עבור לתוכן

התגרות, הצקות, פרוטקציות ועוד

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני כעת Nah אמר:

כשאין אדמין? מה אנחנו אמורים לעשות? לחכות עד שיבוא אדמין שזה לא ממש קורה הרבה, לעלות שלוש שעות רקורד ליוטיוב שלוקח איזה 5 גיגה מהמחשב שלנו והכל בשביל שהוא יקבל סיטי באן לרבע שעה מסכנה? לא תודה. 

כן זה מה שצריך לעשות

לא להביא VIP רק כי אתה יכול

חוץ מזה שלא עשו עליך שום פריקיל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות
לפני 1 דקה Binkeys אמר:

כן זה מה שצריך לעשות

לא להביא VIP רק כי אתה יכול

חוץ מזה שלא עשו עליך שום פריקיל

עשו עליו freekill הוא היה איתי בסקייפ ובכה לי כל הזמן אז עשיתי טובה לחבר טוב שלי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 6 דקות doron אמר:

עשו עליו freekill הוא היה איתי בסקייפ ובכה לי כל הזמן אז עשיתי טובה לחבר טוב שלי

מה שרשמת עכשיו זה ההגדרה המדויקת לפרוטקציות

ועקב זה שסיטי וטרור היו בסקייפ ביחד זה אסור

ואני לא רוצה לפתוח פה עוד נושא אבל זה לא הפעם הראשונה וזה לא הבן אדם הראשון שאתה נותן לו פרוטקציות...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
ציטוט

bitch pls

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות

אתה יודע שלפרוטקציות יש שתי צדדים באותה מידה שאני עשיתי אתה עשית ואפילו יותר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 3 דקות doron אמר:

אתה יודע שלפרוטקציות יש שתי צדדים באותה מידה שאני עשיתי אתה עשית ואפילו יותר

אני מנסה להבין איך אני הייתי חלק מהפרוטקציות... אני לא נתתי לו ו/או לססון VIP אני לא הרגתי את מיסטרפוסי למרות שהוא קפץ ראשון ויש עוד אלף ואחת דברים שאני יכול לציין

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות

האמת הוא קפץ אחרון... איך שהוא רואה את זה זה שונה מאיך שהסיטי רואים את זה. יש הבדלי פינג ועד שהקפיצה מגיעה לשרת. זה שונה לגמרי. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות

אני לא מתערב אני עומד לחכות עד שאדמין כלשהוא יבוא, יראה את הרקורד יתן לערב סיטי באן ארוך ושלום על ישראל...

לפני 1 דקה Nah אמר:

האמת הוא קפץ אחרון... איך שהוא רואה את זה זה שונה מאיך שהסיטי רואים את זה. יש הבדלי פינג ועד שהקפיצה מגיעה לשרת. זה שונה לגמרי. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות

אפשר לנעול קיבלתי עונש

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 3 דקות doron אמר:

אפשר לנעול קיבלתי עונש

אי אפשר לנעול מכיוון שאני מתלונן כאן גם על התגרות שלך של יהודה ושל ססון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

תביא הוכחות בבקשה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות

מה שרשמת עכשיו זה ההגדרה המדויקת לפרוטקציות

ואני לא רוצה לפתוח פה עוד נושא אבל זה לא הפעם הראשונה וזה לא הבן אדם הראשון שאתה נותן לו פרוטקציות...

תסתום את הפה שלך ותפסיק להתנהג כמו צדיק(כי אתה לא),כאילו שאתה לא נותן גוסטינג בפרטי או מדבר עם חברים שלך בסקייפ/טי אס/דיסקורד/ או נותן וי אי פי סתם וכ'ו.

שלא נפתח פה עליך נושא שכל חמש דקות פותחים עליך תלונה....

ואתה פה,מדבר כמו איזה מתנשא:"מר X היקר".....אתה בא להתלונן על מישהו ואז קורא לא יקר?.

אז בוא אני אגיד לך "מר בינקי היקר" בתור אחד שלא מתלונן על חבריו לשרת או על השחקנים שמשחקים איתו (רק על אדמינים),תסגור את התלונה הזאת ותמשיך הלאה....אל תתנהג כמו תינוק,לא נראה לי הוי אי פי שלו פגע בך בצורה כלשהי.

אתה בוכה למה כולם יודעים תשם של חברה שלך? כראה השווצת שאתה לא בתול(אולי כן),או שאשרת איזה ילד גייל בפסייבוק....לא פחות ולא יותר.

נ.ב לכל הראשי צוות שרוצים לתת לי באן כגון זיו(הגבר) או מורי(רוח הרפאים) אתם יכולים לתת לי פשוט הייתי חייב להגיב כי זה פאקינג אבסורדי שכל יום מישהו מתלונן על שחקן בשרת רק בגלל שקרא לו "קוקסניל"/"חנון"/"ילד אל אר(FFS)" או קרא בשם הפרטי שלו שרשום לו בפאקינג סטים פרופיל!.....כן זה כבר מתחיל לעצבן.

קהילת יורגיים היקרה(אהה בינקי תראה למדתי ממך חמוד),הנה עוד תלונה חסרת פואנטה שהייתה יכולה להסתיים עוד בפרטי עם רקורד לאדמין(אך הוא לא מחובר....למה כי הוא עושה כל היום ביד?.... מאיפה אני יודע למה) אבל במקום זה אנשים באים ומספימים תלונות אחד על השני כאילו זה פינג פונג...ואתם ליטרלי אוכלים את זה ועוזרים להם בכל שטות.... 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 5 דקות NadavOhana אמר:

תביא הוכחות בבקשה.

הרקורד גדול מדי 45.5 GB

אנא ממך צרף אותי בסקייפ yuval_youtube-il

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

לא להגיב פה יותר בבקשה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 1 דקה kobi אמר:

תסתום את הפה שלך ותפסיק להתנהג כמו צדיק(כי אתה לא),כאילו שאתה לא נותן גוסטינג בפרטי או מדבר עם חברים שלך בסקייפ/טי אס/דיסקורד/ או נותן וי אי פי סתם וכ'ו.

שלא נפתח פה עליך נושא שכל חמש דקות פותחים עליך תלונה....

ואתה פה,מדבר כמו איזה מתנשא:"מר X היקר".....אתה בא להתלונן על מישהו ואז קורא לא יקר?.

אז בוא אני אגיד לך "מר בינקי היקר" בתור אחד שלא מתלונן על חבריו לשרת או על השחקנים שמשחקים איתו (רק על אדמינים),תסגור את התלונה הזאת ותמשיך הלאה....אל תתנהג כמו תינוק,לא נראה לי הוי אי פי שלו פגע בך בצורה כלשהי.

אתה בוכה למה כולם יודעים תשם של חברה שלך? כראה השווצת שאתה לא בתול(אולי כן),או שאשרת איזה ילד גייל בפסייבוק....לא פחות ולא יותר.

נ.ב לכל הראשי צוות שרוצים לתת לי באן כגון זיו(הגבר) או מורי(רוח הרפאים) אתם יכולים לתת לי פשוט הייתי חייב להגיב כי זה פאקינג אבסורדי שכל יום מישהו מתלונן על שחקן בשרת רק בגלל שקרא לו "קוקסניל"/"חנון"/"ילד אל אר(FFS)" או קרא בשם הפרטי שלו שרשום לו בפאקינג סטים פרופיל!.....כן זה כבר מתחיל לעצבן.

קהילת יורגיים היקרה(אהה בינקי תראה למדתי ממך חמוד),הנה עוד תלונה חסרת פואנטה שהייתה יכולה להסתיים עוד בפרטי עם רקורד לאדמין(אך הוא לא מחובר....למה כי הוא עושה כל היום ביד?.... מאיפה אני יודע למה) אבל במקום זה אנשים באים ומספימים תלונות אחד על השני כאילו זה פינג פונג...ואתם ליטרלי אוכלים את זה ועוזרים להם בכל שטות.... 

רשית לא אמרתי שאני צדיק ואני קיבלתי את העונש שלי

שנית קובי היקר כיצד אשכול זה קשור אלייך? אנא ממך אל תתעסק בעניינים שלא שלך

בתודה 

אדון בינקי :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם