עבור לתוכן

תלונה על באן + על Mister+ETX

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Bumps
  • Aviv
  • 151
  • 291 הודעות
(נערך)

שם מגיש התלונה: John - Aviv

SteamID: STEAM_1:0:169543088

סוג ההרחקה (מיוט\גאג\באן): באן

השרת שבו הוא קיבל את ההרחקה: JB

האדמין שביצע את ההרחקה: Mister

אורך ההרחקה: 7 hr

סיבת ההרחקה: "mitgare"

תיאור המקרה: שיניתי את שמי ל oren is hnun וקיבלתי באן ל 7 שעות. עריכה, הבאן קוצר ל 4 שעות עם הסיבה "משנה תשם מיליון פעם משהו שגורם לספאם ומיתגרה כותב שם של שחקן בשם שלו" אז אני אתייחס לזה שלא קיבלתי אזהרה אחת על שינוי השמות ושינוי השמות היה אך ורק בכדי לענות ל ETX ו Mister שהתגרו בי בשרת.

הוכחות ( במקרה ויש) XXX

הערות : בוא נגיד שהתלונה על ETX היא בעיקר על זה מדבר בלי הפסקה בשרת ודופק TMUTES כל שנייה. אני אתן דוגמה והמנהל יגיד לי אם זה משהו לגיטימי, התחיל ראונד HNS ו ETX החליט לתת TMUTE ישר ולתת 10 דרכים להתאבד שאני לא אפרט אותם כאן חוץ מאת הדרך ה 10 שהיא "להרוג את באמפס".

דבר שני הוא כל שנייה אמר לי להתאבד והתגרה בי בצאט ואמר לי לצאת מהשרת וללכת להתלונן אז הנה אני. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=909991855 זה שהוא אומר לכולם לשנות את שמם לשם שלי.

הערות 2X : את הבאן קיבלתי בלי אזהרה.

נערך על ידי Bumps
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 6
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

Nico
  • Nico
  • 30
  • 76 הודעות

כאחד שהיה בשרת כשקיבלת את הבאן, אני יכול לומר ששמעתי יותר מאזהרה אחת מ-Mister להפסיק להספים את הצ'אט עם שינויי שם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

כמו שאני מבין את זה, יש פה שני מקרים שונים ואני לא רואה למה אתה מתלונן על מיסטר - אתה טוען שהוא לא הביא שום אזהרה אבל לפי מה שאני הבנתי הוא כן הזהיר אותך בשרת ואמר לך להפסיק עם הספאם של השינוי שמות.

ETX זה כבר סיפור אחר, אני לא מצדיק שום דבר שהוא עשה אבל חשוב לציין שגם אתה התגרת בו כמה פעמים, ההתגרויות כוללות שינוי שם כפי שציינת, אמרת לו להתאבד וכו. אבל זה לא אומר שהוא צריך להחזיר לך בשום צורה, הוא אדמין והוא צריך להתנהג בהתאם. ETX יטופל בחומרה.

יש משהו נוסף שדורש התייחסות שלא הזכרת באשכול? או סתם משהו שלא שמתי לב אליו?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sabon
  • אילן
  • 42
  • 333 הודעות

אני יודע שזה לא המקום שלי להתערב אבל לא צריך להתלונן על כל דבר אחי שנינו יודעים שאתה מחפש אותו...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Bumps
  • Aviv
  • 151
  • 291 הודעות
(נערך)
לפני 8 דקות Sabon אמר:

אני יודע שזה לא המקום שלי להתערב אבל לא צריך להתלונן על כל דבר אחי שנינו יודעים שאתה מחפש אותו...

אני מחפש כשמחפשים אותי אחי

לנושא, לא אמרתי לו להתאבד פעם אחת ולא קיבלתי אזהרה על שינוי השמות שלי. זה שניקו החליט להתערב ולהגיד שכן זה יפה אבל גם אני יכול להביא אנשים שיגידו שלא קרה מקרה כזה. לצערי אין לי רקורד של המקרה אז אני פשוט אתן לך לנעול כי אין לי כבר כוח להתווכח. 

נערך על ידי Bumps
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

זה שניקו אמר לא שינה כלום, מיסטר אמר שקיבלת אזהרה, אתה טוען שלא. וכמו שאמרת אין לך רקורד.

בחרתי להאמין לך ויכול להיות שזו הייתה טעות.

נעול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...