עבור לתוכן

המלצה למשחק: Dragon Ball Z: Dokkan Battle

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Garik
  • Garik
  • 7
  • 2 הודעות

כאחד מחובבי סדרת הדרגון בול זי יש לי המלצה מאוד מעניינת ושווה, לכל אותם מערצים שאוהבים את הסדרה הזאת, והיא לנסות את המשחק החינמי שנקרא "דרגון בול דוקאן באטאל", משחק למכשירי האנדרואיד וה-IOS.

קצת על המשחק: משחק שיצא בדיוק לפני 4 שנים, שעדיין מתעדכן כל פעם, כלומר, דמויות חדשות, איבנטים חדשים, משימות חדשות ועוד... המטרה במשחק היא להשיג דמויות שונות (גוקו, וג'יטה, פריזה וכו') , ליצור קבוצות חזקות (שזה לא פשוט) ולבצע משימות שבהתאם עוזרים לך כשחקן להשתפר, לכל דמות יש את היכולת שלה כראש קבוצה (לידר סקיל) ואת היכולת שלה בזמן התחלת המשימה (פאסיב סקיל). את השחקנים משיגים בצורה של פתיחת חבילות (יש סוגים שונים) באמצעות דרגון סטונס, כמו כן, אפשר לאמן את הדמויות ואף לשפר אותם באמצעות "זי הוויקנינג". 

יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות במשחק ועוד הרבה אופציות להשיג שחקנים (לא בהכרח להשקיע כסף בתוך המשחק, רק מי שרוצה ויכול-כבר אומר לא שווה ואין צורך), קיצור משחק שאפשר להתמכר אליו (ולא להפסיק תוך שבוע או חודש), לדוגמה אני משחק כבר 4 שנים, כלומר מאז שהוא יצא וזה רק ממשיך להיות יותר מעניין ומאתגר. 

הלינק למידע נוסף ולאתר הראשי שלהם: https://dbz-dokkan.bngames.net/en/

קצת תמונות מהמשתמש שלי להמחשת מראה המשחק:

2120924149_Dokkan_Battle3-min.thumb.jpg.e4da7365e3ab7af9e45bbfc3c06cfc83.jpg906497300_Dokkan_Battle2-min.thumb.jpg.603267a903fee993ebb01ed443ad4873.jpg

1570294264_Dokkan_Battle1-min.thumb.jpg.2dea5fd88e77bf7a2f10a04c10db5136.jpg1497477520_Dokkan_Battle4-min.thumb.jpg.5d29022dfe1217993221f49a8787f6f7.jpg

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Hepi
  • רוי
  • 1355
  • 1.4k הודעות

המשחק נראה טוב, אני באמת אתן לו צאנס ואוריד אותו.

תודה על הפרסום, מושקע מאוד!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Amouxi
  • Nathan
  • 1
  • 1 הודעות

יצא לי לראות את המשחק באפ סטור אבל לא שיחקתי בו, אחרי קריאת הפוסט הזה, עשית לי חשק לשחק בו. אני מוריד אותו עכשיו

תודה על הפרסום יצא לך ממש מושקע!, מחכה לראות עוד פרסומים שלך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

תודה על הפרסום!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

21Sabag
  • רון