עבור לתוכן

שרת גייל נהרס!

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

xPawNek*
  • xPawNek
  • 13
  • 60 הודעות
לפני 7 דקות kobi אמר:

לפני 10 דקות kobi אמר:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xPawNek*
  • xPawNek
  • 13
  • 60 הודעות
לפני 11 דקות kobi אמר:

כן עם בחורות וודקה וחדר בצפון,ואתה?

נראה לך? אני משחק בקונטר או לומד זה כזה פשוט.

ואתה ששואל את זה כנראה יוצא והדבר הכי חריף שעשיתם זה פוקמון גו עד שלוש בבוקר ככה שעדיין אתה קם באיזה ארבע אחר הצהוריים ויש זמן פנוי בשבת.

אולי אתה גם יוצא בשבת בלילה?פששש

אדמין בגייל שהוא חיית לילה חזקקקק

חיית לילה וגם דואג לשרת מה אתה אומר נכון גדול?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות

teach me senpai

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות

נכנסתי לשרת ממזמן עוד בחופש סיטי מתחיל להגיד חוקים כל כך הזוים שהסיכויים שלך להישאר חי גם אם אתה ילד lr נמוכים מאוד. 

לא כיף כבר בגייל יותר מדי בעיות אדמינים שלא שמים עליך זין עשרים ילדים מדברים באותו הזמן פריקילים כל ראונד ועוד אלף דברים 

אתה פשוט מזוחיסט אם אתה נכנס לגייל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Azure
  • טל
  • 845
  • 5k הודעות

טוב אני רואה שהאשכול הזה הוא גפ ספאם ומתפתח פה ריבים בין אנשים. @NadavOhana אתה יכול לנעול?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kobi
  • אופק
  • 158
  • 298 הודעות
לפני 6 דקות xPawNek* אמר:

@kobiכן אני יוצא עד שלוש בבוקר אבל לא פוקימון גו אני מסתובב אם חברים יושבים מדברים וצר לי להגיד לך שיש חיים מאוחרי המחשב ושיעורים וכנראה שההורים שלך לא אומרים לך מדי פעם צא מהמחשב.....וזה עצוב

אתה זה שעם 75 שעות בשבועיים על המחשב,מה אמא אומרת עכשיו.

צפסיקו לרשום את ההודעות האלו שמוציאות אותי רע כאילו אני בא לעשות בכוונה, אבל לא.

לפני 3 דקות xPawNek* אמר:

אז שינסה ויתגבר על ההתגרות שלו וישחק כמו שחקן ורגיל ולא יקשה על האדמינים ויתחכם איתם

אנלא מקשה על האדמינים אני מראנ להם איפה הם טעו ומציע להם דרכים איפה להשתפר, זה שאתה רואה את זה כדרך להתחכם ולהציק זה בגלל שאתה לא מוכן להפתח ולהודות בטעויות שלך כמו בן אדם בוגר. אבל רק כאשר מורידנם אותך מאדמין אתה מבין במה טעית.( 3 פעמים ממה שהבנתי ממך).

לפני 7 דקות Dragonborn אמר:

חברה דייייי!!!!!!!!

זה כבר נוסה שיחה שלא מעניין פתחו אשכול על השרת במקום לריב כמו זוג נסוי זה יוצא ככה וזה עושה ככה דברו ותעלו דברים של השרת ןאם אתם לא מעוניינים אז אל תגיבו זה אשכול שאסור להתעלם מימנו

מסכים, אתה רצית שאני אציע עזרה? סבבה.

ראשית צחיק למחוק אדמינים...ולהעלות את השחקנים הבעייתיים(נשמע דפוק אה?) לא הם יפסיקו לעשות בעיות,כי הם אדמינים(זה מביא כבוד,יתחסו אליהם יותר טוב, הם לא יצתרכו צומי יותר....שזה מה שגורר את רב הבעיות).

שנית החוקים בפשוט לשנות אותם למתחכמים....איך?כל פעם שיש איזה מישהו שמנסה להתחכם עם החוקים שואלים אותו איזה חוק לא רשום ופשוט להוסיף את זה, אפילו אם זה חוק מטומטם עדיין זה לא ירגום לאותו שחקן להתחכם מאותה סיבה כי ה"חוק לא רשום".

זה כבר התחלה לפי דעתי אשמח לדעת את תגובתך @dragonborn

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות
לפני כעת xPawNek* אמר:

חיית לילה וגם דואג לשרת מה אתה אומר נכון גדול?

טוב תקשיבו מי שרוצה לריב כמו זוג נסוי אנא תעשו בפרטי זה לא מעניין אף אחד מה אתם עושים כדי לבלות ואתם יודעים לי לרוב אין חיים אני על עמחשב כי איו לי מי להיות אז מה זה לא בסדר אתם פשוט (%@#%) פשוט ככה אם התגובות האלה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• MeowDevil נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...