עבור לתוכן

שרת גייל נהרס!

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני כעת xPawNek* אמר:

@kobi

2.אקספאונק לא מתפקד.

תקשיב אחי אני מתפקד זה אתה לא נכנס כמעט לשרת ואם אתה נכנס אתה חלק מהבעיות...

חלק קטן כמו שאומר לאדמין שאסור לך לעשות מיוט טי אחרי שסיטי אומרים חוקים או משהו כזה....ואז הוא נותן לי מיוט.

אני לא מקלל אותך או משו כזה(אלא אם כן אתה דורש את זה ואומר "קובי בוא תקלל אותי").

וגם אחר כך אנלא הולך להספים תפורום בתלונה על זה שילד משתמש באוטו באקסטאב למרות שהוא לא.....

ואיך זה שתסביר לי שחבר שלי משחק בשרת כמעט מלא(20-30 איש) במשך שעתיים אין אדמין.

אני לא מתחבר כיוון שאני עובד(גייבן לוקח הכל....),אבל אין סיבה שלא יהיה אדמין בשבת(לפחות לא אחד).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות

@NadavOhana תבוא תנעל כאן

ותעשה שיחת חירום קטנה אם הסגל של השרת לא יכול להיות שכאלו דברים יהיו וימשיכו

ואני אומר את זה בתור שחקן ואדמין יחסית וותיק שגם אצלי בשרת לא הייתי נותן שיקרא דבר שכזה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xPawNek*
  • xPawNek
  • 13
  • 60 הודעות

בימי שישי אתה יוצא עד מאוחר???

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
לפני 1 דקה Scrab אמר:

טוב תקשיבו. בתור שחקן ותיק בגייל שכמעט ולא נכנס ולא נוגע במחשב אני שם לב לאדמינים טובים מאד.

אני לא רוצה שהאשכול יתפתח מדיון לאינתיפאדה אז מצדי אפשר לנעול.

Image result for flatterer meme

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xPawNek*
  • xPawNek
  • 13
  • 60 הודעות

@kobi??

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Azure
  • טל
  • 845
  • 5k הודעות
לפני כעת Nah אמר:

Image result for flatterer meme

אני לא חנפן. תאמין לי שאם הייתי חנפן הייתי מקבל תפקיד הרבה יותר גבוה בקהילה. יש אנשי צוות שאני לא סובל (ולפעמים זה מתגלגל לריבים).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xPawNek*
  • xPawNek
  • 13
  • 60 הודעות

@Nahגם בשרת אתה מתחכם עכשיו גם פה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

N3ON
  • ירין
  • 51
  • 121 הודעות
לפני 17 דקות kobi אמר:

קיבלת גם צופר באן לשלושה ימים עם הודעה ביי ביי(כנראה הבהצלחה שאיחלתי לך לא הלך).

ירדתי עקב ריב עם הראל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
לפני כעת Scrab אמר:

אני לא חנפן. תאמין לי שאם הייתי חנפן הייתי מקבל תפקיד הרבה יותר גבוה בקהילה. יש אנשי צוות שאני לא סובל (ולפעמים זה מתגלגל לריבים).

אז סמוך עליי שאם היית משחק בגייל הרבה זמן כפי שאתה טוען(שלפי מה שאני זוכר שחקת בכלל בחופש הגדול, אז לא הבנתי איך אתה משחק פה הרבה זמן שקובי משחק פה מההתחלה של הקהילה בגייל) היית מבין שיש הרבה אנשי צוות בגייל שאתה לא סובל. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני 2 דקות Dragonborn אמר:

תקשיב אם הייתי מנה ל הייתי עושה משטר קצת קשה לפי חומרת המצב

אין דבר כזה שילד או נער או מבוגר מי שלא יהיה שיהיה בשרת ויתחיל לתפוס יותר מידי מהגר של אומץ כי פנים אל פנים אף אחד לא יהיה מסוגל לדבר כמו שפותחים את המיק בשרת כולם צבועים אני רוצה לראות ששחקן שנתתי לו באן לוחדש (וזה קרה שנתתי באן כזה) יבוא וידבר אלי ככה פנים אל פנים הוא פשוט לא ידבר הוא ישתוק כמו דג

לפני 8 דקות Dragonborn אמר:

אני לא משחק הרבה בשרת אבל לפי מה שאני רואה על החברים שלי שמשחקים ואיך שאני רואה את זה עכשיו צריך לעשות עכשיו משהו רציני לקחת את כל האדמינים לשיחה בדיסכורג אם המנהל ולהיכנס על סמוי פשוט כולם וכל מי שעושה בעיות באותו הרגע להעניש מבלי שהם ידעו ממי מבלי לרחם זה אמר ככה אבל הוא הגיב ככה לא!!!

מי קשוא למצב כל שהוא של אי סדר מקבל עונש לא פחות ממי שגרם לזה וזה לפי דעתי

לפי מה שהבנתי מההודעה שלך אתה מתכנן מבצע צבאי של האדמינים ואתה תיהיה המפקד מהלך המבצע יהיה להיכנס עם שם בדוי ושמטרתו של המבצע יהיה לגרום לשרת להפוך לדגים..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xPawNek*
  • xPawNek
  • 13
  • 60 הודעות

@kobi לפחות הוא מנסה לעזור ולא להרוס

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות
לפני כעת kobi אמר:

לפי מה שהבנתי מההודעה שלך אתה מתכנן מבצע צבאי של האדמינים ואתה תיהיה המפקד מהלך המבצע יהיה להיכנס עם שם בדוי ושמטרתו של המבצע יהיה לגרום לשרת להפוך לדגים..

לא דגים אבל גם לא חיות זה ניראה לך נומאלי המצב הקיים אני מקווה שיש לך היגיון שלא יכול להיות שאני מגזים אבל אם מבצא צבאי זה מה שצריך כדי לתקן את המצב בקיים אז כן אין לי בעיה להוביל אותו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני 5 דקות xPawNek* אמר:

בימי שישי אתה יוצא עד מאוחר???

כן עם בחורות וודקה וחדר בצפון,ואתה?

נראה לך? אני משחק בקונטר או לומד זה כזה פשוט.

ואתה ששואל את זה כנראה יוצא והדבר הכי חריף שעשיתם זה פוקמון גו עד שלוש בבוקר ככה שעדיין אתה קם באיזה ארבע אחר הצהוריים ויש זמן פנוי בשבת.

אולי אתה גם יוצא בשבת בלילה?פששש

אדמין בגייל שהוא חיית לילה חזקקקק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
ציטוט

@kobi לפחות הוא מנסה לעזור ולא להרוס

מי שפתח את התלונה לקח אנשים שעושים בעיות בכוונה לסיטי כדי שיהיו לו עוד ראיות לרקורד, הוא בקלות יכל לקחת אנשים שלא עושים בעיות, להגיד פותח מיק מת ובשנייה שהם רבים להרוג אותם ולהריץ סיטי נורמלי.

וסמוך עליי שקובי לא בא לפה כדי לעשות בעיות ולהטריל, אכפת לו מהשרת הזה בדרך המיוחדת שלו. הוא טיפה מגורה בגלל שאנשים שלא התחברו נהיו אדמינים אבל טוב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני כעת Dragonborn אמר:

לא דגים אבל גם לא חיות זה ניראה לך נומאלי המצב הקיים אני מקווה שיש לך היגיון שלא יכול להיות שאני מגזים אבל אם מבצא צבאי זה מה שצריך כדי לתקן את המצב בקיים אז כן אין לי בעיה להוביל אותו

כן המפקד!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• MeowDevil נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...