עבור לתוכן

באן מספר #3

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Played
  • 10
  • 17 הודעות
בוא נסגור את הנושא;

לאדמינים שהביאו לשחקן באן - יש הוכחה שהוא משתמש בצ'יטים? קובץ דמו או סרטון עם r_drawothermodels 2 יכולים לשמש כהוכחה.

יש לכם 24 שעות לספק הוכחות או שהבאן של השחקן נמחק.

מבחינה היגיונית זה לא סביר ששחקן שמשחק כל כך הרבה זמן כמוני יהיה פתאום צ'יטר בפאבליק בלי קשר למשתמש שאני משחק איתו. יש לי כבר 14 שנים ניסיון בכל הגרסאות של CS ביחד, שיחקתי בשביל הכיף אבל בכל זאת אתה צובר דברים כמו ידע של קריאת המשחק ואיך היריב סביר להניח יפעל במצבים מסויימים.

כבר מלפני שנים הייתי מפציץ בפאבליק ב1.6, אז האדמיינים לא היו כל כך קלים על אצבע הבאן כי היו יותר שחקנים פעילים כלומר יותר שחקנים טובים גם בפאבליק. כמה תמונות נחמדות של תוצאות מלפני 5+ שנים ב1.6:

http://imgur.com/a/FLGtP

אף פעם לא קיבלתי באן בשרתים הספציפיים האלו כי היה סטאנדרט מסויים שהיה צריך לעמוד בו ככה שזה היה מביך להביא סתם באן לשחקנים טובים ואדמיינים שהיו נותנים באן סתם היו נענשים.

אני רק רוצה להגיד משהו בנוסף בקשר לדמו ותפיסה של צ'יטרים, אני מבין בזה היטב ויודע איך לתפוס צ'יטרים בוודאות גבוהה (לא סתם אומר את זה בניגוד לאנשים מסויימים), עכשיו כשזה לא בטוח אם השחקן צ'יטר הדרך הנכונה לפעול זה לתת לו את יתרון הספק ולבדוק אותו באופן ניטרלי. הרבה פעמים אנשים מגיעים מנקודת מבט שהם בודקים צ'יטר ומאשימים אנשים סתם, ואני יכול להגיד בוודאות ששחקן כמו האדמיין הזה שהיה צופה בדמו של שחקן טוב יותר ממני היה סביר להניח מאשים אותו בצ'יטים. לא כולם יודעים לבדוק באופן נכון אם זה לא מישהו שקוף מאוד מאוד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 19
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

Le Dude
  • 10
  • 561 הודעות
בוא נסגור את הנושא;

לאדמינים שהביאו לשחקן באן - יש הוכחה שהוא משתמש בצ'יטים? קובץ דמו או סרטון עם r_drawothermodels 2 יכולים לשמש כהוכחה.

יש לכם 24 שעות לספק הוכחות או שהבאן של השחקן נמחק.

ובינתיים השחקן סובל בגלל טעות שהאדמינים לא מקבלים עליה אפילו נזיפה

תורידו לו לפחות במידת הצורך תחזירו אבל מסכן הבן אדם סך הכל בא לשחק והוא חוטף באנים על ימין ועל שמאל בלי סיבה

עצוב שזה מה שאדמינים מתרכזים בו במקום לטפל בשחקנים שעושים בעיות בשרתים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nos
  • 10
  • 1 הודעות

כל כך הרבה בולשיט והתייפייפות שאני צריך להירשם לפורום על מנת להגיב כאן.

שמע אח שלי, אתה יכול להמשיך לדבר רהוט מפה ועד ההודעה החדשה, כל פעם שאתה תשחק עם צ'יטים ואני אהיה בסרבר, אני אקלוט את זה בשנייה.

בינתיים כל אחד ששיחק בפאבליק והיה עם צ'יטים ישר שמתי לב, ככה שאתה לא יוצא דופן או משהו, אתה רק אחד מיני צ'יטרים רבים שחיים בסרט שהם לא הכי שקופים בעולם.

ותאמין לי שאני לא ממהר לקרוא למישהו צ'יטר, כי אם אני טועה זה פאדיחה בשבילי. מזל שעד עכשיו עוד לא טעיתי.

ובמידה ואתה מתכוון לענות לי, לך תביט כמה דקות במראה לפני שאתה מנסה לערבב כפית.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Played
  • 10
  • 17 הודעות
כל כך הרבה בולשיט והתייפייפות שאני צריך להירשם לפורום על מנת להגיב כאן.

שמע אח שלי, אתה יכול להמשיך לדבר רהוט מפה ועד ההודעה החדשה, כל פעם שאתה תשחק עם צ'יטים ואני אהיה בסרבר, אני אקלוט את זה בשנייה.

בינתיים כל אחד ששיחק בפאבליק והיה עם צ'יטים ישר שמתי לב, ככה שאתה לא יוצא דופן או משהו, אתה רק אחד מיני צ'יטרים רבים שחיים בסרט שהם לא הכי שקופים בעולם.

ותאמין לי שאני לא ממהר לקרוא למישהו צ'יטר, כי אם אני טועה זה פאדיחה בשבילי. מזל שעד עכשיו עוד לא טעיתי.

ובמידה ואתה מתכוון לענות לי, לך תביט כמה דקות במראה לפני שאתה מנסה לערבב כפית.

בוא נדבר דוגרי, אתה מנסה כרגע להשפיע לנסות להעיף מישהו שהוא לא צ'יטר, עכשיו אני לא יודע מה הבעיה שלך, לא בוגר או מה אבל אתה יוצא מטומטם.

אני משחק כבר 14 שנים ואתה בא ומזיין פה תשכל, אתה צריך להבין שעשית טעות במקום ללכת ראש בקיר, זה גם לא טעות כזאת רצינית סך הכול המשתמש היה private אז כן למי אכפת בתכלס להאשים, אבל לפחות עכשיו יכולת להבין שטעית.

בנוסף בניגוד אליך כשאני בודק מישהו אני באמת בודק אותו, אתה לא טרחת אפילו להיכנס לspec ולראות אותי משחק, שזה כבר מאוד עלוב שלמרות זאת אתה עוד בא ואומר את זה.

אתה יכול לעקוב אחרי המשתמשים שנים ותראה שלא יהיה שום וואק, לא יודע איזה צ'יטים אתה חושב שיכולים להיות במצב כזה, בדימיון שלך אתה רואה אותי משלם על צ'יטים פרטיים ומשחק קסואל אה?

אגב אמרתי שהיית הכי טוב בשרת אבל זה לא אומר שאתה שחקן טוב או משהו כזה בסטאנדרטים הגבוהים ככה שמה שאתה אומר זה סתם עוד דעה של שחקן רגיל.

קיצור עוף מפה אתה מעצבן אותי עם הטמטום הזה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

shavit
  • shavit
  • 96
  • 1k הודעות

Played, ירד לך הבאן כי אין שום הקלטה (וידאו/dem file) המוכיחה שאתה צ'יטר - למרות שלשחק טוב על סמארף יותר מאשר על שחקן ראשי זה מחשיד.

לצוות שרת הקזואל: התקנתי בשרת anti-wallhack, השרת לא הולך לשלוח לשחקנים את הקרודינאציות של שחקנים אחרים כל עוד הם מאחורי קירות.

זה מעלה קצת את הvar בשרת אבל זה הכרחי כדי למנוע מקרים של צ'יטרים.

שים לב: אם כן השתמשת בצ'יטים ויהיה משהו שיוכיח את זה נגדך, הבאן שלך יחזור. נקווה שלא :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים