עבור לתוכן

כפיפות בטן

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Shawarma
  • שווארמה
  • 78
  • 631 הודעות
(נערך)

כל השחקני כדורסל, כדורגל וכו אני לא ממליץ לעשות כפיפות בטן, כפיפות בטן פוגעות בצוואר. יש המון תרגילים שאפשר לעשות במקום כפיפות בטן שמחזקות את הבטן את הרגלים ואת הידיים. כמובן שאחרי שמתאמנים חובה לאכול חלבונים וכמובן שלא אחרי שמתאמנים לאכול פיצה ודברים כאלו.

נערך על ידי Fussy
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 9
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

papi
  • mark
  • 36
  • 255 הודעות
(נערך)

בכל מה שכתבתה לא צדקתה בשום דבר חוץ מאחד שצריך לאכול אחרי האימון ולא חלבונים אלא חלבונים ופחממות כי הפחממות הם הכוח שלנו והשריר שלנו בסופו של דבר וכפיפות בטן מחזקות את הגב כך שאם אתה עושה בטן לפני האימון הגב שלך יהיה חזק ולא יהיה נזק גדול במידה ואתה עושה משהו לא נכון באימון 

בקשר לבטן בכדורגל וכדורסל אני לא יודע כי אני לא משחק

נערך על ידי papi
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shawarma
  • שווארמה
  • 78
  • 631 הודעות

שמע אחי מה שרשמתי מיועד בעיקר לשחקני כדורסל. לשחקני כדורסל רצוי לא לעשות כפיפות בטן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shawarma
  • שווארמה
  • 78
  • 631 הודעות

אני שחקן כדורסל מגיל 5 היו לי המון מאמנים מקצועיים כולל מאמנים ידועים ובחירים ביותר ולפי מה שכל מאמן כדורסל מקצועי לימד אותי לשחקני כדורסל כפיפות בטן לא טובות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kokoloko
  • תומר
  • 28
  • 193 הודעות

לא צריך בכלל כפיפות בטן:  https://http://levyavraham.co.il/גברים-עיצוב-קוביות/

לפני 1 שעה papi אמר:

בכל מה שכתבתה לא צדקתה בשום דבר חוץ מאחד שצריך לאכול אחרי האימון ולא חלבונים אלא חלבונים ופחממות כי הפחממות הם הכוח שלנו והשריר שלנו בסופו של דבר וכפיפות בטן מחזקות את הגב כך שאם אתה עושה בטן לפני האימון הגב שלך יהיה חזק ולא יהיה נזק גדול במידה ואתה עושה משהו לא נכון באימון 

בקשר לבטן בכדורגל וכדורסל אני לא יודע כי אני לא משחק

ודרך אגב פחמימות מספקות את האנרגיה לתאי הגוף בתהליך נשימה תאית (https://he.wikipedia.org/wiki/נשימה_תאית אם זה מעניין אותך) וחלק מאזורים בתאי הגוף נבנים מפחמימות, ותאי השריר נבנים מסיבי חלבון ארוכים יחסית לשאר התאים, ולא מפחמימות...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

pitpiton
  • תומר
  • 119
  • 724 הודעות

בוא נתחיל מזה שכפיפות בטן לא פוגעות בשום דבר. אלה אם אתה עובד לא נכון. אני מתאמן למעלה כ 4 שנים.

וכן שחקני כדורסל כן צריכים לעבוד על שרירי בטן וגב ואתה צריך להבין לבד למה... אל תרישמו סתם דברים אם אתם לא מבינים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

liorshvar
  • lior
  • 24
  • 114 הודעות

אם אתה רוצה "קוביות" או בטן שטוחה זה ממש לא קשור לכפיפות בטן אלה לאחוזי השומן שלך, ברגע שאתה תעשה חיטוב, כלומר תרד באחוזי שומן יראו יותר את שרירי הבטן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• 1 month later...
Shrimp
  • יוסף
  • 26
  • 258 הודעות

צריך לאכול פחמימות אחרי אימון כי אז זה הכי אפקטיבי..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ella
  • ella
  • 326
  • 1k הודעות

מה זה כפיפות בטן

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

DMatriX
  • דור אזולאי
  • 144
  • 1.5k הודעות

נגיד ומה שאתה אומר נכון, למה אתה אומר שזה מיועד רק לשחקני כדורגל וכדורסל?

בכל מקרה, לא יודע מי אמר לך את זה אבל זה לא נכון. כפיפות בטן לא פוגעות בצוואר אם אתה עושה אותם כמו שצריך. כל תרגיל שקיים יכול להזיק לגוף שלך אם אתה לא עושה אותו טוב. אפילו הרמת משקולות שזה נחשב לדבר פשוט.

כפיפות בטן לא עושים לך "ריבועים" הם מחזקים את השריר. בשביל להשיג ריבועים צריך לעשות תרגילים אחרים שמיועדים לעיצוב הבטן והם אלו שעושים ריבועים. לא כפיפות בטן.

דרך אגב אותו דבר תקף לגבי החזה. לדוגמה הרמת מוט בשכיבה לא מעצבת לך את החזה לצורה מרובעת כמו שיש למתאמנים רציניים. זה מחזק את השריר שיראה יותר גדול, אבל לא בהכרח מרובע.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים