עבור לתוכן

תלונה על גארידן האדמין

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול kenny_omega
  • דני
  • 33
  • 216 הודעות

שם מגיש התלונה: קני

SteamID:STEAM_0:0:189097150

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן: גארדיאן

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: איןלי

תאריך המקרה: אני ו iDracula נכנסו לפאן והתחלנו לדבר ודיברנו בין היתר על המצב של הקהילה וכמה שנוקשים פה ומענישים על כל דבר.

דרקולה קירב קצת את המיק לפה כדי שאני אשמע משהו, וזה היה ל2 שניות במקס.

על זה הוא קיבל 30 דקות של מיוט, אחר כך אמרתי לו שהקהילה נראת ככה היום בגלל אדמינים כמוהו.

הוכחות תומכות:J_v1169FTLWnYl9XCjyKjQ.png

H-LKr6fdTfiIyODaOAOcLQ.png

ta9vAVb2SeCICtNzfgIKQw.png

ApQHLLfeSlWb_DbVS6FDNg.png

r1gaNbYNR7miRutmuuEi4g.png

אחר כך התלוננתי על המיוט בצאט ואמרתי לו שזה לא מוצדק, ואני נותן את התלונה כי אני מת שירדו אדמינים כמוהו.

לדעתי 90% מהאדמינים בקהילה הזאת *** ובודדים האלה שהם באמת טובים. ביניהם venom, אדמין בפאן שבאמת המון אוהבים אותו.

כל הvoice chat והצאט התלוננו על המיוטים והגאג שהאדמין הביא לנו ובאמת שזה לא היה מוצדק.

זה שהבאתי חוות דעת על הקהילה לא אומר שאני מעליב או לא מדבר יפה. ועל זה ששחקן קירב תמיק לפה ו"צעק" ל2 שניות לא אומר שהוא צריך לקבל מיוט ל30 דקות.

לא משנה לי כל כך המיוט, העיקרון הוא מה שחשוב פה וזה אדמינים שלא יודעים לצחוק, לתת לשיח נורמלי בשרתים ולהתנהלות חופשית מצד השחקנים ומשתיקים שמשהו לא נראה להם כמו שמביאים ביקורת על ההתנהלות שלהם (בגדר הטעם הטוב).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
  • כעס 1
הצג חתימה
Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

תשמע, להגיד "הקהילה חרא" זה לא ממש חוות דעת, זה להיות ילד שמחפש פרובוקציות ובפועל אומר שהקהילה חרא וממשיך לשחק בשרתים.

אני לא יודע מה באמת קרה שם ואם באמת הוא "קירב את המיק" לשתי שניות, - כי אין רקורד, ההוכחות שלך זה שיחה של השחקנים שאומרים שהמיוטים לא מוצדקים, זה לא בהכרח אומר שהם לא מוצדקים.. אבל בכל זאת אברר את זה מול האדמין ואני אראה מה אעשה עם זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gu4rdian אח בלב
  • אילאי
  • 198
  • 1.8k הודעות

היי קני לפי מה שהבנתי אתה אומר ש iDracula קירב את המיקרופון ל 2 שניות אני יענה לך על זה הוא קירב את המיקרופון צעק במיקרופון וגם נשף בו,אתה אמרתה שאתה מת שירדו אדמינים כמוני אבל אתה אמרתה את זה בצורה אחרת לדוגמא אמרתה שהקהילה חרא בגלל אנשים כמוני ודבר זה מאוד פוגע ואני בטוח שגם עם יגידו את זה לך אתה תיעלב ואתה גם קיבלתה אזהרה על SPAM MIC בגלל זה היה ישר מיוט,לעוד שאלות אתה מוזמן להגיב פה ואני ישמח לענות לך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול kenny_omega
  • דני
  • 33
  • 216 הודעות
לפני 21 שעות Forrest Gump אמר:

תשמע, להגיד "הקהילה חרא" זה לא ממש חוות דעת, זה להיות ילד שמחפש פרובוקציות ובפועל אומר שהקהילה חרא וממשיך לשחק בשרתים.

אני לא יודע מה באמת קרה שם ואם באמת הוא "קירב את המיק" לשתי שניות, - כי אין רקורד, ההוכחות שלך זה שיחה של השחקנים שאומרים שהמיוטים לא מוצדקים, זה לא בהכרח אומר שהם לא מוצדקים.. אבל בכל זאת אברר את זה מול האדמין ואני אראה מה אעשה עם זה.

שמע אני מקווה שהקהילה הזאת תשתפר, כי אני לא רוצה ללכת לקהילה השנייה בגלל סיבות אחרות שלא קשורות לפה וגם כי אין להם TTT לול.

היו פה הרבה אשכולות של שחקנים שאומרים שהקהילה הזאת מלאה באדמינים שרק מענישים ועוד עוד..  אני בדעה שלהם.

לפני 19 שעות gu4rdian(אח בלב) אמר:

היי קני לפי מה שהבנתי אתה אומר ש iDracula קירב את המיקרופון ל 2 שניות אני יענה לך על זה הוא קירב את המיקרופון צעק במיקרופון וגם נשף בו,אתה אמרתה שאתה מת שירדו אדמינים כמוני אבל אתה אמרתה את זה בצורה אחרת לדוגמא אמרתה שהקהילה חרא בגלל אנשים כמוני ודבר זה מאוד פוגע ואני בטוח שגם עם יגידו את זה לך אתה תיעלב ואתה גם קיבלתה אזהרה על SPAM MIC בגלל זה היה ישר מיוט,לעוד שאלות אתה מוזמן להגיב פה ואני ישמח לענות לך.

קירב את המיק וצעק משהו ל2 שניות, זה לא הצדקה.

ישר מיוט לחצי שעה ואז גאג לחצי שעה? אתה חושב שזה מוצדק? גם אם זאת לא חוות דעת כמו שאלון אמר, זה לא מוצדק יכלת לומר את זה.

ואני חושב שילדים שמתנהגים בצורה כזאת צריכים לא להיות אדמינים. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים