עבור לתוכן

התנהלות ההנהלה בתלונות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

HyperActive
  • יניב
  • 16
  • 128 הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

שוב פעם תגובה שמראה על האטימות החשיבתית שלך. זה חלק מהתלונה. הקהילה הזאת נהיית בית זונות של פרוטקציות וכל אחד עולה ויורד בתדירות מטורפת לאף אחד לא אכפת מתלונות וכולי... אתה ממש הוכחת לי שאתה אחד מהאדמינים שעליה התלונה מבוססת אתה מוזמן להפסיק להגיב תגובות יבשות חסרות בסיס שמבישות את הקהילה ואת שרת הגייל.

אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה אומר שלאף אחד לא אכפת מתלונות אבל יש לך כאן 2 עמודים של תגובות על הנושא ותגובות של יותר מ2 אדמינים.

אז מה אתה מנסה להגיד כאן?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

יוצר/ת האשכול Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני כעת HyperActive אמר:

אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה אומר שלאף אחד לא אכפת מתלונות אבל יש לך כאן 2 עמודים של תגובות על הנושא ותגובות של יותר מ2 אדמינים.

אז מה אתה מנסה להגיד כאן?

אתה עושה את עצמך דפוקק או שאתה דפוק? כל האשכול הוא על זה שלא מטפלים בתלונות, אם אתה לא יודע האשכול הזה היה אמור להנעל אבל מישהו היה מספיק חכם לפתוח אותו בחזרה. ועל זה אני מתלונן. ועכשיו אם לא אכפת לך לא להגיב יותר באשכול. אני יותר מאשמח, כי כנראה שלמישהו יש בעיה עם הבנת הנקרא.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HyperActive
  • יניב
  • 16
  • 128 הודעות
לפני 7 דקות Shtoota אמר:

אתה עושה את עצמך דפוקק או שאתה דפוק? כל האשכול הוא על זה שלא מטפלים בתלונות, אם אתה לא יודע האשכול הזה היה אמור להנעל אבל מישהו היה מספיק חכם לפתוח אותו בחזרה. ועל זה אני מתלונן. ועכשיו אם לא אכפת לך לא להגיב יותר באשכול. אני יותר מאשמח, כי כנראה שלמישהו יש בעיה עם הבנת הנקרא.

אני אגיד לך משהו קטן.

אם אתה רוצה שיטפלו לך בתלונות או להגיד חוות דעת לגבי השרת תלמד להתכתב, תלמד לנהל דו שיח בין בני אדם.

כל תגובה שלך אתה מעליב ומטנף, משתמש במילים שאסור להשתמש בפורום בכלל, תגיד תודה בכלל שפתחו לך את השכול.

ועכשיו, בגלל שאתה ילד שלא יודע ומכיר את המושג "כבוד בסיסי" ו"תרבות דיון" אני אבקש מאחד המנהלים שינעל לך את האשכול. אם זה היה תלוי בי, הייתי שולל לאדם כמוך את הזכות להגיב בפורום עד שלא תבקש סליחה על הדיבור הבוטה שלך.

לסיום, אם אתה רוצה שיתנו לך מענה על תלונות תדע לדבר בכבוד ולא כמו גועל נפש.

מציע לך שלפני שאתה מגיש ביקורת על ההנהלה כאן תלמד קודם לדבר.

זיו אשמח אם תנעל את האשכול כי הוא עבר כל גבול, אם יש איזושהי דרך לתת ביקורת על התנהלות השרת אז זה ממש לא הכיוון.

@Zpower

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Zpower
  • זיו
  • 153
  • 2.7k הודעות
לפני כעת HyperActive אמר:

אני אגיד לך משהו קטן.

אם אתה רוצה שיטפלו לך בתלונות או להגיד חוות דעת לגבי השרת תלמד להתכתב, תלמד לנהל דו שיח בין בני אדם.

כל תגובה שלך אתה מעליב ומטנף, משתמש במילים שאסור להשתמש בפורום בכלל, תגיד תודה בכלל שפתחו לך את השכול.

ועכשיו, בגלל שאתה ילד שלא יודע ומכיר את המושג "כבוד בסיסי" ו"תרבות דיון" אני אבקש מאחד המנהלים שינעל לך את האשכול. אם זה היה תלוי בי, הייתי שולל לאדם כמוך את הזכות להגיב בפורום עד שלא תבקש סליחה על הדיבור הבוטה שלך.

לסיום, אם אתה רוצה שיתנו לך מענה על תלונות תדע לדבר בכבוד ולא כמו גועל נפש.

זיו אשמח אם תנעל את האשכול כי הוא עבר כל גבול, אם יש איזושהי דרך לתת ביקורת על התנהלות השרת אז זו ממש לא הכיוון.

@Zpower

אני הייתי זה שפתח את האשכול מחדש.. 

האשכול הזה מוצדק לגמרי, אני חושב שאתה לא ממש הבנת את האשכול, מציע לך ללכת להתחלה ולקרוא את כל האשכול עד שתבין.

ממליץ לך גם לקרוא את התגובה שלי, אולי אז תבין.

אין מה לעשות, האמת לפעמים לא נחמדה, אבל צריך מתישהו להבין שצריך לעשות שינוי.

כמו שאמרתי אנחנו נעבוד כדי לקדם את המטרה של האשכול, הרחבתי יותר בתגובה שלי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kaaty
  • 5
  • 24 הודעות
ספויילר

וואלק מסכים איתך, שיחקתי בקהילה הזאת כשהיא רק נפתחה לפני שנה בערך וגם בקהילה הקודמת לזו, והפסקתי לשחק פה אחרי סוף החופש הגדול... כשעוד שיחקתי פה כל השרתים היו עם יחסית הרבה שחקנים מחוברים, בוא נגיד פאן שבוא שיחקתי הכי הרבה היה 25+ כל יום, TTT היה 15+ כל יום, ועכשיו אני בקושי רואה שם 10 ביום, אז אני מציע לכם לנסות להבין לבד מה קרה פה.. ואם ילדים מדברים לא יפה על הקהילה, תסנו להקשיב על מה שהם אומרים, כי חלק מזה באמת נכון.. אדמינים פה נהיו על הפנים, מרגיש כאילו מביאים פה אדמינים חופשי, ועוד האדמינים חושבים שהם אלוהים או משהו, לדוגמא: שחקן קילל שחקן זה מיוט לחצי שעה נגיד, אבל אם זה שחקן מקלל אדמין, עזוב מיוט, זה באן לכמה שעות טובות... הרי האדמינים פה הם כדי להשגיח על השרת ולשמור עליו ועל הסדר בו, אבל זה מרגיש כאילו שחקנים רוצים אדמין רק בשביל גישות... אם מישהו לא בא טוב יש לך כל פקודה שאתה רוצה......

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek.sharabi
  • אופק שרעבי
  • 12
  • 294 הודעות
לפני 5 דקות kaaty אמר:
  הסתר תוכן

וואלק מסכים איתך, שיחקתי בקהילה הזאת כשהיא רק נפתחה לפני שנה בערך וגם בקהילה הקודמת לזו, והפסקתי לשחק פה אחרי סוף החופש הגדול... כשעוד שיחקתי פה כל השרתים היו עם יחסית הרבה שחקנים מחוברים, בוא נגיד פאן שבוא שיחקתי הכי הרבה היה 25+ כל יום, TTT היה 15+ כל יום, ועכשיו אני בקושי רואה שם 10 ביום, אז אני מציע לכם לנסות להבין לבד מה קרה פה.. ואם ילדים מדברים לא יפה על הקהילה, תסנו להקשיב על מה שהם אומרים, כי חלק מזה באמת נכון.. אדמינים פה נהיו על הפנים, מרגיש כאילו מביאים פה אדמינים חופשי, ועוד האדמינים חושבים שהם אלוהים או משהו, לדוגמא: שחקן קילל שחקן זה מיוט לחצי שעה נגיד, אבל אם זה שחקן מקלל אדמין, עזוב מיוט, זה באן לכמה שעות טובות... הרי האדמינים פה הם כדי להשגיח על השרת ולשמור עליו ועל הסדר בו, אבל זה מרגיש כאילו שחקנים רוצים אדמין רק בשביל גישות... אם מישהו לא בא טוב יש לך כל פקודה שאתה רוצה......

בקיצור להחזיר את @Zpower להנהלת הפאן וככה הפאן יחזור לקדמותו? עם 25+ כל היום

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Bumps
  • Aviv
  • 151
  • 291 הודעות
(נערך)

סיכום : פעם היה כיף היום לא

תעשו עם זה משהו.

נערך על ידי Bumps
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
לפני 3 דקות Bumps אמר:

תעשו עם זה משהו.

מסכים :) 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Senor
  •  .
  • 189
  • 639 הודעות
לפני 1 שעה shahar3690 אמר:

הייפר אתה אדמין טוב שלא תופס על קטנות אבל השיחה לא עלייך 
יש אדמינים שנגיד רשמתי אידיוט מביא גאג 15 אדמין פח מיאוט 30 על היחס הזה השיחה

אם אתה רוצה להפסיק לקבל גאגים ומיוטים אתה צריך אולי להפסיק לעשות את מה שאתה עושה? וזה לקלל והלקניט שחקנים ואדמינים?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני כעת Senor אמר:

אם אתה רוצה להפסיק לקבל גאגים ומיוטים אתה צריך אולי להפסיק לעשות את מה שאתה עושה? וזה לקלל והלקניט שחקנים ואדמינים?

אפשר לא להגיב תגובות לא קשורות בבקשה? דבר איתו בבפרטי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

oYc
  • אורי
  • 150
  • 1.3k הודעות
לפני 34 דקות Bumps אמר:

תעשו עם זה משהו.

+1

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1Lay
  • אילי
  • 105
  • 447 הודעות

מסכים שפעם היה כיף אבל לא נראלי שזה קשור למה יש פחות.

היום יש פחות כי מלא החליטו לפרוש כמו שאני עשיתי וחזרתי האלה שהיו פעם פרשו זה הסיבה למה יש קצת אנשים.

ואני באמת מסכים שיש בעיה ביחס ועליה נעבוד ושנצליח אני מקווה שהקהילה תחזור למה שהיא הייתה פעם ואפילו יותר מוצלחת.

וזה מיוחס לבלוקט מהה שאני הולך להגיד עכשיו.

בקטע של "תופסים על קטנות" נותנים לך גאגים ומיוטים כי אתה לא מפסיק להתגרות להעליב רוב הזמן אנחנו מוותרים לך אבל אתה לא חושב שזה כבר נמאס?.

גם האדמינים צריכים לשפר את היחס שלהם וגם חלק מן השחקנים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

TOV AHI
  • טל
  • 64
  • 486 הודעות

אם אומרים לאדמין, אדמין פח הם נותנים גאג ל 15, 30

כשאני הייתי אדמין וקראו לי אדמין פח לא עשיתי עם זה כלום.

זאת דעה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gilronen
  • 1.5k הודעות

הנושא ננעל.

קראתי את התגובות (גם את אלה שהוסתרו).

בקרוב אתן התייחסות רשמית מצד ההנהלה לכל ההאשמות האי דיוקים והבלאגן שקרה פה.

שיהיה לכולם שבוע טוב !

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• gilronen נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...