עבור לתוכן

אני לא מבין

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
(נערך)
ציטוט

טוב בואו נבהיר לכם משהו קטן אתם חושבים שאתם גברים שאתם מאשימים את האדמינים אההההה!?!?!? האדמינים לא יכולים לסבול אותכם (אלה שעושים בעיות) אתם לא מפסיקים לשים שירים לקלל להלשין לבכות ולהתנהג כמו ילדים בני ארבע אם באמת אתם רוצים שינוי אתם השחקנים תהיו בני אדם.

העבודה של האדמינים זה לבוא ולטפל בילדים האלו, אז איך לעזאזל הם לא סובלים אותם? הם לא סובלים לעשות את העבודה שלהם? אולי כדאי שתעלו אנשים טיפה יותר אחראיים מכאלה שיוצאים בשרת בשנייה שיש בעיות עם תירוץ של ''הכלב שאין לי בדיוק מת''/''אני חייב ללכת ביי''

כאילו, אתמול היו בעיות. בא אדמין נתן מיוט אחרי שקיבל רקורד ואז הלך. מה הקטע? 

ציטוט

מה אמרו לכם תתנהגו יפה ותהנו תאמינו לי מרוב שאין בעיות האדמינים יעשו בעיות חוקיות לבקש לשים שירים אפילו דברים מצחיקים והיה לכולם טוב.

אם כולם היו מתנהגים יפה כנראה שלא היינו צריכים אדמינים, נכון? יופי. 

כשהם מגישים בקשה הם רושמים שיש בעיות בשרת, והם רוצים לטפל בהם. אבל כל מה שאני רואה זה שהם מתנתקים. 

כשהם הגישו בקשה הם יודעים שיש בעיות בשרת, הם לא מצפים שיהיה לכולם טוב כל הזמן. 

לאדמינים יש עבודה אם הם ירצו ואם לא, והם לא יכולים פשוט להתנתק מהשרת או לקחת חופשה ממש ממש ארוכה מהשרת, לבוא לדקה ואז להתנתק אחרי 2 דקות. 

נערך על ידי Nah
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני 1 שעה shimpBloom אמר:

מזה שם רחוק אה זה בדיוק המצחיק שלך התאבד

לא אחי זה הכבוד שלך שכרגע נחת על הפרצוף,כי אתה נדחף לפוסט של שרת גייל ואתה אדמין בשרת פאן(לא פאן).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

טוב טוב טוב בבקשה עכשיו לא קשור למנהל גייל עכשיו כמנהל פורום. 

תפסיקו להתגרות אחד בשני מה אתם ילדים בני 2? תפסיקו כבר. 

עכשיו לאשכול. 

כמו שדארק אמר

לפני 13 שעות Dark אמר:

בזמן האחרון כמו שאתה מרגיש קצת קשה למנהלים לגייס אדמינים ודרך אגב אנחנו 9 אדמינים כולל אני ונדב.                             בזמן הקרוב יהיו שינוים רבים וממחר כבר נתחיל  לעבוד על השינויים.          

כל אחד שמגיש בקשה לאדמין בגייל עושה בעיות(לא כולם אבל הרוב) . לכו תראו אפילו וקשה מאוד להעלות אדמינים שעושים בעיות.  לדוגמה רצינו להעלות מישהו וישר אחר זה שלחו לנו תמונות שלו עושה בעיות בשרת. אי אפשר להעלות אדמינים שעושים בעיות. ודי קשה

וגם שאני ודארק לא בשרת שולחים לנו תמונות סירטונים של ילדים עושים בעיות. אז בסופו של דבר הם יענשו בחומרה. אבל נכון זה לא נעים שהם עושים בעיות בשרת. והיו שינוים רבים. 

לפני 1 שעה shahar3690 אמר:

זה לא קשור

זה שאין אדמינים מחוברים לא קשור לבעיות

זה די קשור... כי בוא נדבר רציני כשאני או אדמין אחר בשרת אין הרבה בעיות כמו שיש שאין אדמינים כמות הבעיות שיש בשרת כשאין אדמין יותר גדולה מזאת כשיש אדמין. 

לפני 1 שעה oYc אמר:

האדמינים לא יכולים לסבול את אלה שעושים בעיות אתם לא מפסיקים לשים שירים לקלל להלשין לבכות ולהתנהג כמו ילדים בני ארבע אם באמת אתם רוצים שינוי אתם השחקנים תהיו בני אדם.

אם השרת חשוב לכם הפקידו אצלכם מפתח מאוד יקר להצלחת השרת שזה אתם.

מה אמרו לכם תתנהגו יפה

לא יותר מזה תסתכלו על עצמכם ותראו מה אתם עושים... תנסו לשפר את זה ולעשות שינוי.

הוא צודק. לפני הכל זה השחקנים הם השחקנים בשרת ישחקו בשרת לפי החוקים וידברו בצורה אמיתית וכפיתי כלפי השחקנים בשרת ההיה יותר כיף לכולם. אבל אם שחקנים ימשיכו לעשות בעיות בשרת לקלל להפר חוקים לא היה כיף לכולם ואני מדבר מנסיון של שחקן רגיל. בוא כל מי שרשם באשכול הזה לנסות ולעשות שינוי בשרת. אתה רואה מישהו מקלל ואין אדמין? תגיד לו להפסיק הוא לא מפסיק. אז אל תקלל אותו חזרה תגיד למנהל/אדמין שיבוא לשרת ותשלח תמונה או סרטון שלו עושה בעיות בשרת ותאמין לי שיטפלו בו ואני מאשר כל אחד שצריך עזרה בשרת. 

אם שחכתי משהו תתיגו אותי ואני יחזיר תגובה חזרה!  D:

ועכשיו עוד פעם כמנהל פורום. 

לדבר יפה ולא להספים את האשכול. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות
(נערך)
לפני 2 שעות oYc אמר:

טוב בואו נבהיר לכם משהו קטן אתם חושבים שאתם גברים שאתם מאשימים את האדמינים אההההה!?!?!? האדמינים לא יכולים לסבול אותכם (אלה שעושים בעיות) אתם לא מפסיקים לשים שירים לקלל להלשין לבכות ולהתנהג כמו ילדים בני ארבע אם באמת אתם רוצים שינוי אתם השחקנים תהיו בני אדם.

מה אמרו לכם תתנהגו יפה ותהנו תאמינו לי מרוב שאין בעיות האדמינים יעשו בעיות חוקיות לבקש לשים שירים אפילו דברים מצחיקים והיה לכולם טוב.

אתם רק באים מתלוננים עושים בעיות ומגישים בקשה לאדמין.

מה קשור בשרת שיש עשרים איש צריך להיות לפחות 2 אדמינים אם לא מגיעים למצב כזה זה איום ונורא וזה מה שמזמין אנשים לעשות בעיות יש אדמינים שנכנסים לתת עונש למשהו ואז יוצאים 

נערך על ידי doron
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
ציטוט

אתה רואה מישהו מקלל ואין אדמין? תגיד לו להפסיק הוא לא מפסיק

למה צריך להגיע למצב כזה? כל יום עוד, לא חד פעמי. כל יום יש כמה שעות בערך שאין אדמין. למה זה במצב כזה?

ציטוט

לפני הכל זה השחקנים הם השחקנים בשרת ישחקו בשרת לפי החוקים וידברו בצורה אמיתית וכפיתי כלפי השחקנים בשרת ההיה יותר כיף לכולם. אבל אם שחקנים ימשיכו לעשות בעיות בשרת לקלל להפר חוקים לא היה כיף לכולם ואני מדבר מנסיון של שחקן רגיל. 

זה לא ריאלי, אין שרת שאין בו בעיות וזה למה צריך אדמינים. בדגש על *אדמינים פעילים*.

אתה לא יכול לפתוח שרת, ולצפות שאף אחד אחר לא יבוא מקהילה מתחרה וישים ear rape או יקלל או שיהיו בעיות *כשאין אדמינים*

וכמו שאמרתי מקודם

ציטוט

אם כולם היו מתנהגים יפה כנראה שלא היינו צריכים אדמינים, נכון? יופי. 

כשהם מגישים בקשה הם רושמים שיש בעיות בשרת, והם רוצים לטפל בהם. אבל כל מה שאני רואה זה שהם מתנתקים. 

כשהם הגישו בקשה הם יודעים שיש בעיות בשרת, הם לא מצפים שיהיה לכולם טוב כל הזמן. 

לאדמינים יש עבודה אם הם ירצו ואם לא, והם לא יכולים פשוט להתנתק מהשרת או לקחת חופשה ממש ממש ארוכה מהשרת, לבוא לדקה ואז להתנתק אחרי 2 דקות. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NaDav
  • נדב
  • 508
  • 1.8k הודעות
לפני 6 שעות oYc אמר:

אתם רק באים מתלוננים עושים בעיות ומגישים בקשה לאדמין.

האדמינים לא יכולים לסבול "אותנו"

בגלל זה הם אדמינים, בשביל שאנשים אחרים בשרת גם לא יסבלו, הם צריכים לנקוט בפעולות כגון מיוט גאג באן וכל עונש אחר.

האדמינים לא יודעים איזה אורך להביא את אחד מהעונשים, היו מקרים לא מזמן שבן אדם קיבל 6 מיוטים ביום כולם לרבע שעה מאותו האדמין

אם האדמינים היו יודעים איך לעבוד כמו שצריך - הילדים לא היו מפריעים כי הם היו יודעים מה תיהיה התוצאה כלפי זה (מיוט/גאג/באן ארוך)

הייתי אדמין בגייל יותר מחצי שנה ותאמין לי אני יודע בדיוק מה צריך לעשות שם, האדמינים שנמצאים כרגע בתפקיד חוץ מכמה בודדים פשוט שטות ואין להם שמץ של מושג איך לעבוד כמו שצריך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NaDav
  • נדב
  • 508
  • 1.8k הודעות
(נערך)

טעות תמחקו

נערך על ידי NaDav CSGO
טעות, תמחקו
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

oYc
  • אורי
  • 150
  • 1.3k הודעות
לפני 9 דקות NaDav CSGO אמר:

האדמינים לא יכולים לסבול "אותנו"

בגלל זה הם אדמינים, בשביל שאנשים אחרים בשרת גם לא יסבלו, הם צריכים לנקוט בפעולות כגון מיוט גאג באן וכל עונש אחר.

האדמינים לא יודעים איזה אורך להביא את אחד מהעונשים, היו מקרים לא מזמן שבן אדם קיבל 6 מיוטים ביום כולם לרבע שעה מאותו האדמין

אם האדמינים היו יודעים איך לעבוד כמו שצריך - הילדים לא היו מפריעים כי הם היו יודעים מה תיהיה התוצאה כלפי זה (מיוט/גאג/באן ארוך)

הייתי אדמין בגייל יותר מחצי שנה ותאמין לי אני יודע בדיוק מה צריך לעשות שם, האדמינים שנמצאים כרגע בתפקיד חוץ מכמה בודדים פשוט שטות ואין להם שמץ של מושג איך לעבוד כמו שצריך.

אתה צודק אחי אני מסביר לך זה לא כמו פעם א. זה תא חופש.

ב. יש בית ספר אני יש לי מגמות אני מסיים ב 4 - 6 כל יום ואני מרשה לעצמי פחות ללמוד לעשות תמחויבויות שלי. זה באמת לא כמו פעם וזה מבאס.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות

אנחנו יודעים שגדלתם והרוב פה כיתה י-יב ויש בגריות

אז למה אתם רוצים עוד מחיבות שלא תוכלו לשמש אותה

סתם חבר כול חודש עולה אדמין ואדמין יורד כול חודש

צריך לעשות משהו 

נדב...

אלון...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
(נערך)
ציטוט

צריך לעשות משהו 

אתה חושב שיעשו פה משהו? לא שינו פה את השרת חוץ מחוקים שלא עושים שום היגיון(אוי נו, כאילו זה משנה אם מותר להם להתקמפר בחוקים אבל אין אדמין???)

ומפות(זה רק פיטפיטון ואז עשו undo למה שהוא עשה)

החליפו ארבעה מנהלי שרת מאז עד עכשיו, ולא נוסף שום מוד/שינויים של reset admins

נערך על ידי Nah
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dark
  • alon
  • 93
  • 237 הודעות
לפני 1 דקה shahar3690 אמר:

אנחנו יודעים שגדלתם והרוב פה כיתה י-יב ויש בגריות

אז למה אתם רוצים עוד מחיבות שלא תוכלו לשמש אותה

סתם חבר כול חודש עולה אדמין ואדמין יורד כול חודש

צריך לעשות משהו 

נדב...

אלון...

מה שצריך לעשות זה שתפסיק להכתיב לנו מה לעשות. 

אתה מתלונן על הבעיות של האדמינים שאתה בעצמך עושה מספיק בעיות 

אתה זה שגורם לבעיות ולאי נעימות של האדמינים לשחק בשרת

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
לפני 3 דקות Dark אמר:

מה שצריך לעשות זה שתפסיק להכתיב לנו מה לעשות. 

אתה מתלונן על הבעיות של האדמינים שאתה בעצמך עושה מספיק בעיות 

אתה זה שגורם לבעיות ולאי נעימות של האדמינים לשחק בשרת

אם לא נעים לך להיות אדמין (גננת) תפרוש אף אחד לא אמר לך שאתה חייב להיות אדמין

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
(נערך)
לפני 14 דקות Nah אמר:

אתה חושב שיעשו פה משהו? לא שינו פה את השרת חוץ מחוקים שלא עושים שום היגיון(אוי נו, כאילו זה משנה אם מותר להם להתקמפר בחוקים אבל אין אדמין???)

ומפות(זה רק פיטפיטון ואז עשו undo למה שהוא עשה)

החליפו ארבעה מנהלי שרת מאז עד עכשיו, ולא נוסף שום מוד/שינויים של reset admins

מסכים בגלל זה אני רושם את זה בפורום

ודארק אתה מאשים אותי???

נחמד שאתה לא יודע לקחת אחריות...

בפעם בשבוע לפחות יש הצעה לגייל ותמיד אומרים לא

וגם המפות קלאד... כול היום

שנייה אם מישהו אחר שלא עושה בעיות היה מכין את האשכול הזה זה היה שונה???

מנהל הגייל שלא רוצה לשחק בגייל נחמד ביותר 

אני אומר תחזירו את תומר אביה והייפר היה כיף ושינוים תמיד ובכללי אחלה גברים 

נערך על ידי shahar3690
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות

ציפור קטנה לחשה לי שרועי אקס מאסטר רצה להוסיף https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=168122

עוד ששביט היה פעיל

אבל לא עשו כלום...

כמו תמיד לא חדש

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

האשכול נסגר כדי שלא יוצר מצב של ספאם

קיבלתם את התשובות שלנו. 

ננעל.