עבור לתוכן

להוסיף חוק על טי קמפר סליי?  

44 הצבעות

1. 1. האם להוסיף חוק על טי קמפר סליי?

• כן
      32
    • לא
      12

סקר זה סגור להצבעות חדשות

הצעה לגייל

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות
לפני כעת shahar3690 אמר:

בעיה שלו 

הסיטי צריך לדעת שהוא שם 

אני מתחת לעץ רק שאני בסיטי באן :)

אתם משחקים כמו חסרי סקילים ומתנהגים כמו גלובלים כי אתם בתא שקוף תעשו מה שבאלכם אבל אני חושב שהגיע הזמן להוסיף את החוק הזה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול 1Lay
  • אילי
  • 105
  • 447 הודעות

@shahar3690 החוק הזה אומר ואני אגיד את זה בפעם האלף אתה לא תוכל להתחבאות שם למשך זה מכימה סיבות:

1. מעכב את כל השרת

2. לא באמת כיף לסיטי וגם לא לשאר הטרור שמתחבאים שם.

3. טרור אמור למרוד או להקשיב לסיטי זאת אומרת אם אתה רוצה למרוד אתה לא חייב להתחבא לסיטי במשך פאקינג 10 דקות.

@NadavOhana @Dark

אני מקווה שמתישהו תסתכלו כאן כי אני די בטוח ש 85% זה עובר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
לפני 2 דקות ofek.sharabi אמר:

אתם משחקים כמו חסרי סקילים ומתנהגים כמו גלובלים כי אתם בתא שקוף תעשו מה שבאלכם אבל אני חושב שהגיע הזמן להוסיף את החוק הזה!

כי אתה בטח גלובל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות
לפני כעת shahar3690 אמר:

כי אתה בטח גלובל

אני  לא גלובל ואני תמיד אומר שאני סילבר 1/נונ ראנק אבל אני מנסה לשחק ולהשתפר לא לחכות 10 דקות בתא שקוף

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול 1Lay
  • אילי
  • 105
  • 447 הודעות
(נערך)

.

נערך על ידי kyuubi2
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני כעת ofek.sharabi אמר:

אתם משחקים כמו חסרי סקילים ומתנהגים כמו גלובלים כי אתם בתא שקוף תעשו מה שבאלכם אבל אני

אתה בא לרדת פה על שחקנים בשרת? אהה מר אדמין? מה אתה חושב אתה מושלם, סליחה לנפץ לך את החלום אבל אתה לא....אתה סתם אחד שבא משום מקום עלה לאדמין ומחליט לתת ביקורת לפי דעתך האישית (לאף אחד לא אכפת).

להזכירך זה שרת ג'ייל עם באני הופ פלאגין ושרת ישראלי, אז סקילים זה לא מה שצריך....כל הקטע זה ליהנות.

אבל אם ליהנות אצלך זה להרוס את ההנאה של האחרים בזמן שהם בו נגיד "קאמפרים" חמש עשרה שניות אז אתה חרא בן אדם.

לפני כעת ofek.sharabi אמר:

אבל אני חושב שהגיע הזמן להוסיף את החוק הזה!

לאף אחד לא אכפת מה אתה החושב ספציפית, מסתכלים בסופו של דבר על התמונה הכוללת אם יצא כן או לא בסקר.(לפרוטוקול אני עשיתי גם כן כי שינוי לא יזיק אבל הגישה והדיבור שלך דוחים פשוט).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול 1Lay
  • אילי
  • 105
  • 447 הודעות
לפני כעת kobi אמר:

אתה בא לרדת פה על שחקנים בשרת? אהה מר אדמין? מה אתה חושב אתה מושלם, סליחה לנפץ לך את החלום אבל אתה לא....אתה סתם אחד שבא משום מקום עלה לאדמין ומחליט לתת ביקורת לפי דעתך האישית (לאף אחד לא אכפת).

להזכירך זה שרת ג'ייל עם באני הופ פלאגין ושרת ישראלי, אז סקילים זה לא מה שצריך....כל הקטע זה ליהנות.

אבל אם ליהנות אצלך זה להרוס את ההנאה של האחרים בזמן שהם בו נגיד "קאמפרים" חמש עשרה שניות אז אתה חרא בן אדם.

לאף אחד לא אכפת מה אתה החושב ספציפית, מסתכלים בסופו של דבר על התמונה הכוללת אם יצא כן או לא בסקר.(לפרוטוקול אני עשיתי גם כן כי שינוי לא יזיק אבל הגישה והדיבור שלך דוחים פשוט).

זה לא המטרה  יכול להיות הוא טעה במילה אז די המטרה של הדף הזאתי זה להפסיק עם הדבר המטריף הזה שטרור יתקמפר פאקינג כל הראונד.

תודה.:dove:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול 1Lay
  • אילי
  • 105
  • 447 הודעות

@NadavOhana @Dark

אני מעדיף שתגיבו כמה שיותר מהר לפני שהעמוד הזה יהפוך לעמוד ספאם ומיותר. 3>

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות
לפני 1 דקה kobi אמר:

אמרתי את דעתי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול 1Lay
  • אילי
  • 105
  • 447 הודעות

@NadavOhana @Dark

ותשובתכם היא?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות

@NadavOhana @Dark

תחשבו דקה בהיגיון! ואנחנו נורא נשמח לקבל תשובה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
(נערך)
לפני 4 שעות kobi אמר:

הורידו את זה כי אדמינים לא יודעים מזה קמפר.

ואם היה קמפר שלוש דקות אז אצלם זה היה שלוש שניות....

אבל בעד בכל ממקרה כי לאף אחד אין כוח לראות ילד בן שבע בדאק עם פוטטו איימ.

הורידו את זה כי מלא אנשים התקמפרו מתי שכולם היו חיים, נגיד 1V10, אנשים מתקמפרים והאדמינים לא עושים להם על זה כלום.

והאדמינים העירו רק שהטרור בקלאטץ ויש אחד בבידוד והוא מול שש סיטי, הוא צריך להתקמפר. איך הוא יפרוץ שש סיטי בלי למות? 

עוד סיבה שהורידו את זה, זה כי האדמינים לא ידעו איך להתנהג בסיטואציות מסויימות.

לדוגמה: הסיטי קמפר(תא שקוף וכל זה, מחכה עד ל16:00 כדי שמישהו מתחת לעץ יצא מהמחבוא, יעלה בסולם ויקבל הדשוט.) וזה לא רק אחד, זה בערך חמישה אנשים שמחכים ככה. 

אם לטרור אסור להיות קמפר, גם לסיטי אסור והם צריכים ליישם את זה.

בכל מקרה, אני בעד...

נערך על ידי Nah
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 11 שעות Nah אמר:
לפני 11 שעות Nah אמר:

הורידו את זה כי מלא אנשים התקמפרו מתי שכולם היו חיים, נגיד 1V10, אנשים מתקמפרים והאדמינים לא עושים להם על זה כלום.

והאדמינים העירו רק שהטרור בקלאטץ ויש אחד בבידוד והוא מול שש סיטי, הוא צריך להתקמפר. איך הוא יפרוץ שש סיטי בלי למות? 

עוד סיבה שהורידו את זה, זה כי האדמינים לא ידעו איך להתנהג בסיטואציות מסויימות.

לדוגמה: הסיטי קמפר(תא שקוף וכל זה, מחכה עד ל16:00 כדי שמישהו מתחת לעץ יצא מהמחבוא, יעלה בסולם ויקבל הדשוט.) וזה לא רק אחד, זה בערך חמישה אנשים שמחכים ככה. 

אם לטרור אסור להיות קמפר, גם לסיטי אסור והם צריכים ליישם את זה.

בכל מקרה, אני בעד...

רעיון חמוד אני בעד... 

אבל האפשרות היחידה שנשמעת לי טוב שהחוק יפעל רק כאשר היו כמות מסוימת של טרור..  לפי דעתי שההיו חמישה או שישה טרור חיים אז החוק יפעל. 

נשמע טוב?  אם כן או לא תייגו אותי אשמח לאופציות 

נ.ב גם אלון בעד :amuse:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות
לפני 6 דקות NadavOhana אמר:

רעיון חמוד אני בעד... 

אבל האפשרות היחידה שנשמעת לי טוב שהחוק יפעל רק כאשר היו כמות מסוימת של טרור..  לפי דעתי שההיו חמישה או שישה טרור חיים אז החוק יפעל. 

אהבתי!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

orangelist
  • מתן
  • 0
  • 474 הודעות
לפני 1 שעה NadavOhana אמר:

רעיון חמוד אני בעד... 

+1

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...