עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
  • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

הסבר לגבי כל הפריטים ב Deceit.

Recommended Posts

header.jpg.6ef77df4d26037b5e1a07536be8e04b7.jpg

 

במשחק קיימים מתגים אשר מפוזרים בכל רחבי המפה וכאשר אתה מפעיל אותם ומאפשר לך לקחת פריט שישמש אותך עד סוף המשחק ויעזור לך לאתר את השחקן אשר infected.

 

כאשר היממו מפלצת היא לא יכולה לראות לאן אתה בורח והיא לא יכולה לאכול אותך !

 

Pistol (אקדח) - את האקדח אתה מקבל בתחילת המשחק עם 6 כדורים בתוכו ואתה יכול לחפש מחסניות (יותר כדורים) שמפוזרות בכל רחבי המפה. לאקדח יש נזק של 40 חיים וכאשר אתה מת אתה מאבד את כל הכדורים שאספת.

Camera (מצלמה) - את המצלמה אתה יכול לקחת בכל שלב. את המצלמה אתה מקבל עם עם 6 אחוזים (6 שימושים) והיא מאפשרת לך להמם את המפלצת למספר שניות ולאחר מכן לנסות לברוח ממנו.

Torchlight (לפיד) - את הלפיד אתה יכול לקחת בכל שלב. אתה הלפיד אתה מקבל טעון עד הסוף (100 אחוזים) והוא מאפשר לך קודם כל לראות בחושך, וכאשר אתה מכוון למפלצת בעיניים אתה מאט אותה.

Trap (מלכודת) - את המלכודת אתה יכול לקבל בכל שלב. כאשר אתה לוקח מלכודת אתה מקבל 3 יחידות. כאשר אתה שם את המלכודת ו- infected דורך עליה הוא מקבל השפעה של הימום למספר שניות מה שמאפשר לך לברוח ממנו.

Tracker (גשש) - את הגשש את יכול לקבל בכל שלב. כאשר אתה שם את הגשש על שחקן זה מסמן אותו למשך 35 שניות וכל השחקנים מסוגלים לראות אותו בכל מקום שהוא יהיה.

Antidote (נוגדן) - את הנוגדן אתה יכול לקבל בכל שלב. לאחר שמפלצת אכלה שחקן אחר הוא נמצא במצב שאפשר להציל אותו בעזרת דקירת הנוגדן לתוך גופו , אבל כעבור 20 שניות כאשר הזמן שלו תם הוא יוצא מהמשחק.

Shotgun (רובה ציד) - את הרובה ציד אתה יכול לקבל רק בשלב הראשון והאחרון כאשר שחקן אחר עוזר לך לקחת אותו בכך שהוא עומד פלטפורמה אשר מרימה את הקופסה שמתחתיה נמצא ה -shotgun ומאפשרת לקחת אותו. ה - shotgun מאפשר לך להרוג את המפלצת ב 2 יריות מדויקות ואת בן האדם.

Scanner (סורק) - את הסורק אתה יכול לקחת או בשלב השני כאשר שחקן אחר עוזר לך או שאתה יכול לקחת אותו בשלב השלישי כאשר אתה מפעיל מתג. בעזרת ה - scanner אתה יכול לבדוק אך ורק שחקן אחד אם הוא innocent או infected.

Lethal Injection (זריקה סופנית) - את הזריקה הסופנית אתה יכול לקבל אך ורק בשלב האחרון כאשר שחקן עוזר לך. אתה יכול להזריק אותה לשחקן אשר אתה בטוח שהוא infected וזה נותן לא אותה השפעה כמו אכילה בידי המפלצת ואפשר להציל אותו רק בעזרת הנוגדן.

 

  • אהבתי 2

 

 

giphy-downsized.gif.203b2e263c0ed804d69bdb07a326daa7.gif

שתף פוסט


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

×
×
  • צור חדש...