עבור לתוכן

פשוט לא

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Senor
  •  .
  • 189
  • 639 הודעות
לפני כעת shahar3690 אמר:

כול אדמין אומר שהוא רוצה שינוי בשרת

מודים ופלאגינים לא חסר בעולם

אתה הבאת אתר שיש שם מלא אז למה לא מוספים לשרת את המודים האלו ?

אני חשוב עם תכניסו את המודים האלו השרת היה מלא...

בקהילה אחרת יש שם מלא מודים כמו לשים ספר על הראש ועד שהיה ליידך כלב קטן

ויש שם קרייזי נייף וכו וזה מודים ממש טובים אשמח אם תכניס לפחות מוד אחד חדש לשרת :) 

כל המודים שרשמת אין בעיה להוסיף, רק תציע, אני יכול להוסיף את כל זה עכשיו רק עם תציע.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 29
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות

אם*

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
לפני 2 דקות Mega4U אמר:

הימורים בקרדיטס גם יתן ענין אין מצב לזה? 

@Senor

לא יתנו היה מלא בקשות לזה אבל זה לא יקרה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Senor
  •  .
  • 189
  • 639 הודעות
לפני 3 דקות Mega4U אמר:

@Senor

אני די בטוח שזה לא יתווסף בגלל הוראה מהנהלת הקהילה, אבל חשבנו על פתרון חלופי שאני די בטוח שיהיה יותר כיף, אני אעדכן בימים הקרובים מבטיח.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Zpower
  • זיו
  • 153
  • 2.7k הודעות
לפני 3 דקות Mega4U אמר:

@Senor

לא נוסיף הימורים בקרדיטס, אבל נוסיף המון דברים שקשורים לקרדיטים בקרוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני 49 דקות N3ON אמר:

היי, קודם כול תודה שאתה מאחל לי בהצלחה מעריך את זה.
לגבי זה, אני תאמת אף פעם לא ראיתי אותך בשרת, ואתה לא יודע מה אני עשיתי בקהילה.
בכול מקרה אני יודע איך להסתדר והכול בסדר.

אני בין הוותיקים בקהילה(שנה,שנה וחצי) ואני שיחקתי גייל ופאן כנראה היית אדמין בסארף או מנהל פורום מדיה....

לפני 43 דקות ofek.sharabi אמר:

אני לא נותן מיוטים סתם אוקיי? ומה אני חושב שאתה כרגע עושה זה שאתה פשוט ירדת מאדמין ומאז עושה בעיות ומתלונן על כל דבר קטן! ישלך בעיה איתי תבוא תגיד ב-4 עניים

לא הורידו אותי מאדמין על אביוזים אפילו פעם אחת....זאת היתה החלטה שלי לפרוש מאדמין כי נמאס ליהיות גננת.

אתה לעומת זאת רב הפעמים שירדת זה מאביוזים,פרסום קהילה,סקאמים(לפי מה שאנשים אומרים),וגם קיבלת אחד על סקריפטים ממה שזכור לי.("אדמין צריך ליהיות עם עבר נקי בקהילה XD").

לעשות בעיות אתה אומר,אני אומר להינות וגם אם זה יבוא על חשבון אדמין מתנשא שעושה מיוטים כל דקה.

לבוא לדבר איתך ב-4 עניים זה בזבוז זמן,כי א' זה לא ארבע עניים זאת התמונת הנטי שלך וב' אתה כנראה תקלל אותי כמו כל אדמין אחר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות
לפני כעת kobi אמר:

אני בין הוותיקים בקהילה(שנה,שנה וחצי) ואני שיחקתי גייל ופאן כנראה היית אדמין בסארף או מנהל פורום מדיה....

לא הורידו אותי מאדמין על אביוזים אפילו פעם אחת....זאת היתה החלטה שלי לפרוש מאדמין כי נמאס ליהיות גננת.

אתה לעומת זאת רב הפעמים שירדת זה מאביוזים,פרסום קהילה,סקאמים(לפי מה שאנשים אומרים),וגם קיבלת אחד על סקריפטים ממה שזכור לי.("אדמין צריך ליהיות עם עבר נקי בקהילה XD").

לעשות בעיות אתה אומר,אני אומר להינות וגם אם זה יבוא על חשבון אדמין מתנשא שעושה מיוטים כל דקה.

לבוא לדבר איתך ב-4 עניים זה בזבוז זמן,כי א' זה לא ארבע עניים זאת התמונת הנטי שלך וב' אתה כנראה תקלל אותי כמו כל אדמין אחר.

תעשה מה שאתה רוצה תחשוב מה שאתה רוצה אני לא מתערב בכלום בעיה שלך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
(נערך)

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2470206

יש מצב שתוסיפו את זה? אני חושב שזה יתן שווי יותר טוב לסקינים. (כלומר, ברגע שאתה קונה סקין כרגע- אתה לא יודע אם יש לך אותו ואתה צריך לשאול אחרים, עם זה אתה לא תצטרך. וגם זה יהיה יותר יפה ויתן יותר שווי לסקינים)

לא התכוונתי למוד הספציפי הזה, התכוונתי שרואים ידיים לסקינים שאתה קונה.

נערך על ידי Nah
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Senor
  •  .
  • 189
  • 639 הודעות
לפני 2 דקות Nah אמר:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2470206

יש מצב שתוסיפו את זה? אני חושב שזה יתן שווי יותר טוב לסקינים. (כלומר, ברגע שאתה קונה סקין כרגע- אתה לא יודע אם יש לך אותו ואתה צריך לשאול אחרים, עם זה אתה לא תצטרך. וגם זה יהיה יותר יפה ויתן יותר שווי לסקינים)

לא התכוונתי למוד הספציפי הזה, התכוונתי שרואים ידיים לסקינים שאתה קונה.

אבדוק את זה על השרת הפרטי שלי אעדכן את המנהלים ונבדוק עם זה עובד.

תודה על ההצעה יהודה, פעם הבאה באשכול חדש.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות
לפני 1 שעה Zpower אמר:

טוב, אז בגלל שפעם קודמת ראיתי את האשכול רק כשכבר היו משהו כמו 20 תגובות והוא היה נעול, אנצל את ההזדמנות להגיב עכשיו על הכל.

אנחנו מודעים לכל הבעיות עם השרת: על האדמינים הלא פעילים, על זה שכבר אין אנשים כמו שהיה פעם, לאביוזים שקורים בשרתים, לקטע שבו נותנים באנים ועונשים על דברים שלא קשורים לקהילה,

וכמובן גם הקטע שהגייל לא מתחדש.

ואני אכתוב לכם עכשיו בדיוק את מה שאנחנו עושים כבר המון זמן כדי לנסות לשפר כל אחת מהתופעות האלו:

1. המנהלים עובדים קשה כדי לראות מי פעיל ומי לא, אבל זה לא ממש פשוט, כי גם המנהלים לא פה 7\24, וקצת קשה לסמוך על כל המערכות האלו שיש באינטרנט שסופרות שעות..

זה תהליך שלוקח לא מעט זמן, כי המנהלים משתדלים לעשות את המהלך הנכון, מצד אחד לא להוריד אדמין טוב, אבל מצד שני לא להשאיר אדמין לא טוב.

2. אנשים לא נמצאים לרוב בגלל כל הסיבות שנתת, וכל הדברים שעליהם אתה מתלונן, ולכן האנשים יחזרו ברגע שיהיה כיף יותר לשחק וכל הבעיות יפתרו.

3. כל האביוזים האלו בטיפול יום-יומי על ידי המנהלים, שוב אני אומר- לא רוצים לקבל החלטה שגויה, ולכן נותנים לאדמין 'אזהרה', ולרוב האדמין לא חוזר על אותה הטעות יותר.

לגבי האביוזים מחוץ לשרתים, כבר פתחנו לא מעט אשכולות לצוות על כל המקרים האלו ואיך להתמודד איתם בלי להעניש, ובמידה וזה קורה שוב אני מבקש שתתלונן, אתה מוזמן אפילו לשלוח לי בפרטי ואני אטפל. אנחנו מתאמצים מאוד כדי למנוע את המקרים האלו שבהם אדמינים מענישים על דברים שלא קרו בתחומי הקהילה.

4. הגייל לא מתחדש בגלל שהזמן שיש למנהלים שבו הם יכולים גם לחשוב על איך לחדש את השרת, מבוזבז על דברים שטוטיים, כמו תלונות לא מוצדקות, טיפול באדמינים ועוד..

ההנהלה כרגע עובדת על חידושים שיורגשו בכל השרתים, ואנחנו מתאמצים לשחרר את החידוש בהקדם האפשרי, אבל זה יקח קצת זמן..

את כל מה שכתבתי למעלה כתבתי כדי לתת לך מענה "זמני", אבל אל תחשוב שאני לא מסכים איתך! אתה צודק לגמרי!

האדמינים לא פעילים, וכבר אין אנשים בשרתים, ויש המון אביוזים! ואנחנו נטפל בהכל! אבל אני חייב שתבינו שזה דבר שלוקח זמן, ואני לא יכול לפקח על כל דבר שקורה בקהילה, אבל בעקבות אשכול זה, אני אישית אשים עיין על שרת הגייל ואדאג שכל הדברים שאתם מרגישים שלא טובים בשרת יטופלו.

אני מאוד מתנצל שהחוויה שלכם נפגעת בגלל דברים רבים שקורים בשרת, ואנחנו נטפל בהכל.

אקספאונק משחק אולי פעמיים בשבוע אלוהים יודע למה העלו אותו 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Mega4U
  • נועם
  • 154
  • 507 הודעות
לפני כעת doron אמר:

אקספאונק משחק אולי פעמיים בשבוע אלוהים יודע למה העלו אותו 

גם הוא לא יודע

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים