עבור לתוכן

הצעה לשרת ה TTT

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

שם מגיש ההצעה: NadavOhana

תאריך הגשת ההצעה: 16/1

שם השרת : (שם השרת) TTT

פירוט על ההצעה: 1. הורדת כמות הטילים ל-1 לכל סוגי הטילים מהסיבה שזה יותר מידי OP אין מצב אפשר לשחק כאינו ודידקטיב מבלי למות

2. להוסיף רעש או התראה כאשר טיל משוגר

3. להוסיף קרדיטס לטרור כמות מסוימת כי כרגע אין אפשרות לקנות בחנות כשאנחנו נמצאים בראונדים הראשונים

4. להוריד את המגבלה של השימוש בטייזר בתחילת ראונד ל-10 שניות כי כרגע אי אפשר לתפקד בתור דיטקטיב

5. הוספת קבלת קרטידס הכוונה שאנשים משחקים בשרת יוכלו לקבל קרדיטס לחנות

6.שהטילים לא יהרגו את הטריטור סיבה: מרוב שזה חזק מידי אז כאשר אתה מנסה להרוג חבורה שלמה אתה יכול בטעות להרוג את חברך לקבוצה מבקש לשנות את זה

קישור לפלאגין (במידה ויש):

הערות:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
SaarC
  • סער
  • 128
  • 597 הודעות

היי נדב, תודה על ההצעות.

בקשר לטילים - אנחנו כבר יודעים על הבעתיות שלהם, וכבר מצאנו מספר פתרונות למצב, המתכנת יעבוד על זה ואני מאמין שבזמן הקרוב כבר זה יטופל בדרך כלשהי (בין אם זה להוסיף רעש כמו שאמרת או אופציה אחרת שחשבנו עליה).

בקשר לקרדיטים לטרור בראונדים הראשונים - זה בכוונה ככה בשביל שתשיג את הקרדיטים במהלך המשחק כאינוסנט בשביל שהאינוסנטים יעשו משהו כי יש כאלה כשהם אינוסנטים הם לא מנסים לשחק ורק מחכים להיות טרייטורים, אז זה שאין קרדיטים בהתחלה נותן להם סיבה לשחק בשביל לקבל קרדיטים עד שיהיו טרייטורים...

בקשר לטייזר של הדיטקטיב, זה בכוונה וזה לא ישתנה כי פשוט דיטקטיבים יהיו OP מידי.

בקשר לקרדיטים - אתה מתכוון קרדיטים בשביל סקינים כמו בשרתים אחרים? כאילו שיקבלו כל כמה דקות קרדיטים בשביל השרתים האחרים? אם לזה התכוונת אז אני לא בטוח אם הדבר אפשרי, אני אבדוק את זה, אם לא לזה התכוונת אשמח שתתקן אותי.

ובקשר לטילים שהורגים טרייטור - לדעתי זה פייר שזה ככה כי אז זה היה הרבה יותר טוב אם זה לא היה הורג כל מי שזה פוגע בו וזה גם לא יהיה מציאותי כלכך לכן זה לא דבר שישתנה, הטרייטורים יהיו חייבים לבדוק דברים כאלה וזה חלק מהחסרונות של הטיל.

המשך יום נעים ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 5 שעות SaarC אמר:

היי נדב, תודה על ההצעות.

בקשר לטילים - אנחנו כבר יודעים על הבעתיות שלהם, וכבר מצאנו מספר פתרונות למצב, המתכנת יעבוד על זה ואני מאמין שבזמן הקרוב כבר זה יטופל בדרך כלשהי (בין אם זה להוסיף רעש כמו שאמרת או אופציה אחרת שחשבנו עליה).

אין בעיה

לפני 5 שעות SaarC אמר:

בקשר לקרדיטים לטרור בראונדים הראשונים - זה בכוונה ככה בשביל שתשיג את הקרדיטים במהלך המשחק כאינוסנט בשביל שהאינוסנטים יעשו משהו כי יש כאלה כשהם אינוסנטים הם לא מנסים לשחק ורק מחכים להיות טרייטורים, אז זה שאין קרדיטים בהתחלה נותן להם סיבה לשחק בשביל לקבל קרדיטים עד שיהיו טרייטורים...

זה די מפגר כי בראונדים הראשונים זה סתם היה מוד רגיל והיתרון היה של האינוסנט והדידקטיב כל הקטע במוד שטיפה קשה יותר ויש אפשרות לכולם להרוג ולהרג כי בתכלס אין הבדל בין ראונד ראשון לראונד שבועי.

לפני 5 שעות SaarC אמר:

בקשר לטייזר של הדיטקטיב, זה בכוונה וזה לא ישתנה כי פשוט דיטקטיבים יהיו OP מידי.

בגלל זה ביקשתי להוריד את זה ל-10 אבל אם אתם חושבים שזה ממש OP (למרות שזה לא...) אז תורידו ל-15 לפחות כי באמת שאי אפשר  לתפקד כך

לפני 5 שעות SaarC אמר:

בקשר לקרדיטים - אתה מתכוון קרדיטים בשביל סקינים כמו בשרתים אחרים? כאילו שיקבלו כל כמה דקות קרדיטים בשביל השרתים האחרים? אם לזה התכוונת אז אני לא בטוח אם הדבר אפשרי, אני אבדוק את זה, אם לא לזה התכוונת אשמח שתתקן אותי.

אפשרי. לפי מה שהיה בשנים קודמות לא יודע אם זה השתנה כרגע אבל לפי מה שאני יודע אפשרי.

לפני 5 שעות SaarC אמר:

ובקשר לטילים שהורגים טרייטור - לדעתי זה פייר שזה ככה כי אז זה היה הרבה יותר טוב אם זה לא היה הורג כל מי שזה פוגע בו וזה גם לא יהיה מציאותי כלכך לכן זה לא דבר שישתנה, הטרייטורים יהיו חייבים לבדוק דברים כאלה וזה חלק מהחסרונות של הטיל.

שוב. אין סיבה כי אז זה הורס לאחר כי בתכלס בוא נגיד את זה כך. אתה מעדיף להרוג את החבר שלך עם כולם ואז כשהטרור עושה RDM הטרור האחר יכל להגיד שהוא עבר לו בכוונת.. שזה הורס משחק שלהם. ממליץ להוסיף את זה כדי למנוע RDM מיותרים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

SaarC
  • סער
  • 128
  • 597 הודעות
לפני 15 שעות NadavOhana אמר:

אין בעיה

זה די מפגר כי בראונדים הראשונים זה סתם היה מוד רגיל והיתרון היה של האינוסנט והדידקטיב כל הקטע במוד שטיפה קשה יותר ויש אפשרות לכולם להרוג ולהרג כי בתכלס אין הבדל בין ראונד ראשון לראונד שבועי.

בגלל זה ביקשתי להוריד את זה ל-10 אבל אם אתם חושבים שזה ממש OP (למרות שזה לא...) אז תורידו ל-15 לפחות כי באמת שאי אפשר  לתפקד כך

אפשרי. לפי מה שהיה בשנים קודמות לא יודע אם זה השתנה כרגע אבל לפי מה שאני יודע אפשרי.

שוב. אין סיבה כי אז זה הורס לאחר כי בתכלס בוא נגיד את זה כך. אתה מעדיף להרוג את החבר שלך עם כולם ואז כשהטרור עושה RDM הטרור האחר יכל להגיד שהוא עבר לו בכוונת.. שזה הורס משחק שלהם. ממליץ להוסיף את זה כדי למנוע RDM מיותרים

תשמע, אם הטרייטור יקבל הרבה כסף כבר בראונד הראשון, בראונד השביעי יהיה לו יותר מידי ואז כבר הוא יכול לקנות מלא דברים וזה סתם יהיה לא כיף..

בקשר לדיטקטיב אני יודע איך זה היה אבל זה לא כלכך נושא שישתנה, זה בכוונה, אני מבין שאתה רוצה להפחית את הזמן אבל אנחנו בהנהלה בטוחים שזה זמן הוגן כמו שזה עכשיו.

בקשר לקרדיטים - אני לא חושב שזה אפשרי, כי  אז כל המערכת של השופ הייתה צריכה להיות בשרת, אי אפשר לדעתי רק לקלוט קרדיטים בלי מערכת של שופ, ואנחנו לא רוצים להוסיף שופ כי אז יזההו אנשים לפי הסקיינים וכו' וזה גם יתקל במערכת שופ שיש כרגע (השופ של הדיטקטיב והטרייטור).

בקשר לזה שאתה יכול להרוג את חבר שלך - שוב, תחשוב לדוגמא בקומפ אם היית זורק אש או נייד רגיל וחברים לקבוצה היו חסינים וזה רק היה פוגע ביריבים, זה היה לא מציאותי, לא פייר וגם אם נגיד היינו רוצים לעשות את זה, לפי שחר זה לא אפשרי שזה יפגע רק באינסונטים כך שזה לא כלכך נושא לויכוח אפילו אם היינו רוצים לשנות את זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

מובן. אחרי הכל זה שרת שלכם חח

תודה רבה על ההתייחסות 

אפשר לנעול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

לפני שנועלים

נא לעבור מחדש על החנות כי יש דברים כמו 

טיל עוקב שעולה 30,000

מול טיל שאפשר לשלוט עליו שעולה רק 10,000

ושוב אני מבקש להוריד את הזמן של הטייזר ל-15 שניות כי זה בילתי אפשרי לשחק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

SaarC
  • סער
  • 128
  • 597 הודעות
לפני 5 שעות NadavOhana אמר:

לפני שנועלים

נא לעבור מחדש על החנות כי יש דברים כמו 

טיל עוקב שעולה 30,000

מול טיל שאפשר לשלוט עליו שעולה רק 10,000

ושוב אני מבקש להוריד את הזמן של הטייזר ל-15 שניות כי זה בילתי אפשרי לשחק

פעם הבאה תצטט אותי כדי שאשים לב ואענה מהר יותר.

בקשר לטייזר, אנחנו כרגע דנים על שינוי בנושא ויכול להיות שזמנו יתקצר.

בקשר לטילים זה הגיוני כי טיל שאפשר לשלוט עליו הוא פחות טוב.

עוד משהו?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 15 שעות SaarC אמר:

פעם הבאה תצטט אותי כדי שאשים לב ואענה מהר יותר.

בקשר לטייזר, אנחנו כרגע דנים על שינוי בנושא ויכול להיות שזמנו יתקצר.

בקשר לטילים זה הגיוני כי טיל שאפשר לשלוט עליו הוא פחות טוב.

עוד משהו?

לגבי הטילים תשמע טיל שיכול להרוג לפי בקשתך ולא לפי מי שקרוב אליך הרבה יותר טוב. אבל זאת החלטה שלכם 

חוץ מזה אפשר לנעול תודה על המענה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RyZ
  • ROI C
  • 1321
  • 4.2k הודעות
לפני ב-16.1.2019 ב 17:34 NadavOhana אמר:

6.שהטילים לא יהרגו את הטריטור סיבה: מרוב שזה חזק מידי אז כאשר אתה מנסה להרוג חבורה שלמה אתה יכול בטעות להרוג את חברך לקבוצה מבקש לשנות את זה

בגלל שזה OP מדי צריך שזה יהרוג גם את הטרייטורים, שיהיה יותר קשה לשימוש 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
SaarC
  • סער
  • 128
  • 597 הודעות
לפני 8 שעות NadavOhana אמר:

לגבי הטילים תשמע טיל שיכול להרוג לפי בקשתך ולא לפי מי שקרוב אליך הרבה יותר טוב. אבל זאת החלטה שלכם 

חוץ מזה אפשר לנעול תודה על המענה

שמחתי לעזור, ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• SaarC נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...