הודעות

אתה כיתה א מה צו ראשון 

דבר איתי בווצאפ נעביר לך את הזמן ^^ בהצלחה חמודי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

תודה לכל העוזרים!!!

מעריך את זה מאוד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות

אה! את החלק הכי חשוב שכחתי .. קח בחשבון שבגלל שאתה צעיר מת ומלש"ב חרוץ אז יעשו עלייך שם הרבה פוזות המפקדים ואנשי מדים, הכל בשביל להפחיד אותך בעיקר, אבל בתכל'ס כלום הם לא יכולים לעשות לך כי אתה עוד צעיר (כמו שאמרתי) ואתה לא רכוש צה"ל עדיין.

תישן טוב לילה לפני, מהסיבה שאחת החיילות שם תזמן אותך לקראת ראיון, ממש כמ וראיון עבודה אבל רק שקשור למשפחה שלך (החלק הראשון)

כמו: האם אתה מאומץ, וכמה אחים אתם בבית (כולל הכלב) ואיזה מאכלים אתה אוהב, האם טסת פעם במטוס ושאלות מוזרות אחרות.

החלק השני (החיילת השניה שכנראה תשב ליד אותה מראיינת) תביא לך כל מיני דפים שרשום עליהם משפטים ותצטרך להשלים את המשפטים, כמו: דני ראה את דנה, דני ____ בדנה ודברים מוזרים אחרים (תנשום אוויר לפני, במקרה שלי לא ידעתי שזו הולכת להיות חפירה לפני וכבר על ההתחלה דחפו אותי לקב"ן, תבין לבד למה)

לפני זה או אחריי זה (לא זוכר כ"כ את הסדר) שזה יעני בונה את הדפ"ר והקב"א שלך: מבחנים פסיכוטכניים, יבקשו ממך לכבות את הטלפון ולהוציא את הסוללה, אתה תראה עוד מסכנים לידך שהתייאשו כבר מהחיים שלהם ושמתים לסיים את המבחן, המבחן הוא לפי שלבים (הוא די חשוב למען האמת) ככה שהוא גם המבחן ההכי חופר מבין הכל. במקרה שלי בחצי שעה הראשונה הייתי ברצינות מלאה ולאחר מכן לחצתי על הכל אינטר (ויש שלט מולך לא ללחוץ מהטענה שזה משפיע) אבל למי אכפת? סתם לא, זה חשוב. אבל יש גבול!

תביא איתך שישיית מים, פאקט פרלמנט, 3 שווארמה בלאפה וחטים. כי שמה אני די בטוח שתבזבז את רוב היום, לא לא את כל היום.

דרך אגב, במידה ואתה לא מסיים את השרשרת שנותנים לך קובעים לך מועד אחר (מחרת או לעוד כמה ימים) ככה שתצטרך לעבור שוב הכל מאיפה שהפסקת. קח בחשבון שיש עוד הרבה צעירים לפנייך ומאחורייך ככה שתבוא בטעינה מלאה בפלאפון ופלייליסט טוב להעביר את הזמן.

באמת מקווה שיצאו לך אנשים סחב'קים, כי שם זה מחולק ל-2: הרציניים, והאלה שמתים לסיים קבע או את ה-3 שנים כמה שיותר מהר.

אם תרצה אוכל לספר לך חוויות שלי משם (ויש הרבה)

אני הייתי חיים הזקן, תודה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 29 דקות Haim אמר:

אה! את החלק הכי חשוב שכחתי .. קח בחשבון שבגלל שאתה צעיר מת ומלש"ב חרוץ אז יעשו עלייך שם הרבה פוזות המפקדים ואנשי מדים, הכל בשביל להפחיד אותך בעיקר, אבל בתכל'ס כלום הם לא יכולים לעשות לך כי אתה עוד צעיר (כמו שאמרתי) ואתה לא רכוש צה"ל עדיין.

תישן טוב לילה לפני, מהסיבה שאחת החיילות שם תזמן אותך לקראת ראיון, ממש כמ וראיון עבודה אבל רק שקשור למשפחה שלך (החלק הראשון)

כמו: האם אתה מאומץ, וכמה אחים אתם בבית (כולל הכלב) ואיזה מאכלים אתה אוהב, האם טסת פעם במטוס ושאלות מוזרות אחרות.

החלק השני (החיילת השניה שכנראה תשב ליד אותה מראיינת) תביא לך כל מיני דפים שרשום עליהם משפטים ותצטרך להשלים את המשפטים, כמו: דני ראה את דנה, דני ____ בדנה ודברים מוזרים אחרים (תנשום אוויר לפני, במקרה שלי לא ידעתי שזו הולכת להיות חפירה לפני וכבר על ההתחלה דחפו אותי לקב"ן, תבין לבד למה)

לפני זה או אחריי זה (לא זוכר כ"כ את הסדר) שזה יעני בונה את הדפ"ר והקב"א שלך: מבחנים פסיכוטכניים, יבקשו ממך לכבות את הטלפון ולהוציא את הסוללה, אתה תראה עוד מסכנים לידך שהתייאשו כבר מהחיים שלהם ושמתים לסיים את המבחן, המבחן הוא לפי שלבים (הוא די חשוב למען האמת) ככה שהוא גם המבחן ההכי חופר מבין הכל. במקרה שלי בחצי שעה הראשונה הייתי ברצינות מלאה ולאחר מכן לחצתי על הכל אינטר (ויש שלט מולך לא ללחוץ מהטענה שזה משפיע) אבל למי אכפת? סתם לא, זה חשוב. אבל יש גבול!

תביא איתך שישיית מים, פאקט פרלמנט, 3 שווארמה בלאפה וחטים. כי שמה אני די בטוח שתבזבז את רוב היום, לא לא את כל היום.

דרך אגב, במידה ואתה לא מסיים את השרשרת שנותנים לך קובעים לך מועד אחר (מחרת או לעוד כמה ימים) ככה שתצטרך לעבור שוב הכל מאיפה שהפסקת. קח בחשבון שיש עוד הרבה צעירים לפנייך ומאחורייך ככה שתבוא בטעינה מלאה בפלאפון ופלייליסט טוב להעביר את הזמן.

באמת מקווה שיצאו לך אנשים סחב'קים, כי שם זה מחולק ל-2: הרציניים, והאלה שמתים לסיים קבע או את ה-3 שנים כמה שיותר מהר.

תודה רבה חיים!

קמתי לא מזמן ואני עכשיו מתארגן אני אשמח כשאחזור שתספר לי חחח

תודה לכם! ^-^

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

לטיול יצאנו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 5 שעות Haim אמר:

חיים הזקן הגבר

לפני 8 דקות NadavOhana אמר:

לטיול יצאנו

כלנית מצאנו, בהצלחה חיימשלי, עצה שלי, אל תספר להם שאתה וויב, זה מוריד פרופיל...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 17 דקות Binkushi ❤ אמר:

כלנית מצאנו, בהצלחה חיימשלי, עצה שלי, אל תספר להם שאתה וויב, זה מוריד פרופיל...

על גבעת אני חייב. זאת חובתי כוויב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

OriMatrif
  • אורי
  • 158
  • 928 הודעות

image.png.43f19d2fed1710a993e50e276dcca7cc.png

רעיון של הביוקרררררררר

תראו איזה גבר אני אבל החנון הזה לא רוצה @NadavOhana

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות
לפני 2 שעות OriMatrif אמר:

image.png.43f19d2fed1710a993e50e276dcca7cc.png

רעיון של הביוקרררררררר

תראו איזה גבר אני אבל החנון הזה לא רוצה @NadavOhana

אתה יודע שבזמן המבחנים מכבים לו את הפלאפון ומוציאים לו את הסוללה, כן?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

OriMatrif
  • אורי
  • 158
  • 928 הודעות
לפני כעת Haim אמר:

אתה יודע שמה שכתבתי לו היה בצחוק כן?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 4 דקות Haim אמר:

לפני 3 דקות OriMatrif אמר:

:laughing:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות
לפני 6 דקות OriMatrif אמר:

דיי כבר אתה