עבור לתוכן

הריסת ילדות סדרתית

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול shani_666
  • שני
  • 203
  • 2k הודעות

השעה היא 21:00, ומשעמם לי

אז אני מחליטה לעשות אשכול שיהרוס לכם את הילדות בכל דרך אפשרית.

תהנו

הסיפור המקורי - בת הים הקטנה

הסיפור המקורי מתחיל כפי שהוא מתחיל בסרט דיסני, אריאל פוגשת את הנסיך ומתאהבת בו, היא מבקשת עזרה ממכשפת הים, והמכשפה מחליפה את הזנב שלה ברגליים, אך כל צעד שהיא תלך יכאב לה כאילו סכינים דוקרים אותה, וכפי שמצויין בסרט, היא מאבדת את קולה, אך בדרך אחרת - המכשפה כורתת את הלשון שלה.

הנסיך מתחתן עם נסיכה מארץ אחרת, ואריאל הולכת אל הים ופוגשת את אחיותיה שאומרות לה שרק אם היא תהרוג את הנסיך, היא תוכל להמשיך לחיות.

אריאל לא הייתה מסוגלת להרוג אותו, ולכן היא קפצה למים והפכה לקצף הגלים.

הסיפור המקורי - סינדרלה

בסיפור המקורי של סינדרלה, כשהנסיך מגיע למדוד את הנעל לסינדרלה ואחיותיה החורגות, אחיותיה החורגות קוצצות לעצמן, אחת את האצבע ושלה והשנייה את העקב שלה, כדי שהנעל תתאים להן, אך באמצעות הדם שנפל על הנעל, הנסיך מגלה זאת.

לאחר שסינדרלה והנסיך מתאחדים, האחיות מגיעות לנשף לכבודם והעיניים שלהן נעקרות על ידי ציפורים.

הסיפור המקורי - שלגייה ושבעת הגמדים

בסיפור המקורי - כשהמלכה הרעה מביאה לשלגייה את התפוח, שלגייה מתעלפת והנסיך לוקח אותה איתו, הם נופלים בדרך ובנס התפוח המורעל יוצא ושלגייה מתעוררת והם מתחתנים, המלכה הרעה מוזמנת לחתונה והיא רוקדת עם נעליים בוערות עד שהיא מתה.

הסיפור המקורי - פלונטר (סרט הדיסני האהוב עליי...ילדות נהרסת)

בסיפור המקורי, הגנב פלין ריידר הוא בעצם נסיך שעלה למגדל באמצעות השיער של רפונזל, לאחר שהמכשפה שכלאה את רפונזל מגלה את זה, היא גוזרת את השיער שלה וכשהנסיך מגיע, היא מוציאה את השיער לכיוונו ומשחררת אותו כשהוא באמצע הדרך למגדל, והוא נופל לשיח קוצני שמעוור אותו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ThePikachu_YT
  • ליאב
  • 37
  • 1.3k הודעות