עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק החדש Clash Mini מסדרת משחקי ה־Clash - כל מה שצריך לדעת

  המשחק הכי ילדותי ש־Supercell יצרו?

  המשחק Clash Mini הוא משחק שמפותח על ידי מפתחת המשחקים "Supercell". המשחק הוא אחד משני המשחקים הראשונים שמפותחים בסטודיו שבשנחאי. המשחק קלאש מיני הוא משחק אסטרטגיה, לעומת משחקים אחרים בסדרה, במשחק זה לא נלחמים בזירת מלחמה מיוחדת אלא משחקים על לוח של משחק קופסה. המשחק הוא מסדרת ה־Clash ולכן נראה דמויות ואביזירים דומים מהמשחקים הקיימים בסדרה ששמם: "Clash Royale" ו־"Clash of Clans" לדוגמה: ברברים, נסיכים, בומברים ועוד. לעומת המשחקים הקיימים בסדרה, במשחק זה הדמויות יהיו קטנות וחמודות במיוחד ומכאן גם שמו של המשחק.

  המשחק מתקיים על לוח שרוחבו 5 ריבועים ואורכו 8 ריבועים, המשחק מתחיל בכך שהשחקנים מציבים בו זמנית את הדמויות שלהם בצד שלהם על הלוח(הם יכולים לבחור את המיקום המדויק של המיני דמות לפי השיקולים שלהם).
   

  לכל מיני דמות במשחק יש עלות מסוימת בדומה ל־Elixir במשחקי הקלאש הנוכחים. לאחר שהשחקנים מסיימים להציב את הדמויות, הדמויות מתחילות להלחם ואינך צריך לעשות דבר, בניגוד למשחקים אחרים בסדרה במשחק זה הדמויות נלחמות לבד ואינך יכול לשלוט בהן. עשו זאת במטרה שיהיה קל לשחק במשחק ובכך גם ילדים קטנים יוכלו לשחק בו. 

  עיקר המשחק הוא הצבת הדמויות, בעקבות כך משחק זה נהפך למשחק חשיבה שלא מצריך יותר מדי פעולות ממך אלא רק אסטרטגיה נכונה. המשחק לא צפוי לצאת השנה מפני שהוא עדיין בגרסת פיתוח מאוד מוקדמת.

  BenZZZ

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...