עבור לתוכן
 • האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר מבית Apple?

  האוזניות החדשות של Apple ללא ספק מדהימות

  בתאריך 18.10 חברת Apple הציגה אירוע חדש שבו הושקו 3 סוגי מוצרים, "HomePod mini", מחשב חדש מהסוג "MacBook Pro" ואוזניות "AirPods" חדשות. בכתבה זאת אנו נרחיב על יציאת האוזניות. האוזניות החדשות מבית "Apple" מגיעות עם שמע סראונד ומעקב דינמי במטרה ליצור חוויית האזנה תלת מימדית לכל סוגי השמע. האוזניות החדשות בנויות כך שכל הצלילים יחולקו לכל הכיוונים ודרך האוזניות תוכלו לקבל האזנה מוחשית לאולם קונצרט.

  image.png.9418c212079a695477727ceb45055007.png

  הבס החדש של האוזניות מגיע בצורתו הטובה ביותר באוזניות החדשות, חברת Apple השיקה עם האוזניות "Driver" דינמי בעיצוב מחודש, המופעל אוטומטית על ידי מגבר מותאם המציג מוזיקה באיכות צליל מדויקת כך שאתה מרגיש כל צליל ובס עמוק. האוזניות החדשות בעלות סינון רעשים ברמה גבוהה מאוד בלי בכלל לדבר על המיקרופון של האוזניות. המיקרופון הפנימי ממוקם במיקום אופטימלי למניעת רעשים חיצוניים כגון רוח בשיחה, ודבר זה גורם לשמע להישאר חזק וברור.
  image.png
  באפליקציה "FaceTime" איכות השמע עלתה לאיכות HD. לאוזנייה יש חיישן מגע בעל שליטה מושלמת לטענת Apple, דבר המעניק לחיישן המגע שליטה ברורה יותר בשמע האוזנייה. דרך חיישן המגע תוכל להפעיל/לכבות את המוזיקה, לדלג בין שירים וגם לענות/לנתק שיחות. מארז האוזניות יוכל להיטען דרך תקן ההטענה החדש "MagSafe 3", המארז נותן סוללה המחזיקה עד כ־30 שעות וטעינת האוזניות למשך 5 דק תטעין זמן האזנה של כשעה אחת. האוזניות ניתנות לשימוש של עד כ־6 שעות ללא הטענה, כ־30 שעות שימוש עם הטענה בעזרת המארז.
  image.png.ddb663b6e450607adb2f32811812b474.png

  האוזניות בעלות יכולת קישור מידית עם ה־"iPhone" הקרוב כחלק ממערכת ה־"Echo System" של Apple, האוזניות בעלות חיישן מיוחד שמנגן אוטומטית כאשר האוזנייה נמצאת בתוך האוזן של האדם, ומפסיקה את המוזיקה כאשר האוזנייה יוצאת מן האוזן. העוזרת הרשמית של Apple, הגברת Siri, מותקנת בתוך האוזניות וניתנת לשימוש רגיל כמו ב־"iPhone". האוזניות החדשות מכריזות עם הקראה אוטומטית של ההודעה והשם באנשי קשר של השולח, ודגם זה אף תוכלו להשיב להודעות בעזרת הודעה קולית. לאוזניות החדשות יש חיבור לאפליקציה החדשה למציאת האוזניות "Find My", ובאפליקציה יש אפשרות לדעת היכן נמצאות האוזניות וכמה הן קרובות במרחק מדויק.
  image.png.2e83b10acf1d794a8f934ded4e8ee22e.png

  בקניית האוזניות ניתן לקבל את האפליקציה "Apple Music" למשך 6 חודשים בחינם. בנוסף, בקניית האוזניות החדשות יש אפשרות להוסיף חריטה היכולה לכלול מספרים, אותיות ואימוג'ים מיוחדים מבית "Apple".

  itamar12343

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...