עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק החדש "Clash Heroes" מסדרת משחקי ה־Clash

  המשחק האחרון ש־"Supercell" הכריזה עליו!

  מפתחת משחקי המובייל "Supercell" חשפה כי שלושה משחקים חדשים מסדרת ה־Clash נמצאים בפיתוח. משחקי ה־Clash הנוכחיים הם: "Clash Royale" ו־"Clash of Clans". 

  המשחק "Clash Heroes" הוא משחק הרפתקאות. במשחק תצטרך להרכיב צוות של דמויות וגיבורים אמיצים שיצאו להרפתקה ברחבי העולם של משחקי ה־Clash. המשחק נעשה במנוע UnrealEngine (מנוע גרפי הנמצא בשימוש של חברות רבות), והוא המשחק הראשון מסדרת ה־Clash שמשתמש במנוע זה.
   

  המשחק הוא מסדרת ה־Clash ולכן סביר להניח שנראה הרבה דמויות דומות ממשחקים אחרים בסדרה כמו ברברים, גובלינים, וויזארד ועוד. אך המפתחים מבטיחים שגם לדמויות המוכרות שהזכרתי, יהיו שינוים מיוחדים במראה וגם ביכולות שלהם, ובנוסף לכך יהיו עוד דמויות חדשות לגמרי שלא נראו עוד כמותן.

  הם מוסיפים ואומרים שאתה קובע את אורך המשחק "בין אם יש לך חמש דקות או חצי שעה, אנו מקווים להציע לך חווית משחק משכנעת שראויה לזמנך".

  הלחימה במשחק היא בזמן אמת, אתה צריך להזיז את הדמויות שלך ולהרוג איתם את היריבים, בלי לתכנן שום דבר מראש. ככל הנראה כרגע יש במשחק שלושה כפתורים הראשון הוא של תזוזה, השני של התקפה, והשלישי של היכולת המיוחדת של הדמות. לכל דמות יהיו יכולות ומיומניות ייחודיות לה, תהיה האופציה להתאים אישית את הדמות שלך לפי הרצונות שלך, גם מבחינת המראה וגם מבחינת היכולות שלהם. כמו כן תוכלו להתאים אישית את סגנון המשחק אך מידע נוסף על המערכת הזאת טרם נחשף.
   

   המשחק הוא אונליין, ולכן תוכלו לשחק בו ביחד עם החברים שלכם. המשחק הוא אתגר מאוד גדול בשביל "Supercell" מכמה סיבות, דבר ראשון הוא מפותח במנוע חדש שהם עדיין לא התנסו בו בעבר ושנית הוא משחק ששונה בתכליתו ממשחקי ה־Clash הנוכחים. המשחק הוא בשלב מוקדם בפיתוח ולכן אין לצפות שייצא לכלל הציבור בקרוב.

  BenZZZ

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...