עבור לתוכן

כדי?  

30 הצבעות

1. 1. כדי להוסיף?

• כן!
    • לא!
    • אחר (נא לרשום בתגובות מה הכוונה)

מה אתם חושבים + תודה (סקר גייל)

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Sini Katan
  • שי אביב
  • 197
  • 807 הודעות
לפני 10 שעות TopRage אמר:

צ'יטים אחי

חאלס כבר לכתוב את זה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
(נערך)
לפני 37 דקות mastersplinter אמר:

יפה הרעיון חבל שהוא לא שלכם 

לפחות הייתם נותנים קרדיט הייתי מפרגן 

דברו אם מורדכי אולי הוא יעזור לכם לתת לזה חוקים מורדכי ואני  עשינו תבאטל ראפ אני הייתי עוזר אבל ישלי באן מהטיםספיק ומהשרת בעייתי טיפה

לפני 9 דקות Mordehai אמר:

שלו? חחחחח מצחיק אחי

ונדב מאכזב שאתה לא נותן לי ולחזן קרדיט... 

הקטע הוא שאני לא אמרתי באשכול שאני המצאתי אותו...

האם קראתם את האשכול עד הסוף? אני כולה שאלתי האם זה יכול להיות רעיון טוב לעשות את זה באיוונט ולא ביום יום...

לפני 11 שעות NadavOhana אמר:

האם אתם חושבים שכדי להוסיף באיוונט של שרת הגייל דבר חדש (חדש בגלל שאני לא חושב שעשו אותו באיוונט)

הנקרא Rap Battle ואיך זה הולך להתנהל? אז הינה מה שחשבתי שאפשר לעשות.

אז בגלל זה לא נתתי קרדיטס לאף אחד... כי גם אני לא המצאתי את הראפ באטטל ובלי להעליב אני חושב שגם אתם לא....

והכוונה של המשפט הזה הוא שאני לא חושב שעשו דבר כזה באיוונט בגייל אז זה למה חשבתי שזה רעיון טוב.

נערך על ידי NadavOhana
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

mastersplinter
  • Aviv Hazan
  • 78
  • 296 הודעות
לפני 11 דקות NadavOhana אמר:

האם קראתם את האשכול עד הסוף? אני כולה שאלתי האם זה יכול להיות רעיון טוב לעשות את זה באיוונט ולא ביום יום...

אז בגלל זה לא נתתי קרדיטס לאף אחד... כי גם אני לא המצאתי את הראפ באטטל ובלי להעליב אני חושב שגם אתם לא....

והכוונה של המשפט הזה הוא שאני לא חושב שעשו דבר כזה באיוונט בגייל אז זה למה חשבתי שזה רעיון טוב.

אולי זה לא אווינט אבל כל יום כמעט מעל 20 איש היינו עושים וזה עבד מציון והביא הרבה אנשים לשרת אז כן זה קצת רעיון שלנו זה לא משנה אווינט בגייל או משהו 

עדיין מעניין לראות איך תעשו אתזה

וזה עוד היה לפני אקספוקס 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Yarin
  • Yarin
  • 200
  • 1.3k הודעות
לפני 2 שעות OriMatrif אמר:

זה לא רעיון לא שלך לא של מורדכי ולא של נדב (למרות שהוא לא אמר שהוא המציא את זה) זה עוד מלפני שנה ואפילו יותר שאקסופוקס היה מנהל את הפאן ובאיוונטים היה את זה באופן קבוע אתה יכול לשאול את מי שהיה משחק באותה תקופה אז אל תקח את כל הקרדיט אליכם 

התקופה :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Mordehai
  • Mordehai
  • 60
  • 314 הודעות
לפני 2 שעות NadavOhana אמר:

נדב אני לא יודע איך לא ידעת עד עכשיו אבל כל פעם שעשיתי ראפ באטל בשרת הייתי מביא 2000 קרדיטים לזוכה, אז בתכלס זה היה איוונט גם אז

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gu4rdian אח בלב
  • אילאי
  • 198
  • 1.8k הודעות

עשיתי כן כי אפשר שהיה משהו מזה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
(נערך)
לפני 13 שעות Mordehai אמר:

נדב אני לא יודע איך לא ידעת עד עכשיו אבל כל פעם שעשיתי ראפ באטל בשרת הייתי מביא 2000 קרדיטים לזוכה, אז בתכלס זה היה איוונט גם אז

סבבה אני ידעתי שאתם עשיתם את זה וזה סבבה לגמרי אבל אני לא רציתי לתת לאף אחד קרדיטס בגלל שאני לא חושב שעשו את זה באיוונט מלא של הגייל עם משחקים וכול השטויות האלו לא התכוונתי שאדמינים מארגנים ראפ באטטל ואז הזוכה מקבל קרטיס אלה איוונט מאורגן מההתחלה....

בגלל זה לא רציתי לתת לאף אחד קרדיטס בגלל שגם אקסטאפוס מנהל שרת הפאן לשעבר היה עושה את זה באיוונט של הפאן וממנו קיבלתי את הרעיון....

וגם אני לא מבין מה הבעיה בזה שלא נתתי זכויות לאף אחד אני גם לא נתתי לעצמי אז לא צריך לקפוץ בראש זה כולה רעיון שרק רציתי לשאול אם זה יתפוס או לא. 

@mastersplinter אני רק רוצה להגיד לגבי התגובה שרשמתה אתה יודע שזה לא נכון אז בבקשה אל תרשום דברים כאלו אם אתה יודע את האמת....באמת אחי.

נערך על ידי NadavOhana
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 21 שעות Shtoota אמר:

לא יתפוס

תודה על הדעה!

לפני 22 שעות Jeremy אמר:

גם הם פרשו

אתה חושב?:ohh:

לפני 16 שעות kenny_omega אמר:

אני בעד יכול להיות נחמד נראה איך זה יהיה.

תודה על הדעה!

לפני 20 שעות Agento אמר:

שווה לתת צ'אנס

תודה על הדעה! וכזאת תגובה אני מצפה שהוא לא יודע אם זה הולך להיות טוב או רע אבל שווה לתת צ'אנס זה למה האשכול הזה נועד  

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RyZ
  • ROI C
  • 1321
  • 4.2k הודעות
לפני 2 דקות NadavOhana אמר:

תודה על הדעה! וכזאת תגובה אני מצפה שהוא לא יודע אם זה הולך להיות טוב או רע אבל שווה לתת צ'אנס זה למה האשכול הזה נועד  

אם אתה מצפה לתשובה כזאת, אז למה כל האשכול הזה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
(נערך)
לפני 2 דקות RyZ אמר:

אם אתה מצפה לתשובה כזאת, אז למה כל האשכול הזה?

כדי לראות חוות דעת של אחרים...

אבל התגובה שלו ספציפית אני אוהב בגלל סיבה אחת שהוא לא יודע אם זה הולך להיות טוב או לא אבל הוא בכול זאת נותן צ'אנס....

נערך על ידי NadavOhana
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...