עבור לתוכן
 • אינטרנט וטכנולוגיה

  כל מה שאתם צריכים לדעת על ה־IOS 15

  השינויים החדשים של IOS 15 שינויים לטובה או לרעה?

  עדכון גרסת ה־IOS (מערכת ההפעלה של טלפוני "Iphone") יצא ב־20 לספטמבר. הגרסה החדשה כוללת תכונות חדשות בשביל שיחות ה־"FaceTime", הפחתת הסחת דעת, חווית התראות חדשה, הוספת תכונות אבטחה, עיצוב חדש לדפדפן ה־"Safari" ועדכון למזג האוויר והמפות.

  להתראות נוספו תמונות של אנשי קשר ואייקונים גדולים יותר לאפליקציות, ודרך נוספת לסיכום התראות חדשות לפני עדיפות ופרמטרים שונים.

  "פוקוס" היא תכונה חדשה שיכולה לסנן התראות ואפליקציות על סמך מה שמשתמש רוצה להתמקד בו בזמן מסוים. כאשר ה־"פוקוס" של המשתמש חוסם הודעות נכנסות, הסטטוס שלו יוצג לאחרים בהודעות. המערכת תציע "פוקוס" לאירועים שונים כמו שעות עבודה או הפסקת שינה תוך שימוש במידע על המכשיר, אך עם זאת משתמשים יוכלו ליצור גם את ה־"פוקוס" המותאם אישית שלהם. כאשר הפוקוס מוגדר במכשיר אפל אחד, הוא חל באופן אוטומטי על מכשירי אפל אחרים, בהנחה שהם מוקשרים בענן.

  image.thumb.png.0c97f794b748ed2de024f1f3cf96f0a3.png

  ה־"Safari" גם הוא מציע עיצוב חדש. יותר קל לשלוט בו ביד אחת, ובנוסף הדפדפן נותן יותר מיקוד לתוכן של דף האינטרנט. יש "סרגל לשינוי חלוניות" קטן קומפקטי יותר אשר נמצא בתחתית המסך כך שמשתמשים יכולים להחליק בקלות בין כרטיסיות.

  קבוצות כרטיסיות מאפשרות למשתמשים לשמור כרטיסיות ולגשת אליהן בקלות בכל עת במכשירים שונים. בנוסף לכל זה, לראשונה יהיה אפשר לעצב בצורה אישית את דף הבית ואת תוספי האינטרנט.
  המפות מציעות תצוגת תלת־מימד בערים עם פרטים משופרים באופן משמעותי, מראה מבנים, מעברי חצייה להולכי רגל, שבילי אופניים ועוד. יש חווית נהיגה חדשה בעיר עם פרטי כביש נוספים ותכונות מעבר משופרות, כגון קווים מועדפים המוצמדים, התראות על ירידה והנחיות הליכה במציאות רבודה.

  image.thumb.png.6dcac363c505790ca8e866d5e62928fb.png

  "iOS 15" מביא בידוד קולי ושמע מרחבי לשיחות "FaceTime" כך שקולות יישמעו כאילו הם מגיעים מהמקום שבו האדם נמצא על המסך. "FaceTime" תומך גם במצב דיוקן ומציע תצוגת רשת חדשה לצפייה בפרצופים נוספים בו זמנית. "SharePlay" היא תכונה חדשה המאפשרת למשתמשים לשתף מדיה יחד בסנכרון במהלך שיחת "FaceTime". משתמשים יכולים גם ליצור קישורים הניתנים לשיתוף לשיחת "FaceTime" מתוזמנת, שניתן לפתוח אותה גם במכשירי "Android" ו- "Windows".

  David1

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...