עבור לתוכן

מפות יותר טובות של הרצות הברית או של רוסיה  

10 הצבעות

1. 1. מפות של רוסיה או הרצות הברית

• הרצות הברית
      8
    • רוסיה
      2

מפות ב overwatch

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות

אוקי קודם כל תודה על הערה אני לא העשה את זה יותר דבר שני אני מבין עכשיו שזה מספים אבל לא הבנתי למה אתה מתכוון שאתה רשמתה שזה מקפיץ תוכל להסביר??

@Shtoota

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני 2 שעות Dragonborn אמר:

אוקי קודם כל תודה על הערה אני לא העשה את זה יותר דבר שני אני מבין עכשיו שזה מספים אבל לא הבנתי למה אתה מתכוון שאתה רשמתה שזה מקפיץ תוכל להסביר??

@Shtoota

כאשר אתה מוסיף תגובה לאשכול זה מעלה אותו חזרה לנושאים שדוברו לאחרונה (בצד שמאל של דף הבית של הפורום) זה הקפצה

לפני 2 שעות Nah אמר:

לכל הירו יש קאנטרים, זה נכון. אבל יש מפות שחזקות מאוד אצל שחקנים מסויימים ויש כאלה שלא.

אתה יכול לקחת מקרי(או טרייסר או פארה אבל מקרי כאילו הכי חזק נגדו) ולעשות קאנטר לריפר או פשוט להתרחק ממנו מתי שהוא מתקרב אליך כמו שעושים לריינהארד.

לגבי ריפר? מצחיק שאתה אומר את זה כי יש מפות שגרועות לריפר. בדרך כלל ב2 נקודות הוא די גרוע ולא כזה יעיל כמו S76(טמפל אוף אנוביס, וולסקיה אנדסטריז והאנמורה.)

אין מפות שגרועות להירו מסוים

גם ב2 נקודות אפשר לשחק ריפר מצוין ואני עשיתי את זה

יש שחקן שגרוע עם דמות מסוימת במפה מסוימת כי הוא לא למד אותו עדיין

אני כבר עברתי על כל הדמויות ושיחקתי איתם בכל מפה ועשיתי מצוין 

פשוט צריך ללמוד את הדרך לשחק איתה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
ציטוט

אין מפות שגרועות להירו מסוים

מרסי צריכה מקום להתחבא בו, אחרת פשוט יטרגטו אותה ויהרגו אותה מהר, היא לא יכולה להיות ממש ממש טובה במפות שיותר מדי פתוחות(אואיסייס או כל מני CP MAPS).

וריפר די חלש ב2 נקודות יחסית למודים האחרים(תנסה לשחק מיי ותנסה לשחק ריפר ב2 נקודות, נראה במי אתה יותר טוב.)

כמו שאי אפשר לשחק טרייסר/גנגי במפות שסגורות מדי והטאנקים צמודים להילרים

אני לא אומר שממש ממש אי אפשר לשחק בו, כי הם עשו את זה בצורה יחסית שווה. פשוט אפשר להיות הרבה יותר טוב במפה מסוימת עם מישהו אחר, וזה ככה עם רוב המפות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות

אני אוהב את הדיון הזה כי אני לומד מכם המון!!!! רק שתדעו ולכן אני מודע לכל מי שהגיב פה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני 23 שעות Nah אמר:

מרסי צריכה מקום להתחבא בו, אחרת פשוט יטרגטו אותה ויהרגו אותה מהר, היא לא יכולה להיות ממש ממש טובה במפות שיותר מדי פתוחות(אואיסייס או כל מני CP MAPS).

וריפר די חלש ב2 נקודות יחסית למודים האחרים(תנסה לשחק מיי ותנסה לשחק ריפר ב2 נקודות, נראה במי אתה יותר טוב.)

כמו שאי אפשר לשחק טרייסר/גנגי במפות שסגורות מדי והטאנקים צמודים להילרים

אני לא אומר שממש ממש אי אפשר לשחק בו, כי הם עשו את זה בצורה יחסית שווה. פשוט אפשר להיות הרבה יותר טוב במפה מסוימת עם מישהו אחר, וזה ככה עם רוב המפות.

ברור שיש חסרונות לכל גיבור במפות מסוימות

אבל שחקנים מנוסים לומדים להתגבר עליהם ולכן זה לא באמת משנה המפה לגיבור אם אתה יכול להתאים את עצמך

חוץ מזה משהו ששכחתי להגיד לפותח האשכול 

למה רק ריפר? אתה משחק רק אותו? אתה חייב להתפתח ולשחק גיבורים מרובים וככה גם תפתור את הבעיה של איזה מפות טובות יותר כי יהיו לך יותר גיבורים לבחור

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות
לפני 3 שעות EYT אמר:

ברור שיש חסרונות לכל גיבור במפות מסוימות

אבל שחקנים מנוסים לומדים להתגבר עליהם ולכן זה לא באמת משנה המפה לגיבור אם אתה יכול להתאים את עצמך

חוץ מזה משהו ששכחתי להגיד לפותח האשכול 

למה רק ריפר? אתה משחק רק אותו? אתה חייב להתפתח ולשחק גיבורים מרובים וככה גם תפתור את הבעיה של איזה מפות טובות יותר כי יהיו לך יותר גיבורים לבחור

אני משחק אם כמה דמויות כגון: reaper rainhardt genji tracer hanzo

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

CNP
  • Hatool
  • 27
  • 673 הודעות
לפני 8 דקות Dragonborn אמר:

אני משחק אם כמה דמויות כגון: reaper rainhardt genji tracer hanzo

אתה פשוט לא מבין.

אתה יכול לקחת דמויות בהתאם לשחקנים שנגדך.

דוגמה שניתנה פה למעלה:

אם יש לקבוצה שלהם reaper אז תוכל להוריד אותו בקלות עם pharah.

וגם ממליץ לך להתחיל לשחק עם דמויות שאף פעם לא שיחקת איתם ואתה תתחיל להתחבר אליהם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות
לפני 20 דקות CatNewsPaper אמר:

אתה פשוט לא מבין.

אתה יכול לקחת דמויות בהתאם לשחקנים שנגדך.

דוגמה שניתנה פה למעלה:

אם יש לקבוצה שלהם reaper אז תוכל להוריד אותו בקלות עם pharah.

וגם ממליץ לך להתחיל לשחק עם דמויות שאף פעם לא שיחקת איתם ואתה תתחיל להתחבר אליהם.

שתדע לך אני שיחקתי אם ה reaper ואני יכול להגיד לך כמעט שכל פעם שתוקפים אותי אם pharah לא מצליחים להרוג אותי רק שתדע יש איתו שיטות להרוג אותה בקלות מאוד אבל במפות סגורות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים