עבור לתוכן

הקהילה מדרדרת מיום ליום.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות

בבקשה אל תהפכו את זה לאשכול ספאם כי מרטין סתם ינעל...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Afaresk
  • שחר
  • 19
  • 15 הודעות
לפני 7 דקות BlueCat קפטן-תחתונים אמר:

OK אני אוהב אשכולות מהסוג הזה כי אני יכול לרשום את מה שאני חושב D; 

אפרסק אני מסכים איתך משתומר פרש (מהניהול של הגייל) ועומרי פרש (מהניהול של הפאן) השרתים נהרסו...

בוא אני יגיד דבר פה ואני דיי בטוח שאני שימחקו לי את התגובה...

מנהל שרת לא עושה את העבודה שלו טוב אז למה לא מחליפים אותו? LOL

אם שמים לב שמאז שהוא עלה לניהול בשרת יש פחות שחקנים אז משהו לא בסדר לא?

אין לכם מה להאשים את המתכנת !! הוא בנה מערכת אחלה זה שהוא לא פעיל זה לא אומר שהוא אשם...

אני יכול לתת לכם שמות של מנהלי שרת שלא עשו כלום (אני לא יביא כי זה לא יפה ולא מכבד) 

אז במקום להיות עם ראש סגור תחשבו מה לעשות עם השרתים  (לא כולל להעתיק מהקהילה המתחרה אור) 

כול מה שאני רציתי לרשום (ההמשך) אני לא יכול לרשום מסיבות שזה לא מתאים לפורום.

פורסט תעשה משהו ? 

שכחתי לרשום משהו חשוב האדמינים עולים על פרוקציות כמעט כולם צריכים לטפל בזה בחומרה (רוצים הוכחות אני ישלח בפרטי למי שיבקש)  

בהצלחה D;

@Forrest Gump

אלון אם אתה רוצה רעיונות תדבר איתי בפרטי D; אני מגניב ולא רואה אנימה כמו פייד 

תודה שחר מסכים על כל מילה שאמרת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Osh3r (Qu1zZ)
  • אושר
  • 40
  • 178 הודעות
לפני 17 דקות blackShadow אמר:

טיפה צביעות לשחק בשרתים ואז להתלונן.

אולי יש דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים, ואני בטוח שעושים הכל כי שהקהילה תתפתח אין להם סיבה לנסות "להיתקע" ותמסו טיפה יותר לכבד את זה שעושים בשבילכם לתחזק את כל זה עולה כסף.

שמע מדברים פה בעיקר על האדמינים הלא זורמים... ואני כאדמין מצדיק אתזה על כל שדבר קטן שאומרים זה מיוט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Afaresk
  • שחר
  • 19
  • 15 הודעות
לפני 21 דקות blackShadow אמר:

אולי יש דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים, ואני בטוח שעושים הכל כי שהקהילה תתפתח אין להם סיבה לנסות "להיתקע" ותמסו טיפה יותר לכבד את זה שעושים בשבילכם לתחזק את כל זה עולה כסף.

ממש לא צביעות. בקהילה מתחרה יש לי פיבאן זאתי הבעיה.. לא הייתי מעז להיכנס לשרת של יורגיים אם לא היה לי את הפיבאן בקהילה מתחרה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HaRemez
  • שמשון
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 2 דקות Afaresk אמר:

ממש לא צביעות. בקהילה מתחרה יש לי פיבאן זאתי הבעיה.. לא הייתי מעז להיכנס לשרת של יורגיים אם לא היה לי את הפיבאן בקהילה מתחרה

בנאדם, יש עוד כמה קהילות. לך, תהנה לך 

אף אחד לא מכריח אותך להיכנס לשרתים של הקהילה 

אנשים נכנסים בשביל הכיף 

לא אוהב את השרתים? תהנה. יש עוד מלא קהילות בישראל 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
לפני 30 דקות OneEyedKing אמר:

ביום אחד אני יכול לסיים 40-50 פרקים

אז אמרתי שאני לא ילד אנימה

אני רואה רק 10 אני מתאפק 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
לפני 28 דקות blackShadow אמר:

"המאחורי הקלעים" הזה נמשך יותר מדי זמן

אני שומע את זה כבר חודש ולא קרה כלום

זה אחת הסיבות שהקהילה במצב הזה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
(נערך)
לפני 45 דקות BlueCat קפטן-תחתונים אמר:

OK אני אוהב אשכולות מהסוג הזה כי אני יכול לרשום את מה שאני חושב D; 

אפרסק אני מסכים איתך משתומר פרש (מהניהול של הגייל) ועומרי פרש (מהניהול של הפאן) השרתים נהרסו...

בוא אני יגיד דבר פה ואני דיי בטוח שאני שימחקו לי את התגובה...

מנהל שרת לא עושה את העבודה שלו טוב אז למה לא מחליפים אותו? LOL

אם שמים לב שמאז שהוא עלה לניהול בשרת יש פחות שחקנים אז משהו לא בסדר לא?

אין לכם מה להאשים את המתכנת !! הוא בנה מערכת אחלה זה שהוא לא פעיל זה לא אומר שהוא אשם...

אני יכול לתת לכם שמות של מנהלי שרת שלא עשו כלום (אני לא יביא כי זה לא יפה ולא מכבד) 

אז במקום להיות עם ראש סגור תחשבו מה לעשות עם השרתים  (לא כולל להעתיק מהקהילה המתחרה אור) 

כול מה שאני רציתי לרשום (ההמשך) אני לא יכול לרשום מסיבות שזה לא מתאים לפורום.

פורסט תעשה משהו ? 

שכחתי לרשום משהו חשוב האדמינים עולים על פרוקציות כמעט כולם צריכים לטפל בזה בחומרה (רוצים הוכחות אני ישלח בפרטי למי שיבקש)  

בהצלחה D;

@Forrest Gump

אלון אם אתה רוצה רעיונות תדבר איתי בפרטי D; אני מגניב ולא רואה אנימה כמו פייד 

דרך אגב מסכים על כל מילה ומילה שלך(חוץ מהסוף)

זה הופך להיות פרוטקציות יותר ויותר וזה לא משהו שעוזר לקהילה הזאת

לגבי האדמינים

אני יש פה מלא אדמינים שמוגשים על מגש של כסף(לפחות בגייל ואם אתם רוצים אשמח לתת דוגמאות)ובמקום זה מחליטים לעלות חברים של מנהלים שלא בהכרח מתאימים לתפקיד לדעתי ולדעת הסורסבאן

אם רוצים שהקהילה תחזור למה שהייתה ושאני אומר מה שהייתה אני מתכוון אך ורק לכמות כי בשביל לחזור למה שהיא הייתה באמת זה קצת בלתי אפשרי כרגע אבל בכל מקרה אם אתם רוצים את זה,תעשו משהו כי אי אפשר לחכות לניסים

נ.ב לא הבנתי למה מנהלי שרת+ לא הגיבו לפה

נערך על ידי fAdE cRiNgE
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

qwert
  • גיא
  • 26
  • 118 הודעות

אין סיכוי הקהילה מתהההההההההההה +11111111111111111111111111111111

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Eran
  • Eran
  • 65
  • 261 הודעות
(נערך)

לפני 2 דקות qwert אמר:

אין סיכוי הקהילה מתהההההההההההה +11111111111111111111111111111111

אין סיכוי שאתה לא מקבל באן +1111111111111111111111

נערך על ידי Eran
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Eran
  • Eran
  • 65
  • 261 הודעות

אני רוצה להגיד שבקהילה פה העונשים קטנים מנצל באגים באן לשעה ? מקלל מיוט חצי שעה זה נראה לך אמיתי מישהו בא לשרת יקלל ויקבל מיוט לחציי שעה בגלל זה אין סוף בעיות בשרתים ולרק בגייל בכל השרתים אני שהייתי אדמין ב 3 שרתים בקהילה הזאת יודע טוב מאוד שאין שחקן שלא עושה בעיות והם לא יפסיקו עד שהעונש היה יותר חמור .

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Afaresk
  • שחר
  • 19
  • 15 הודעות
לפני 24 דקות OneEyedKing אמר:

בנאדם, יש עוד כמה קהילות. לך, תהנה לך 

אף אחד לא מכריח אותך להיכנס לשרתים של הקהילה 

אנשים נכנסים בשביל הכיף 

לא אוהב את השרתים? תהנה. יש עוד מלא קהילות בישראל 

הבעיה שאני לא דיברתי על קהילות אחרות.

אני רוצה להפוך את הקהילה הזאת למה שהיא הייתה פעם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Johnny
  • .
  • 650
  • 1.7k הודעות

אח"כ אתם שואלים למה לא מביאים לכם להגיב באשכולות שלא שלכם.. מעניין למה. האשכול הזה נהפך לבדיחה. 

חולקו אזהרות ועוד יחולקו בהמשך היום ואף הרחקות. אם אתם לא מבינים בטוב, תבינו בעונשים - וחבל.

חלק מהמגיבים כאן בכלל אמורים להיות מורחקים לחודש ומעלה וכנראה זה יקרה בקרוב.

אלון ו\או ספוקי יגיבו ולא אף אחד אחר, שימו לב. @Forrest Gump @Spok3y

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Johnny נעל את האשכול
Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

אהלן, אני אגיב פה הודעה אחרונה.

דבר ראשון - תלמדו לכבד, אף אחד כאן הוא לא הזונה שלכם, וכל אחד ואחד שנמצא כאן בצוות (וגם בודדים שלא נמצאים בצוות) נותנים מה שהם יכולים לקהילה, והכל מרצון לתרום ולעזור.

אני אתייחס לכמה נושאים שדיברתם עליהם.

עונשים מחברי צוות בשרתים - לפני כשבוע, פתחתי אשכול בפורום סגור לצוות על בעיה שקיימת בשרתים, וזה הנוקשות מהצוות, ביקשתי מכל הצוות להיכנס לגישה זורמת וקלילה שתביא אווירה נעימה לכל מי שנמצא בשרת, ואני מאוד מקווה שכולם יישמו את זה, ומי שלא - ישא בתוצאות, את זה אני מבטיח. אני מתעדכן בעונשים שהחברי צוות נותנים בסורסבאן כל עשר דקות כשאני נמצא בבית, לפעמים גם כשאני לא בבית, ואני מנסה להיות מודע כמה שיותר למה שקורה בשרתים, כי אני לא יכול להיות בכולם 24/7 - ובשביל זה יש צוות.

בקשר לצוות הנוכחי, יכול מאוד להיות שיש כאן שגיאה, ויכול מאוד להיות שדרוש סינון משמעותי בצוות, אבל בשביל זה אני גם צריך את העזרה ממכם, השחקנים.

איך אתם יכולים לעזור? אל תפחדו להתלונן, זה לא נקרא ״להלשין״, זה נקרא לעזור לנו לראות מה נכון ומה לא נכון ומי נכון ומי לא נכון בצוות, בלי ה״הלשנות״ שלכם, אין מה לדבר. אנחנו צריכים את זה בשביל לראות מה קורה בשרתים, וזו הדרך הכי גדולה שלכם לעזור לנו. 

מעכשיו והלאה, הענישה לחברי הצוות תיהיה יותר חמורה, כמובן, בתנאי שתעזרו לנו.

יש עוד דרך בה תוכלו לעזור לנו. תתנו מעצמכם ותנסו להתקבל לצוות, גם אם להיות אדמין או מנהל שרת זה לא הדבר הראשון ברשימת העדיפוית שלכם, זה יכול מאוד לעזור לנו כקהילה להתפתח - ותאמינו או לא, אתם תרוויחו ותהנו מזה לא פחות.

בקשר לחידושים בשרתים, פלאגינים, מודים וכו׳ - אני יודע שנמאס לכם לשמוע את זה, אבל אני מבטיח שעובדים על זה, מאחורי הקלעים, בקצב שלנו. אין מה לעשות. להבדיל מהתלוננוית על חברי צוות, להתלונן על זה ששום דבר חדש לא נכנס לשרתים, זה לא עוזר.

אני יודע שיש כאן המון שחקנים שמאוד אכפת להם מהקהילה, ואני מודע לזה שהעצבים שיוצאים לכם מהיידים ונכתבים כאן בפורום מגיעים מיואש ותסכול. 

אגב, אם מישהו מעוניין לעזור מבחינה תכנותית, לבנות פלאגינים, מודים וכו - אנחנו נספק הכל, שרת פרטי לעבוד בו וכל מה שתצטרכו, אתם מוזמנים לפנות אליי בפרטי. 

תודה לכולם על החוות דעת, מקווה שהתשובה סיפקה אותכם, וגרמה לכם להבין כמה דברים. וגם אם לא, לא נורא :)

המשך יום נעים לכולם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...