עבור לתוכן

כמה דברים מפגרים בjail

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

1Bumps
  • 11
  • 0 הודעות
אוקיי, אם זאת וונטה שאי אפשר לצאת ממנה אז מה הבעיה?

ואתה צודק באופן חלקי בקשר לריספאון, ננסח בקרוב חוק שאומר בדיוק מה מותר ומה אסור אחרי ריספאון.

דמיין מצב שבו 2 אנשים חיים, אחד תקוע השני בבידוד.

הסיטי מחפשים אותו 5 דקות בשביל מה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

יוצר/ת האשכול EPICpompa
  • lkljl
  • 15
  • 220 הודעות
דמיין מצב שבו 2 אנשים חיים, אחד תקוע השני בבידוד.

הסיטי מחפשים אותו 5 דקות בשביל מה?

וגם הרבה פעמים הבן אדם התקוע חופר במיק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1Bumps
  • 11
  • 0 הודעות
וגם הרבה פעמים הבן אדם התקוע חופר במיק

חחחחחחחחחחחחחחח זה כבר משהו אחר, לא רק מי שתקוע שם חופר, יש הרבה ילדים חופרים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MoriAss
  • מורי
  • 101
  • 1.1k הודעות
(נערך)
1.המלח אמר-לפעמים הסיטי אומרים המלח אמר במקום המלך אמר וזה לא מובן במיוחד עם לסיטי יש מיק גרוע

2.אסור למרוד אחרי ריספאון-אני אוהב למרוד ואני לא מבין למה אסור למרוד אם קיבלתי ריספאון וכולם עדיין בתאים

3.מותר למישהו בלי מיק להיות בסיטי-אנשים שאין להם מיק ואנשים עם מיוט לא אמורים להיות בסיטי כי גם ככה הם לא יכולים להגיד חוקים

4.כל פעם יש אותם סיטי-כל פעם מזמינים אותם אנשים לסיטי ולא נותנים לאנשים אחרים להיות אני מציע שאסור שאותו בן אדם יהיה בסיטי יותר משלוש פעמים לשש סיטי או משהו כזה

5.נותנים לחזור-מתי שמישהו מורד אנשים מתים במשחקים הוגנים ולמורד פשוט נותנים לחזור למרות שהם מרדו

6.אדמינים מדברים-שמתי לב שיותר מידי אדמינים מדברים מתי לא צריך:

בהתחלת ראונד-התחלת ראונד זה 15 שניות שכולם אמורים להיות במיוט אבל לפעמים האדמינים מדברים ומפרעים

מתי שמתים-אדמינים אמורים לדבר רק אם היה פרי קיל או משהו שקשות לאדמינים ולא סתם להפריע והלתלונן על איך שהרגו אותם

7.medic-לפעמים הסיטי עושים damage בטעות או בכוונה ועם אתה מבקש מדיק הם אומרים שתקבל עם יהיה צריך משהו שדורש חיים מלאים אבל זה יוצא מפגר כי עם הורידו לך hp בלי סיבה בהתחלה אז אתה לא תוכל למרוד

8.obama fake vent=slay

1. אין מה לעשות כל אחד והמיקרופון שלו ולכן יש את הנבחר שיבחר את מי שיידבר (אם אתה לא מבין את מי שמדבר אתה מוזמן להעיר להם על זה)

2. מותר לך למרוד אחרי ריספאון כאשר אתה מגיע לאזור שאליו אמרו לך להגיע, אם קיבלת ריספאון לפני פתיחת תאים- אין מקום להגיע אליו ואתה כבר נמצא במקום בו אתה צריך להיות כלומר מותר לך למרוד

3. כל הרעיון בשרת שלנו זה שכולם שווים וזה אומר שלכל אחד מגיע להיות סיטי

(גם לאלו שאין מיקרופון) ולכן יש חוק שאומר שסיטי בלי מיק חייב לבחור לפחות 2 סיטי בעלי מיק

כאשר נשארו רק סיטי שאין להם מיק הם יקבלו סליי

4. כל שחקן שנבחר זכותו לבחור מי שהוא רוצה להיות איתו בקבוצה

5. המורד יכול לחזור רק אם כל הסיטי מרשים ואם הם נותנים לו לחזור הם חייבים לתת לכל אחד שרוצה לחזור

6. בשביל מה אני פה?

7. אם הסיטי עושה dmg בכוונה= סיטי באן

אם הוא עשה זאת בלי כוונה ואתה לא עושה משהו שדורש 100 hp אין שום סיבה שהוא יביא לך באותו רגע (חוץ מאשר מרד) בכל מקרה על זה ספציפית אני יחשוב עוד טיפה

8. מעקב

נערך על ידי MoriAss
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול EPICpompa
  • lkljl
  • 15
  • 220 הודעות
1. אין מה לעשות כל אחד והמיקרופון שלו ולכן יש את הנבחר שיבחר את מי שיידבר (אם אתה לא מבין את מי שמדבר אתה מוזמן להעיר להם על זה)

2. מותר לך למרוד אחרי ריספאון כאשר אתה מגיע לאזור שאליו אמרו לך להגיע, אם קיבלת ריספאון לפני פתיחת תאים- אין מקום להגיע אליו ואתה כבר נמצא במקום בו אתה צריך להיות כלומר מותר לך למרוד

3. כל הרעיון בשרת שלנו זה שכולם שווים וזה אומר שלכל אחד מגיע להיות סיטי

(גם לאלו שאין מיקרופון) ולכן יש חוק שאומר שסיטי בלי מיק חייב לבחור לפחות 2 סיטי בעלי מיק

כאשר נשארו רק סיטי שאין להם מיק הם יקבלו סליי

4. כל שחקן שנבחר זכותו לבחור מי שהוא רוצה להיות איתו בקבוצה

5. המורד יכול לחזור רק אם כל הסיטי מרשים ואם הם נותנים לו לחזור הם חייבים לתת לכל אחד שרוצה לחזור

6. בשביל מה אני פה?

7. אם הסיטי עושה dmg בכוונה= סיטי באן

אם הוא עשה זאת בלי כוונה ואתה לא עושה משהו שדורש 100 hp אין שום סיבה שהוא יביא לך באותו רגע (חוץ מאשר מרד) בכל מקרה על זה ספציפית אני יחשוב עוד טיפה

8. מעקב

לא הבנתי מה התכוונת ב8

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MoriAss
  • מורי
  • 101
  • 1.1k הודעות
לא הבנתי מה התכוונת ב8

כשחקן תקוע בוונטה לרוב הוא ייתקע שם וזה ייצור כמה בעיות

הנה כמה סיטואציות שיכולות לקרות:

1. יכול להיווצר מצב שהוא יגיע לlr והדבר היחיד שהוא יוכל לעשות משם זה freeday

2. הוא סתם ייתקע שם והסיטי יחפשו אותו במשך שעה וזה פשוט ייעקב

3. הוא פשוט ייתקע שם כשהשאר מורדים ופחות יתסכל על הקירות

בקיצור אין שום סיבה להשאיר אותו שם למטה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1Bumps
  • 11
  • 0 הודעות

זה בדיוק מה שהוא אמר X_x

"obama fake vent=slay"

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול EPICpompa
  • lkljl
  • 15
  • 220 הודעות

כן זה בדיוק מה שהיתכונתי הבעיה זה שלא עושים סלאי וגם לדעתי צריך להיות סלי אוטומתי אם אתה לא זז יותר מדקה במום קטן מטר על מטר וזה גם יפתור את הבעיה של זה שיושבים בשירותים וזה גם סתם מעקב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MoriAss
  • מורי
  • 101
  • 1.1k הודעות
כן זה בדיוק מה שהיתכונתי הבעיה זה שלא עושים סלאי וגם לדעתי צריך להיות סלי אוטומתי אם אתה לא זז יותר מדקה במום קטן מטר על מטר וזה גם יפתור את הבעיה של זה שיושבים בשירותים וזה גם סתם מעקב

אני ידאג שאדמינים יותר יקפידו על זה

בקשר לסליי אוטומטי

אני לא חושב שזה אפשרי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות

למה SLAY?? מה הבעיה בזה? אם לא הבנתם הווטנה נועדה לשניי דברים אחד לשגר מעל הנשקייה (כן כן לכל הבוטים שלא ידעו) והשניה זה Fail שפשוט הטלפורט לא עובד (וצריך לקחת את זה בחשבון) כי מי שקופץ יודע את ההשלחות או שהוא רוצה למרוד או שהוא יוצא מטומטם.....

הבעיה פה היא אתם (לא אישי,אל תיהיו ריגשי) אתם רוצים שהראונד ילך מהר אפילו מהר מידי,אתם קוראים לLR של שלוש דקות עיכוב (3MIN=180SEC) ואם זה עובר את ה-3 דקות זה SLAY,במקום שחכו דקה תנשמו.....מתתם נכון מרדתם או שהייתם ילדי אל אר והרגו אותכם(זה מה שקורה בסופו של דבר) ועכשיו אתם צופים במורד שכשל להשיג את מה שרצה (אחד שנפל לונטה ציפה שישתגר מעל לנשקייה ולעשות KTOP אך במקום זאת הוא מצא את עצמו שם) ובמקום זה אתם מתעצבנים ורוצים שהוא יקבל סליי או יפסיק "לעכב"!!!!!!!!...... אתם לא יודעים בכלל מזה לעכב (זה נושא אחר להרחבה).

עכשיו אני יענה על מה שמורי רשם:

1.עם הוא מגיע ל-LR הוא בר מזל מכיוון שהסיטי הצליחו להרוג את כל המורדים (שזה בעצם כולם) או שעשו פרי קיל לילדון אל אר המסכן.

אין סיבה שיקבל סליי יש המון דברים באל אר שלא דורשים תזוזה לדוגמא:תחרות קפיצות,פרי דיי,רבל,givelr(למי שרוצה לעשות צחוקים),russian roulette,ועוד כמה שאני לא זוכר. אז זו לא סיבה לתת סליי מפני שאתה לא רוצה את האקשן של השוט פור שוט או את הביהופ (סקריפטים) של הרייס.

2.או שהוא יתקע והסיטי באמת יצטרכו לחפש אותו וזה לגיטי מאוד יש המון שחקני גייל ישנים (הכוונה ששיחקו במפה OBAMA מעל לחמש שעות.....איזה חמש מינימום עשרים)

והם מכירים מקומות בריחה כמו הוונטה או הסקאוט ולכן אין סיבה שלא יעלה על ראשם איפה יכול להתחבא המורד.

בנוסף לכך אני לא בא להגיד שזה יתרון אך יש בשרת גוסטינג ברמה של שיחה ציבורית (אמת לאמיתה) אז אם אתה חושב שזה עיקוב לחכות עד שהודעת הגוסטינג תגיע לסיטי החמוד... אז אתה צריך לעשות סטופר לבדוק כמה זמן לוקח למישו לשרוד בוונטה בראונד בלי סליי (מכניסתו ועד שהורגים אותו...... אם זה למעלה מעשר דקות תן לי פי באן).

3.המורדים יהנו להסתכל על הקיר הוורוד היפיפה הזה.

נ.ב-קצת חפירה אבל מניסיון היותי שנים בשרת הזה הייתי חייב להגיב.

נ.ב.ב-הפי באן אפשרי חחחחחחחחח.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MoriAss
  • מורי
  • 101
  • 1.1k הודעות
למה SLAY?? מה הבעיה בזה? אם לא הבנתם הווטנה נועדה לשניי דברים אחד לשגר מעל הנשקייה (כן כן לכל הבוטים שלא ידעו) והשניה זה Fail שפשוט הטלפורט לא עובד (וצריך לקחת את זה בחשבון) כי מי שקופץ יודע את ההשלחות או שהוא רוצה למרוד או שהוא יוצא מטומטם.....

הבעיה פה היא אתם (לא אישי,אל תיהיו ריגשי) אתם רוצים שהראונד ילך מהר אפילו מהר מידי,אתם קוראים לLR של שלוש דקות עיכוב (3MIN=180SEC) ואם זה עובר את ה-3 דקות זה SLAY,במקום שחכו דקה תנשמו.....מתתם נכון מרדתם או שהייתם ילדי אל אר והרגו אותכם(זה מה שקורה בסופו של דבר) ועכשיו אתם צופים במורד שכשל להשיג את מה שרצה (אחד שנפל לונטה ציפה שישתגר מעל לנשקייה ולעשות KTOP אך במקום זאת הוא מצא את עצמו שם) ובמקום זה אתם מתעצבנים ורוצים שהוא יקבל סליי או יפסיק "לעכב"!!!!!!!!...... אתם לא יודעים בכלל מזה לעכב (זה נושא אחר להרחבה).

עכשיו אני יענה על מה שמורי רשם:

1.עם הוא מגיע ל-LR הוא בר מזל מכיוון שהסיטי הצליחו להרוג את כל המורדים (שזה בעצם כולם) או שעשו פרי קיל לילדון אל אר המסכן.

אין סיבה שיקבל סליי יש המון דברים באל אר שלא דורשים תזוזה לדוגמא:תחרות קפיצות,פרי דיי,רבל,givelr(למי שרוצה לעשות צחוקים),russian roulette,ועוד כמה שאני לא זוכר. אז זו לא סיבה לתת סליי מפני שאתה לא רוצה את האקשן של השוט פור שוט או את הביהופ (סקריפטים) של הרייס.

2.או שהוא יתקע והסיטי באמת יצטרכו לחפש אותו וזה לגיטי מאוד יש המון שחקני גייל ישנים (הכוונה ששיחקו במפה OBAMA מעל לחמש שעות.....איזה חמש מינימום עשרים)

והם מכירים מקומות בריחה כמו הוונטה או הסקאוט ולכן אין סיבה שלא יעלה על ראשם איפה יכול להתחבא המורד.

בנוסף לכך אני לא בא להגיד שזה יתרון אך יש בשרת גוסטינג ברמה של שיחה ציבורית (אמת לאמיתה) אז אם אתה חושב שזה עיקוב לחכות עד שהודעת הגוסטינג תגיע לסיטי החמוד... אז אתה צריך לעשות סטופר לבדוק כמה זמן לוקח למישו לשרוד בוונטה בראונד בלי סליי (מכניסתו ועד שהורגים אותו...... אם זה למעלה מעשר דקות תן לי פי באן).

3.המורדים יהנו להסתכל על הקיר הוורוד היפיפה הזה.

נ.ב-קצת חפירה אבל מניסיון היותי שנים בשרת הזה הייתי חייב להגיב.

נ.ב.ב-הפי באן אפשרי חחחחחחחחח.

1. תלוי מאיפה מסתכלים על זה

2. מצטער להודיע לך אבל זה נקרא לעקב

כששחקן נשאר שם תקוע והסיטי עוצרים את כל הראונד רק בשביל למצוא אותו (כשהוא בעצם תקוע ואין לו שום אפשרות לעשות חוץ מלהסתכל על הקיר) אז זה נקרא עיקוב

כך שאין לנו שום אינטרס להשאיר אותו תקוע שמה ולמשוך עוד איזה 5 או 10 דקות (בזמן שאנשים שמתים משתעממים) מהמשחק בשביל שטויות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
1. תלוי מאיפה מסתכלים על זה

2. מצטער להודיע לך אבל זה נקרא לעקב

כששחקן נשאר שם תקוע והסיטי עוצרים את כל הראונד רק בשביל למצוא אותו (כשהוא בעצם תקוע ואין לו שום אפשרות לעשות חוץ מלהסתכל על הקיר) אז זה נקרא עיקוב

כך שאין לנו שום אינטרס להשאיר אותו תקוע שמה ולמשוך עוד איזה 5 או 10 דקות (בזמן שאנשים שמתים משתעממים) מהמשחק בשביל שטויות

אני מתסכל על זה ממבט של מורד אחד שרוצה להוריד את כל הסיטי עוד לפני שהם פותחים תמיק ואני ברור אפול לונטה ועוד הרבה אחרים גם מורדים וגם כאלה שסתם לא יודעים מזה.

לגביי התגובה השנייה שלך,מצד אחד אתה חושב על זה כעיכוב (אולי נתקלת בהמון מיקרים כאלה ולא רצית שאף אחד יחווה את השיעמום שאתה חווית) ואני מסכים איתך ומכבד את זה אבל מצד שני זה חלק מהמפה אתה לא יכול להרוס משו במפה בעזרת פקודה כלשהי על מישהו ואני בטוח במיליון אחוז שאף אחד לא רוצה ליהיות המישהו הזה.

הסליי הזה גורם לבאלגן הנה דוגמא מישהו קפץ לא הלך לו ואז הוא יודע שלא נשאר לו עוד מה לעשות חוץ מלהגיד את דבריו האחרונים ואיך הוא עושה את זה במיק-צועק,מפריע לחוקים/לסיטי/לאדמין/או לכל שחקן אחר(אבל לרב יש מיוט טי אז לא משנה) ואז נוצרת תגובת שרשרת של מיוט(מפריע לחוקים) פרי קיל(כי אמרו חוקים אך לא שמעו טוב)

סיטי באן(כי אחרי זה יהיה רקורד וקדיש על מי שהרג)וכ'ו.(השניים הראשונים קוראים הרבה....כמעט כל פעם שמישו קופץ).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול EPICpompa
  • lkljl
  • 15
  • 220 הודעות
אני מתסכל על זה ממבט של מורד אחד שרוצה להוריד את כל הסיטי עוד לפני שהם פותחים תמיק ואני ברור אפול לונטה ועוד הרבה אחרים גם מורדים וגם כאלה שסתם לא יודעים מזה.

לגביי התגובה השנייה שלך,מצד אחד אתה חושב על זה כעיכוב (אולי נתקלת בהמון מיקרים כאלה ולא רצית שאף אחד יחווה את השיעמום שאתה חווית) ואני מסכים איתך ומכבד את זה אבל מצד שני זה חלק מהמפה אתה לא יכול להרוס משו במפה בעזרת פקודה כלשהי על מישהו ואני בטוח במיליון אחוז שאף אחד לא רוצה ליהיות המישהו הזה.

הסליי הזה גורם לבאלגן הנה דוגמא מישהו קפץ לא הלך לו ואז הוא יודע שלא נשאר לא עוד מה לעשות חוץ מלהגיד את דבריו האחרונים ואיך הוא עושה את זה במיק-צועק,מפריע לחוקים/לסיטי/לאדמין/או לכל שחקן אחר(אבל לרב יש מיוט טי אז לא משנה) ואז נוצרת תגובת שרשרת של מיוט(מפריע לחוקים) פרי קיל(כי אמרו חוקים אך לא שמעו טוב)

סיטי באן(כי אחרי זה יהיה רקורד וקדיש על מי שהרג)וכ'ו.(השניים הראשונים קוראים הרבה....כמעט כל פעם שמישו קופץ).

כן אבל במפה אין מצנח אתה יכול לשרוד את הנפילה רק עם מצנח וזה לא היה מתוכנן על ידיד היוצר של המפה הרעיון היה שאם אתה נופר ולא מגיע לנשקייה אתה מת מהנפילה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
כן אבל במפה אין מצנח אתה יכול לשרוד את הנפילה רק עם מצנח וזה לא היה מתוכנן על ידיד היוצר של המפה הרעיון היה שאם אתה נופר ולא מגיע לנשקייה אתה מת מהנפילה

כן אבל בגייל יש מצנח ולא יורידו כי זה עוזר לבי הופ ולעוד דברים כמו מרד,ולפי מה שאני יודע אתה לא יכול להשתגר שם אם אתה לא נצמד לצד ימין וזה קצת קשה כשאתה נופל במהירות מעל 250 והמצנח עוזר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול EPICpompa
  • lkljl
  • 15
  • 220 הודעות
כן אבל בגייל יש מצנח ולא יורידו כי זה עוזר לבי הופ ולעוד דברים כמו מרד,ולפי מה שאני יודע אתה לא יכול להשתגר שם אם אתה לא נצמד לצד ימין וזה קצת קשה כשאתה נופל במהירות מעל 250 והמצנח עוזר.

אני לא אומר להוריד אני מנסה להסביר שאתה לא אמור להגיע לשם וזה שאתה יכול זה באג אז שפשוט יעשו על זה סלי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם