עבור לתוכן

דיון |את מי אתם יותר אוהבים ברצלונה או ריאל מדריד?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 5 דקות Sergio Ramos אמר:

תשמור על הפה שלך ילדון

ילדון? מצחיק אותי שאתה כולה בן 16 ואתה קורא לי ילדון

מה נעלבת?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

zYx #D10S
  • עדי
  • 242
  • 1.1k הודעות
(נערך)
לפני 38 דקות Sp Ne0n אמר:

מי אלה ברצלונה לפני 2009? מאז שפרגוסון פרש הם כבר לא פעם שזה כולה חמש שנים בערך

היסטוריה זה חלק מהכדורגל אין מה לעשות 

לא אמרתי שזה לא, אבל אותי זה לא מעניין כי אני רואה משחקים שהם כרגע משוחקים, וכרגע שתי הקבוצות הכי טובות בעולם ללא ספק בכלל אלה ברצלונה וריאל מדריד.

ברצלונה שלפני 2009 לא הייתה נוצצת כמו היום אבל לקחה ליגת אלופות פעמיים 2006/2009

ו2011 אבל זה אחרי 2009.

עריכה: במקרה מנצסטר יונייטד לקחה רק ב2008.

וב 1999 אבל זה כבר היסטוריה יחסית רחוקה שרק גיגס נראה לי שיחק שם ואולי רוני

נערך על ידי ZYX
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 13 דקות ZYX אמר:

לא אמרתי שזה לא, אבל אותי זה לא מעניין כי אני רואה משחקים שהם כרגע משוחקים, וכרגע שתי הקבוצות הכי טובות בעולם ללא ספק בכלל אלה ברצלונה וריאל מדריד.

ברצלונה שלפני 2009 לא הייתה נוצצת כמו היום אבל לקחה ליגת אלופות פעמיים 2006/2009

ו2011 אבל זה אחרי 2009.

עריכה: במקרה מנצסטר יונייטד לקחה רק ב2008.

וב 1999 אבל זה כבר היסטוריה יחסית רחוקה שרק גיגס נראה לי שיחק שם ואולי רוני

רוני הצטרף למנסצטר שלוש ארבע שנים אחרכך

רק גיגס בקהאם שמייכל וגארי נוויל.. קבוצה מטורת לא יודע על מה אתה מדבר.. ברצלונה העונה יותר גרועים בהרבה מעונה קודמת יותר נכון לשים את פסז באיירן ויובנטוס לפניהם

אגב כמות זכיות בליגת האלופות זה לא הכול הם לקחו 20 אליפויות בליגה באנגלית זה חתיכת מספר מטורף..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

zYx #D10S
  • עדי
  • 242
  • 1.1k הודעות
לפני 1 דקה Sp Ne0n אמר:

רוני הצטרף למנסצטר שלוש ארבע שנים אחרכך

רק גיגס בקהאם שמייכל וגארי נוויל.. קבוצה מטורת לא יודע על מה אתה מדבר.. ברצלונה העונה יותר גרועים בהרבה מעונה קודמת יותר נכון לשים את פסז באיירן ויובנטוס לפניהם

אגב כמות זכיות בליגת האלופות זה לא הכול הם לקחו 20 אליפויות בליגה באנגלית זה חתיכת מספר מטורף..

הזכרתי את רוני ואת גיגס כשחקנים ששיחקו בעבר וגם יחסית לא לפני הרבה זמן, אם אתה מתייחס לאליפויות, בראסה לקחה 24 אליפויות ספרד, ו29 גביעי מלך.

העבר הוא חלק מהמועדון אבל ממש לא מעניין אותי מה בארסה או יונייטד לקחן לפני שנולדתי.

ולגבי זה שבארסה גרועה העונה, נראה בליגת האלופות מי תגיע יותר רחוק D:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gu4rdian אח בלב
  • אילאי
  • 198
  • 1.8k הודעות

אני לא אוהב כדורגל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 1 דקה ZYX אמר:

הזכרתי את רוני ואת גיגס כשחקנים ששיחקו בעבר וגם יחסית לא לפני הרבה זמן, אם אתה מתייחס לאליפויות, בראסה לקחה 24 אליפויות ספרד, ו29 גביעי מלך.

העבר הוא חלק מהמועדון אבל ממש לא מעניין אותי מה בארסה או יונייטד לקחן לפני שנולדתי.

ולגבי זה שבארסה גרועה העונה, נראה בליגת האלופות מי תגיע יותר רחוק D:

אל תנסה אפילו להשוות את הליגה האנלית לליגה ספרדית שבה יש רק שתי קבוצות שזוכות כל עונה לעומת ליגה שבה קבוצה שרק עלתה מהליגה השניה זוכה באליפות.. פשוט תראה 

VjmJnY2kRW_zYT7pIePVCQ.pngJGSZ2kITTdiQhE_Ha-h9ZQ.png

לא פלא שהם זכו ב24 אליפויות.. הייתה להם תחרות רק מול קבוצה אחת

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

zYx #D10S
  • עדי
  • 242
  • 1.1k הודעות
לפני 16 דקות Sp Ne0n אמר:

אל תנסה אפילו להשוות את הליגה האנלית לליגה ספרדית שבה יש רק שתי קבוצות שזוכות כל עונה לעומת ליגה שבה קבוצה שרק עלתה מהליגה השניה זוכה באליפות.. פשוט תראה 

VjmJnY2kRW_zYT7pIePVCQ.pngJGSZ2kITTdiQhE_Ha-h9ZQ.png

לא פלא שהם זכו ב24 אליפויות.. הייתה להם תחרות רק מול קבוצה אחת

אז גם 2002-2017 ריאל ובארסה שלטו בליגה הספרדית, הם היו מעל כולם מה אני יכול לעשות שזה ספרד וזה אנגליה?לא ניסיתי להשוות את הליגות, אלא רק מספר תארים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

מה הכעס? 

כול אחד והדעה שלו מה איכפת לכם מה הוא אוהד ומה לא תרגעו חחחחח זה כולה כדורגל אימלה ישראלים של היום

לנושא פעם ברצלונה אבל האיכות ירדה מאז עכשיו אני לא אוהד של שתי הקבוצות האלו אני אוהב את מנצסטר סיטי מכמה סיבות אבל הסיבה המרכזית היא שיש בינהם שיתוף פעולה אדיר! 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות

אבל בתאכלס

אם אתם מדברים על שערים סריה א אוכלת את כולם(נבדק)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

כל ההשוואות פה לליגה האנגלית מטומטמות.

כשאומרים שהליגה האנגלית היא הכי טובה בעולם, מתכוונים לכך ששם יש את האתגר ההכי גדול בעולם, לא ששם הקבוצות הכי טובות בעולם.

בספרד כידוע יש אתגר תמיד בין ברצלונה לריאל (בשנים האחרונות גם אתלטיקו נכנסת לאתגר).

לעומת זאת, באנגליה. יש אתגר מגוון, מנצסטר סיטי, מנצסטר יונייטד, ארסנל (פחים), צלסי, ליברפול.. אפילו לסטר! הפתעה ענקית שלקחה אליפות והיוותה אתגר ראוי לשאר האימפריות. זה רק מוכיח שבליגה האנגלית יש אתגרים מרובים וכל שנה יכולה לקחת אליפות קבוצה אחרת כולל הפתעות!

לעומת זאת, בליגה הספרדית, האתגר לרוב הוא רק בין ברצלונה לריאל מדריד, כמו שאמרתי, מדי פעם גם אתלטיקו. ובתכלס התפקיד של שאר הקבוצות הוא להפריע להן.

בדיוק בגלל הסיבה הזו אומרים שהליגה האנגלית היא הטובה בעולם! אף אחד לא באמת חושב שהקבוצות בליגה האנגלית יותר טובות מברצלונה ומריאל.. יש ימים ויש ימים.

שנה טובה חברים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Agento
  • dank memes
  • 63
  • 259 הודעות
לפני 6 שעות ZYX אמר:

שני הקבוצות הגדולות בעולם.

שתי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים