עבור לתוכן

Jesus Christ those fuckin fakers.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Nyrre
  • kys
  • 37
  • 75 הודעות
(נערך)

שם מגיש התלונה: Nyrre

SteamID: לא צריך

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן: Nyrrex8k +like 5 admins.

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: הוא משחק בשרת איזה כל יום.

תיאור המקרה: יש איזה אחד שהחליט שהוא פייקר שלי ופשוט לקח לי תשם והוסיף x8k.

הערות: ביקשתי מאיזה חמש אדמינים בפרטי לעשות עם זה משהו ואף אחד לא עשה. ברגע שלקחתי שם של אדמין והוספתי x8k קיבלתי באן (איזו הפתעה) אז למה שאני יקבל באן והפייקר הזה לא. 

נערך על ידי Nyrre
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

אחי, השחקן הזה משחק המון בשרתים והשם הזה הוא לא בשביל לחקות אותך, זה השם שלו כבר הרבה זמן. הוא לא בא לחקות אותך, זה הניק שלו. 

אתה מוכן להסביר לי מה גרם לך לחשוב ככה? מילא השם שלו היה משהו אחר וכשהוא ראה אותך בשרת הוא שינה את השם לשם הנוכחי, אבל זה לא המקרה. זה הניק שלו. אגב, אם אני לא טועה הניק שלך במשחק הוא Nyrreow, לא Nyrre.

וכן, מין הסתם שתקבל באן אם תבוא בהתגרות כזו ותשנה את השם שלך *במטרה* לחקות שחקן אחר ולהתגרות.

אם אתה כבר בעניין של התחכמויות, באותה מידה הוא יכל להגיד שאתה הורדת x8k מהשם שלך והתגרת בו, אבל שוב, הניק שלך במשחק הוא Nyrreow.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Nyrre
  • kys
  • 37
  • 75 הודעות
לפני 9 דקות Forrest Gump אמר:

אם אתה כבר בעניין של התחכמויות, באותה מידה הוא יכל להגיד שאתה הורדת x8k מהשם שלך והתגרת בו, אבל שוב, הניק שלך במשחק הוא Nyrreow.

בוא תראה כמה דברים. 

https://www.yourgame.co.il/index.php?/profile/3739-nyrre/ הצטרפתי לפורום במרץ 2016 שזה יותר מלפני שנה. 

https://csgo.yourgame.co.il/index.php?p=banlist&searchText=Nyrre&Submit=Search סתכל תבאנים הישנים. ינואר 2016. אל תגיד שהוא מחכה אותי למה הוא חדש בקהילה.

לפני 10 דקות Forrest Gump אמר:

אחי, השחקן הזה משחק המון בשרתים

מזה משנה? שמע אני מבין שאתה חדש והכל אבל זה ליטרלי פייק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

הכוונה שלי כשאמרתי שהוא משחק המון בשרתים הייתה שהוא לא שינה את זה היום כשראה אותך בשרת בשביל לחקות\להציק\להתגרות בך. זה הניק שהוא בחר גם לפני שהוא ראה אותך משחק בשרתים ואמר לעצמו שהוא עומד לחקות אותך מהיום ההוא עד לעכשיו. פייקרים בשרתים משנים את השם כשאתה נמצא בשרת בכוונה להציק לך ולהתגרות, כי יש לפייקר ולשחקן שהוא חיקה היסטוריה מפוקפקת. 

לך ול-Nyyrex8k יש היסטוריה מפוקפקת או בעייתית?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Nyrre
  • kys
  • 37
  • 75 הודעות
(נערך)

שמע אין לי שום היסטוריה איתך ותאמין לי שהיה מפריע לך אם הייתי נכנס לשרת עם השם ForestGumpx8K הייתי מקבל באן.

נערך על ידי Nyrre
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

כמו שאמרת, אין לך שום היסטוריה רעה איתו וזה ברור שהוא לא מנסה לעשות לך שום דבר רע, הוא עם אותו שם כמה חודשים, הוא לא מחקה אותך, אם זו הייתה המטרה שלו הוא לא היה נשאר עם אותו שם לפרק זמן כזה ארוך.

בנוסף, אתה יכול לבקש ממנו ולהסביר לו שזה מפריע לך שהוא משתמש בשם הזה ואני בטוח שתוכלו לסדר את העניין הזה, כי כל עוד הוא לא מנסה לעשות שום דבר רע הוא יסכים לזה. אם אתה לא רוצה לדבר איתו אני יכול לעשות את זה בשבילך, אני לא רוצה להעניש שחקן שלא עושה שום דבר רע ובכל זאת אני יכול להבין למה זה מפריע לך.

אגב, עכשיו אמרו לי ובדקתי את הפרופיל שלו ובאמת השם שלו זה Nyrex8k עם R אחת, עוד הוכחה לכך שאין לשם שלו שום קשר לחיקוי שלך.

https://gyazo.com/0f45e384078b94653650b4a4f0809899

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Nyrre
  • kys
  • 37
  • 75 הודעות
לפני 56 דקות Forrest Gump אמר:

הוא עם אותו שם כמה חודשים

https://csgo.yourgame.co.il/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:150038378&Submit עשרים ואחת במרץ (בערך ב-17 היה לו שם אחר.)זה בדיוק לפני חודש.

לפני 57 דקות Forrest Gump אמר:

אגב, עכשיו אמרו לי ובדקתי את הפרופיל שלו ובאמת השם שלו זה Nyrex8k עם R אחת, 

מעניין אותי לדעת מה אתה היית עושה אם למישהו היו קוראים ForestGumpx8k עם R אחת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

אחי, אם מישהו היה נכנס לשרת עם שם רנדומלי, ואחרי כמה זמן בשרת הוא החליט שאני לא בא לו בטוב ומתחשק לו להתגרות\להציק ולשנות את השם ל-ForestGumpx8k אז כן, הייתי מבקש שישנה את השם ואם הוא היה מתעלם וממשיך הייתי מעניש אותו.

השחקן הזה לא בא לחקות אותך, צא מהנקודת מחשבה הזו. הוא לא מנסה לעשות לך שום דבר רע, ואני בטוח שאם היית מבקש ממנו לשנות ומסביר לו למה הוא היה משנה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 1
הצג חתימה

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו